Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Galaxy S8 / S8+
#26

Защитно фолио Samsung Galaxy S8 оригинален скрийн протектор, ET-FG950CT

http://www.emag.bg/zashtitno-folio-samsu...DNYXDDBBM/

Samsung Galaxy A14 5G and A34
Цитирай
Аксесоари
#27
Photo 

Clear Cover е по 20 лева навсякъде. В Теленор със сигурност. Този път е много по-тънък и почти не се забелязва, че има гръб телефона. Има за различните цветове.


Прикачени файлове Миниатюри
   

'g'SM-G955F
Цитирай
#28

Да, точно този взех. И е хубав да, тъничък леко опушен цвят, само дето отвътре е грапав, а отвън гладък и хлъзгав. Трябваше да е точно обратното
Цитирай
#29

За отпред ми предлагат някакви силиконови стъкла. Някой ползвал ли е такова? Аз вече успях с 50 ст да надраскам екрана.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#30

Здравейте , какво ви е мнението за : http://wowfixit.com/ ; https://www.youtube.com/watch?v=XFmxHv4nqkE  има TUV сертификат който е с най строг контрол в Германия и казват , че повишава на устойчивостта на надраскване  с 25% което в комбинация с Горилата достига здравината на стъкло от  сапфир
Цитирай
#31

Здравей @lucky73,
Моят го обработих с wowfixit на другия ден, след като го купих. След месец използване нямам забележки - драскотини няма, но трябва да отбележа, че аз много си пазя телефоните. Използвах нано покритието за собствено спокойствие, тъй като не понасям протектори. В указанието пише, че е за дисплеи до 5,5", но аз успях да обработя дисплея, гърба и дори дисплея на още един телефон преди кърпичката да изсъхне. Усещането при допир след обработката е за невероятна гладкост. Оценявам го с 10/10. Дано съм бил полезен.
Цитирай
#32

Как се сдобихте с този течен протектор ? И колко излиза долу-горе тотал с доставката ?

POCO F1
Цитирай
#33

В xda е коментиран този wowfixit. Пълна бутафория, не си давайте парите.
Цитирай
#34

(2017-05-25, 08:14:31)lavazza написа:  Как се сдобихте с този течен протектор ? И колко излиза долу-горе тотал с доставката ?
Купих го от магазин за аксесоари на Mega-device за 39лв, не съм го поръчвал.
Цитирай
#35

(2017-05-25, 09:04:30)tsvetan24 написа:  Купих го от магазин за аксесоари на Mega-device за 39лв, не съм го поръчвал.

Препратката не се отваря, поне не и през телефона ми.
Цитирай
#36

(2017-05-25, 08:40:23)profile7 написа:  В xda е коментиран този wowfixit. Пълна бутафория, не си давайте парите.

Да четох темата, но тя е за подобен продукт от фирма във Филипините  и теста е правен върху охладител за лаптоп или нещо подобно ( върху обикновена пластмаса  ) , но не там е въпроса. Пуснах запитването защото все още се колебая дали да го пробвам, защото  :  фолиото е подобно на първите които излязоха на пазара преди няколко години усещането е гумено при допир и не издържа много след около месец се разлепя , а стъклото е с двойно залепяща лента,  която също не се задържа добре в повечето от случаите ( според зависи колко е качествена ) , а и стъклото не прилепва към дисплея като това за моделите с плосък екран ( S4 ; S5 ) и не може да се ползва с 90% от калъфите и особено силиконовите без значение от дебелината , а и остава разстояние между двете стъкла от което се губи чувствителността , цветовете и евентуално може да попадне прах отдолу и да надраска дисплея при употреба. А аз искам да се предпазя точно от надраскване, защото при падане  телефон с извит дисплей нищо не спасява всичко зависи от това къде и под какъв ъгъл е паднал .

(2017-05-25, 14:17:53)hollyshit написа:  Препратката не се отваря, поне не и през телефона ми.

Би трябвало във всеки магазин на Mega-Device да го има : http://www.mega-device.com/wow_fix_it_te...27676.html
Цитирай
#37

Dome Glass не ли е най-добрия избор за протектор ?
Цитирай
#38

(2017-05-25, 14:17:53)hollyshit написа:  Препратката не се отваря, поне не и през телефона ми.

Поправих линка - вече работи.
Цитирай
#39

(2017-05-25, 15:28:49)lucky73 написа:  Да четох темата, но тя е за подобен продукт от фирма във Филипините  и теста е правен върху охладител за лаптоп или нещо подобно ( върху обикновена пластмаса  ) , но не там е въпроса. Пуснах запитването защото все още се коле*ая дали да го пробвам, защото  :  фолиото е подобно на първите които излязоха на пазара преди няколко години усещането е гумено при допир и не издържа много след около месец се разлепя , а стъклото е с двойно залепяща лента,  която също не се задържа добре в повечето от случаите ( според зависи колко е качествена ) , а и стъклото не прилепва към дисплея като това за моделите с плосък екран ( S4 ; S5 ) и не може да се ползва с 90% от калъфите и особено силиконовите без значение от дебелината , а и остава разстояние между двете стъкла от което се губи чувствителността , цветовете и евентуално може да попадне прах отдолу и да надраска дисплея при употре*а. А аз искам да се предпазя точно от надраскване, защото при падане  телефон с извит дисплей нищо не спасява всичко зависи от това къде и под какъв ъгъл е паднал .


Би трябвало във всеки магазин на Mega-Device да го има : http://www.mega-device.com/wow_fix_it_te...27676.html

В края на дискусията потребтел казва, че и резултата с wowfixit e същия. Допускам, че сместта е една и съща. При липса на почти какъвто и да е отзвук ( положителен или отрицатален ) за този продукт, аз лично не бих рискувал, или не поне с дисплея на s8.
Цитирай
#40

(2017-05-25, 19:30:46)profile7 написа:  В края на дискусията потребтел казва, че и резултата с wowfixit e същия. Допускам, че сместта е една и съща. При липса на почти какъвто и да е отзвук ( положителен или отрицатален ) за този продукт, аз лично не бих рискувал, или не поне с дисплея на s8.

Възможно е да е същата смес или не нямам намерение да го рекламирам, а тук какво ти е мнението : https://www.youtube.com/watch?v=8ybyph8fD2U , в противен  случай алтернативата е грубото фолио , защото това се получава със стъклените протектори поне за момента : https://www.youtube.com/watch?v=rjpLoXOHv3o
Цитирай
#41

Онзи ден бях в един от софийските молове. Прилъгаха ме да пробвам стъклен протектор и накрая кандисах. Уж беше качествен и скъп, намален на 49 лева,  с черен кант по края, който имитираше оригиналното стъкло. Стараха се сигурно 10-15 мин. да почистват стъклото и да напасват протектора и накрая стана, като на клипа в предишния пост. Протектора не беше прилепнал плътно,  личеше разстоянието между повърхностите. При пипане по дисплея протектора издаваше пукащ звук и чувствителността на екрана беше далеч от желаната. С едно леко натискане отстрани протектора се отлепи супер лесно целия и го разкарахме. Обаждаха се на шефа да го питат дали да пробват с протектор на друг производител, че този бил дефектен, ама шефа им каза, че само щели да се набутат с още пари и накрая нищо няма да се получи. Да приключат с пробите и т. н., нямало смисъл.  
Та, внимавайте с тези протектори! Скъпи са, а не стават за нашите телефони.  За момента няма работещо решение за стъклен протектор и в никакъв случай не се подлъгвайте да поръчвате онлайн.
Цитирай
#42

Аз не знам колко стотин пъти трябва да се напише в този форум, че няма и няма да има качествени стъклени протектори за извити екрани. Така както бяха тези за плоските екрани.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#43

(2017-05-26, 14:47:59)arrogant написа:  Аз не знам колко стотин пъти трябва да се напише в този форум, че няма и няма да има качествени стъклени протектори за извити екрани. Така както бяха тези за плоските екрани.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

И аз така мислих, ама понеже си гледах за протекторче отзад и ме нападнаха да слагам и на екрана протектор. Имали нови модели, които прилепвали перфектно и т. н. Съгласих се да пробваме, но да платя само след мое одобрение след монтажа. Е, не стана - оказа се поредния китайски боклук.  Bu
Цитирай
#44

Има ли смисъл да се пробват течните протектори  или наистина не вършат никаква работа

P.S. Явно все пак течните протектори вършат работа : https://www.youtube.com/watch?v=U-wv5ipKbRw
Цитирай
#45

(2017-05-26, 14:47:59)arrogant написа:  Аз не знам колко стотин пъти трябва да се напише в този форум, че няма и няма да има качествени стъклени протектори за извити екрани. Така както бяха тези за плоските екрани.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk


А не ли е Dome Glass  най-добрия стъклен протектор, който е правен и пасва най-добре до момента ?
Цитирай
#46

Този сигурно ще стане, но по този начин с такова лепило и uv светлина се лепят стъкла върху дигитайзера директно. Така че пак казвам, после махането няма да е тривиално. Понеже съм отлепял стъклото на телефон, знам каква мъка е.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#47

(2017-05-26, 16:24:21)behwolf написа:  А не ли е Dome Glass  най-добрия стъклен протектор, който е правен и пасва най-добре до момента ?

Не мисля, че е така.
Съдейки по клиповете, които съм гледал, самия протектор не покрива напълно екрана и отделно лепилото, което пекат с ултравиолетова светлина предполага изключително здраво слепване. Ако някой ден се наложи да свалиш протектора ме съмнява, че ще останеш доволен от гледката. Със сигурност ще има поражения, при това неотстраними.
Това ми е мнението по въпроса. Не бих го пробвал.

P.S. Взимам си думите назад. Току-що гледах клип, в който показаха отлепването на залепен вече такъв протектор.
Отстрани с нокът го натиснаха и лека-полека по протежението се отлепи. Никакви поражения не се виждаха в последствие по екрана.
Но това, че не покрива изцяло екрана за мен лично си остава сериозен недостатък.
Цитирай
#48

Аз от началото на май съм със стъклен протектор, закупен от Handy в The Mall и поставен там непосредствено след купуването на телефона от Samsung Ent. Store.   Предупредиха ме, че е хубаво ден-два телефонът да не бъде в кейс, за да не повдига протектора, но на мой риск настоях да го поставят. И да чукам на дърво, всичко е наред. Може би имам някакъв невероятен късмет.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#49

Аз все още си карам с оригиналното фолио,което върви в комплект от два броя.
Не знам до колко пази,но поне драскотините ще спре  Smile

P.S. Останаха ми излишни две гръбчета,чисто нови.Пускам ги в раздела за продажба,някой ако си търси...

Samsung Galaxy  S8+  
Samsung Galaxy S7 Edge
Huawei Watch W1  
Huawei MediaPad M3 10''

Цитирай
#50

Аз си поръчах оригиналния на Самсунг, който не е стъклен, а фолио. В момента използвам такъв на С7 едж, само че не Spigen и съм доволен. И да не стане, дал съм 10лв Smile

POCO F1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)