Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос за Always on display
#1

Здравейте, до колкото виждам при повечето S7 edge като активираш always on дисплея, да речем в режим часовник, същият си сменя позицията на всяка минута-две. На моя телефон , обаче си стои на едно място. Има ли някъде настройка , с която да го накарам да се "разхожда" из екрана , за да предотвратя евентуално прегаряне за в бъдеще ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Не няма подобна опция.Или поне аз не е намерих.
Цитирай
#3

Няма такава опция, а ти сигирен ли си пе не мърда .
То не е като при уиндоулс, съвсем малко по малко се премества!
Ако не трепва дори, пробвай първо със заводски или даже първо изтрии кеша и ако не или не го ползвай или за ремонт. Защото иначе може да прегори

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#4

Би трябвало като вкл. и изкл. екрана да го покаже на нова позиция.

gesendet von meinem Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай
#5

(2017-12-23, 22:54:29)Lam3r4e написа:  Би трябвало като вкл. и изкл. екрана да го покаже на нова позиция.

gesendet von meinem Galaxy S7 Edge

Да, така се помества. Но като го оставя цяла нощ без да го пипам ще си седи на едно място....
Цитирай
#6

И при мен на Ноут 8 е така,рядко го виждам преместен на друго място.Някъде бях чел че се премества съвсем малко от порядъка на няколко мм в което има логика защото хем не прегаря екрана хем стои на относително най-доброто място-в средата на екрана.

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.
Цитирай
#7

При мен се мести доста и то често.
Пс
Пф.. Не видях в кой раздел пиша, със S8Plus съм аз.
Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

Аз и друго забелязах - не намаля автоматично яркостта на дисплея при ниско осветление !?
Цитирай
#9

ДА, дори и при него се регулира автоматично яркостта ( като това не можеш да изключиш или промениш )

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)