Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Galaxy S8 / S8+
#1

Тема за обсъждане на аксесоари за S8 / S8+

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
Аксесоари
#2

Колеги, доколкото ми стана ясно от личен опит и коментари с други колеги, в момента "стъклените" извити протектори, които са на пазара не стават. При мен стоя един ден. Лепилото е слабо, само по краищата и не залепва добре. Протектора се движи, мести и отлепя лесно. Ще чакаме по-добри партиди. Аз си сложих оригиналното фолио на Самсунг, има го в технополис и официалните представителства за 16 и нещо лева, два броя. От 29 април съм с него и досега не се е отлепило. При S7 edge краищата са по извити и не залепваше както трябва. При осмицата са по полегати. Калъфа е оригинален на Самсунг, тип тефтерче. Силиконовите гръбчета с малко изключения повдигат фолиото и го отлепят.

Samsung Galaxy A14 5G and A34
Цитирай
#3

Стъклени протектори за извити екрани читави няма и няма и да има.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#4

http://amzn.to/2p49Ztn - S8 Plus
Цитирай
#5

Ползвам Led cover-a от няколко дни и съм доволен ,има доста екстри като да си нарисуваш собствена картинка или надпис за определен контакт. Взех и стъкло от тези дето се залепват само по края, определено не съм доволен от протектора. А Какво ви е мнението за това стъкло : https://www.youtube.com/watch?v=nIkpGa07upA

HTC One X root Stock ; SGS4 + 16GB ; SM-N910C Note 4 ; Samsung Galaxy S 8+ Black
Цитирай
#6

Това стъкло после няма махане. И го казвам като човек, който е отлепвал стъклото на S3 оригиналното. То е залепено на същия принцип. Има голям шанс за щети по екрана при махане после. Аз не бих сложил такова нещо.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#7

Не би трябвало да има проблем с махането на стъклото: https://www.youtube.com/watch?v=S12mLrXlmks

HTC One X root Stock ; SGS4 + 16GB ; SM-N910C Note 4 ; Samsung Galaxy S 8+ Black
Цитирай
#8

Колеги samsung clear cover от силикон ли е направен или от пластмаса?
Цитирай
#9

Samsung clear cover е направен от пластмаса?

Samsung Galaxy A14 5G and A34
Цитирай
#10

Едвали има ще има нужда от протектор на екрана. При седмицата не се драскаше изобщо и то не при най-внимателното използване. Този път съм решил изобщо да не се занимавам с стъкла. Но гръбчето си е почти задължително. Най-малко заради по удобноят захеат.

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#11

Аз ползвам от около 10-тина дни оригиналния Алкантара Cover
Много добре стои в ръката и е приятен на пипане.
На дисплея залепих от оригиналните протектори на Самсунг,които са по 2 бр в опакова,не се надигат или разлепят от кейса.
Стъкло си купих на първият ден с телефона,49 лв от полиса,махнах го след по малко от час...ужасно е !

Samsung Galaxy  S8+  
Samsung Galaxy S7 Edge
Huawei Watch W1  
Huawei MediaPad M3 10''

Цитирай
#12

(2017-05-07, 21:46:26)martoo написа:  Колеги samsung clear cover от силикон ли е направен или от пластмаса?

Пластмаса
Цитирай
#13

Аз малко спонтанно взех S8+ (от магазин на Самсунг), за калъф избрах Clear View Калъф със стойка - от същото място. Казаха ми, че няма нужда от протектор. Но, като слязох да ми срежат картата в Handy, ме убедиха да сложа стъклен протектор - лепят го само на долния ръб. Предупредиха ме, че е хубаво да не прибирам устройството в калъфа ден-два, за да хване хубаво лепилото. Но рискувах да го настаня веднага и вече пети ден - стъкленият проектор не е паднал Smile

Сега искам да си взема още едно зарядно за офиса, пък и едно за из път. Видях безжичното - изобщо не ми трябва, но силно ме привлича ...

И да попитам, ако някой има опит със селфи стикове - понеже аз никога не съм имала или ползвала и нямам никаква идея - как да избирам, универсални ли са. Дали изобщо ще го ползвам ... Но да пробвам, все пак Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#14

Здравейте, какъв кейс бихте ми препоръчали за Самсунга. Очаквам да взема моя следващата седмица, а не ми се иска да го драскам (сигурно е трудно постижимо, но аз съм способен ).

Какъв ползвате вие ползвателите и защо сте го избрали?

Благодаря ви за отделеното време предварително.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#15

Аз си взех оригинален - този който е от две половинки - горна и долна. Супер доволен съм - предпазва ми камерата и гърба от драскане и е достатъчно дискретен. Кейсове с капачета не ползвам, защото загрозяват излишно телефона и го правят по-обемист. Отделно се усложнява боравенето с една ръка.
[Изображение: ap_resize.php?src=http%3A%2F%2Fwww.andro....png&w=728]

-==- Samsung Galaxy S8+ -==-
Цитирай
#16

Дискретен? Не е това първата дума, за която се сещам. Самсунг отнесоха масивно количество подигравки за тези кейсове. Има супер слим гърбове, които не се забелязват.

Аз се замислям с какво ще го защитя, като го взема. Никак не съм фен на каквито и да е кейсове, протектори, лепенки, които развалят дизайна и усещането. Обаче този скъпия стъклен телефон...

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#17

Никога не съм ползвал протектори за екрани, а работа ми е динамична и "хвърлям" телефона наляво надясно без да мисля, никога ама никога не съм имал и драскотина на екрана.
Нито на Айфоните, нито на Самсунзите, постоянно си мисля, че тези протектори са просто рекламен трик.
А и съм попадал няколко пъти на колеги които си изпускат телефона, екрана се напуква целият, а стъкленият протектор си остава цял.
Екрана не се драска, протектора не пази от падания, прави телефона по-дебел, усещането не е същото като да пипаш екрана, накрая и пари искат за негоSmile Минаха дните на 3гс и S2 когато екраните се драскаха.
Цитирай
#18

Драска се екрана, но са микродраскотини, които се виждат под определен ъгъл. И аз не ползвах протектор, но като се върнах от море, забелязах две драскотини, които съм направил като съм приемал разговор. Явно на пръста си съм имал песъчинки... от тогава ползвам протектор на екрана.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#19

Аз съм от много пазещите и грижовни ... предния ми телефон беше Samsung Galaxy S II, от 2011г!!!  Никога не е имал протектор, кейс, каквото и да е - освен оригинален кожен много тънък калъф. До момента не е повреждан по никакъв начин, при положение, че съм и с 2 малки деца. Работи си перфектно, но много остаря, като концепция и затова взех осмицата.

Обаче за S8+ исках да взема ултра мерки за сигурност. Удачен ми се видя Clear View Калъф - много е тънък и в моите очи не удебелява по никакъв начин устройството. И стъклен протектор сложих, за всеки случай, а винаги съм била против всякакви "натурии". Все пак телефона го нося в чанта (в която има какво ли не), калъфът може да се отвори и телефонът може да се притисне в нещо, примерно - всякакви сценарии ми се превъртяха из мислите  Big Grin . Затова ми се искаше да си взема и текстилно калъфче Rolleyes   което да ползвам само, като го нося в чантата и да го мушкам в него с Clear View-то. Знам, че звучи прекалено, но ... такава съм. Обаче не намерих толкова голям текстилен калъф и за сега мирясах. Но в някакъв момент ще си поръчам, вероятно Smile

Потвърждавам, като неудобство на този калъф- телефонът да се ползва с една ръка, някой го спомена по-горе. Но с това се свиква Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#20

От няколко дни на бюрото се размотават тези аксесоари, а телфон няма (оранжевите още не са решили какво ще го правят този диспей)  Bu Big Grin  Май тези дни и пластмасовите протекторчета опред и отзад от англия трябва да дойдат, а китайския nillkin се бави... 
[Изображение: EIfercS4ENLk5dspKaoIUXYDCACeYIukWINq3vmo...62-h770-no]

Samsung Galaxy Gio ---> Galaxy Nexus 4.3 ---> HTC One m8 (6.0)
Цитирай
#21

откъде мога да си закупя 2-3 преходника-адаптери за да мога да ползвам старите зарядни и тези в автомобила...

Xiaomi Mi 11
Цитирай
#22

Ако не бързаш - в Алито, от ОЛХ-а също е вариант, но цената е друга и плащаш доставка. По българските сайтове намирам само оригинални по 15 лева парчето.
Цитирай
#23

Аз поръчах всичките горни аксесоари от английския амазон и чрез спедиторска фирма за 2.20 до България дойдоха. Адаптерите излязоха към 13лв двата.

Samsung Galaxy Gio ---> Galaxy Nexus 4.3 ---> HTC One m8 (6.0)
Цитирай
#24

(2017-05-17, 08:27:02)luxlux написа:  откъде мога да си закупя 2-3 преходника-адаптери за да мога да ползвам старите зарядни и тези в автомобила...

Аз си поръчах 2 оригинални по 15 лева парчето от dice

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#25

Kak точно се водят оригиналните протелтори за С8? Тези дето са 2 за 16лв
Имат ли си някакъв продуктов номер, че днес ги търсих из технополис и никой не чувал за тях.
Взех този оригинален кейс, който е с номер SAMSUNG S8 EF-QG950CVEGWW.
Предполагам и протекторите си мат някакъв такъв. И къде да ги търся?
Пс: В Ст. Загора съм
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)