Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Galaxy S8 / S8+

Всеки има право да вярва на каквото си иска. Аз вярвам на очите си и личния опит. А за да е реален какъвто и да било тест, то би следвало да се направи при абсолютно еднакви условия на телефон без протектор, а после и на такъв с протектор. И пак ще е до късмет, но ще е най-близко до реалността.
Цитирай
Аксесоари

Здравейте.

Някой ползва ли от тези течните протектори и може ли да сподели отзиви?

Samsung Galaxy S8 Plus
Цитирай

Здравейте,

Скоро ще зимам s8 и се чудя между тия 2 протектора
https://www.amazon.co.uk/OtterBox-Strada...box+Strada или https://www.amazon.co.uk/dp/B06X1BZPXN/r...LHJ79?th=1
Отворен съм и на други предложения. Търся нещо здраво защото редовно си изпускам s4-ката, но с най-обикновен силикон кейс от 5лв му няма нищо, но като гледам s8 колко по-лесно се чупи, искам да се подсигура с нещо хубаво Big Grin
Цитирай

Вторият е споменаван с добро тук Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

(2018-01-17, 12:17:25)Producenta написа:  Здравейте,

Скоро ще зимам s8 и се чудя между тия 2 протектора
https://www.amazon.co.uk/OtterBox-Strada...box+Strada или https://www.amazon.co.uk/dp/B06X1BZPXN/r...LHJ79?th=1
Отворен съм и на други предложения. Търся нещо здраво защото редовно си изпускам s4-ката, но с най-обикновен силикон кейс от 5лв му няма нищо, но като гледам s8  колко по-лесно се чупи, искам да се подсигура с нещо хубаво Big Grin

Чак пък лесно да се чупи...то никой телефон не е за екстремно ползване.Всичко е до късмет,може и силен удар да не повлияе а може лек да го съсипе.
Цитирай

(2018-01-05, 18:04:38)nickname написа:  Здравейте.

Някой ползва ли от тези течните протектори и може ли да сподели отзиви?

Прегледай 2-ра страница на темата.
Цитирай

(2018-01-18, 07:26:27)tsvetan24 написа:  Прегледай 2-ра страница на темата.

Мерси  Storstark

Samsung Galaxy S8 Plus
Цитирай

Някой позлва ли някакви смарт аксесоари с телефона ?
Цитирай

Да, аз ползвам, предполагам и милиони други.
Цитирай
Wink 

Колеги попаднах на Този стъклен протектор.
Горещо ви го препоръчвам, залепва много добре по краищата и го няма онова дразнещо скърцане, както  при другите стъклени протектори.
Все още е и на някакви смешни пари.

Lg Optimus One>LG Optimus 3D>LG G2> LG G3 >Galaxy S6>Galaxy S8
Цитирай

А за С8+, май няма доволни Smile

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай

Тук има едно интересно видео.
Цитирай

Здравейте, 

Да споделя и моя опит. След като си взех моя S8+ си поръчах и евтино стъкло (залепващо по краищата). Носих го точно 4 дни, преди да почне да скърца по средата и да влизат боклуци под него, след което си падна само. Естествено, по закона на Мърфи, без стъкло изтървах апарата няколко пъти, и при последното изтърване падна по екран върху остри камъни и се сдобих с няколко миниатюрни люспици по екрана и една мини драскотина, като по това време използвах за калъф Spigen [Liquid Air] (много добро калъфче, добре защитава а и не е и твърде обемисто). 
След обстойно търсене по форуми установих че най-добрия вариант е течното стъкло Whitestone Dome glass, а като допълнителен калъф си поръчах AILRINNI [Perfect Fit] cover. След няколко дни употреба мога да кажа, че комбинацията между двете е УНИКАЛНА!!! 
Стъклото Whitestone Dome glass, - като изключим малко тегавата инсталация и високата цена... всичко друго е просто прекрасно, цялото стъкло и страничните извивки пасват и залепват идеално, не оставя отпечатъци,  просто е като фабрично излязло от Самсунг. За мен на 100% си заслужава парите, а да не говорим че впоследствие ако се счупи, могат да ползват аксесоарите и UV лампата и да си залепи същото или друго стъкло за почти без пари.
Калъфа AILRINNI [Perfect Fit] cover - взех го като резервен, но се оказа че с горния Spigen [Liquid Air] течното стъкло е леко несъвместимо (малко трудно се натискаха бутоните). Новия калъф е ултра тънък, пасва перфектно и на пипане е страхотен (не е хлъзгав). Остава въпросителна колко е добра защитата при падане, но да се надявам че ще е достатъчна.
P.S. течното лепило под стъклото успя да попълни малките люспици и драскотината и сега не се вижда нищо!
Ето и малко снимки:

   
   
   
   

Edit: На снимките под страничните ръбове на стъклото се виждат остатъци от лепило, но в действителност изглежда значително по-добре, дори не бях ги бях забелязал преди да го снимам.
Цитирай

(2018-01-23, 13:58:22)dreamboat написа:  Здравейте, 

Да споделя и моя опит. След като си взех моя S8+ си поръчах и евтино стъкло (залепващо по краищата). Носих го точно 4 дни, преди да почне да скърца по средата и да влизат боклуци под него, след което си падна само. Естествено, по закона на Мърфи, без стъкло изтървах апарата няколко пъти, и при последното изтърване падна по екран върху остри камъни и се сдобих с няколко миниатюрни люспици по екрана и една мини драскотина, като по това време използвах за калъф Spigen [Liquid Air] (много добро калъфче, добре защитава а и не е и твърде обемисто). 
След обстойно търсене по форуми установих че най-добрия вариант е течното стъкло Whitestone Dome glass, а като допълнителен калъф си поръчах AILRINNI [Perfect Fit] cover. След няколко дни употре*а мога да кажа, че комбинацията между двете е УНИКАЛНА!!! 
Стъклото Whitestone Dome glass, - като изключим малко тегавата инсталация и високата цена... всичко друго е просто прекрасно, цялото стъкло и страничните извивки пасват и залепват идеално, не оставя отпечатъци,  просто е като фабрично излязло от Самсунг. За мен на 100% си заслужава парите, а да не говорим че впоследствие ако се счупи, могат да ползват аксесоарите и UV лампата и да си залепи същото или друго стъкло за почти без пари.
Калъфа AILRINNI [Perfect Fit] cover - взех го като резервен, но се оказа че с горния Spigen [Liquid Air] течното стъкло е леко несъвместимо (малко трудно се натискаха бутоните). Новия калъф е ултра тънък, пасва перфектно и на пипане е страхотен (не е хлъзгав). Остава въпросителна колко е добра защитата при падане, но да се надявам че ще е достатъчна.
P.S. течното лепило под стъклото успя да попълни малките люспици и драскотината и сега не се вижда нищо!
Ето и малко снимки:






Edit: На снимките под страничните ръбове на стъклото се виждат остатъци от лепило, но в действителност изглежда значително по-добре, дори не бях ги бях забелязал преди да го снимам.
Само това с второ стъкло почти без пари ако се счупи първото е абсолютно невярно. Разликата между пълен комплект и само стъкло +лепило е едва 5-6 евро. Вече съм го играл този филм.
Цитирай

(2018-01-24, 19:27:43)Anthony написа:  Само това с второ стъкло почти без пари ако се счупи първото е абсолютно невярно. Разликата между пълен комплект и само стъкло +лепило е едва 5-6 евро. Вече съм го играл този филм.

Имах предвид стъкло на друг производител, като например това на Nillkin или някое по-евтино китайско. Ясно е че на никой не му се дават 2 пъти по близо 100 лева за предпазно стъкло.
Цитирай

Някой пробвал ли е такова стъкло http://keisove.net/samsung-galaxy-s8-%D0...-galaxy-s8

Samsung Galaxy S22 ultra

Цитирай

За 10 лева отгоре си взимаш от ипей Alpha glass на Оутърбокс, което е най-доброто за момента.

SGS 5; SGS 6; SGS 7 edge; SGS 8+
SGS 10 +; SGS 23 +
Цитирай

Аз имах на Panzer - датски са, много бях доволна. Отлична чувствителност, имаше защита и около камера, сензори:

[Изображение: 11757.png]

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

(2018-01-25, 20:22:31)divna написа:  Аз имах на Panzer - датски са, много бях доволна. Отлична чувствителност, имаше защита и около камера, сензори:
А защо си го махнала ?
[Изображение: 11757.png]

Samsung Galaxy S22 ultra

Цитирай

Спука се, но при свалянето се оказа, че под него няма мръсотии, прах и т.н. След това реших да пробвам фолиото и съм с него вече осми месец. Доволна съм, но аз пазя много. За това време има само леко отлепване в едно крайче. Въпреки, че не ми е приятно, въздържам се от подмяна само защото не съм сигурна дали ще сложат новото толкова добре.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Не съм много съгласен, че само това стъкло от чужбина е добре, има и други марки които се продават тук и като цена/качество са добри.Със стъкло купено и монтирано от магазин в София съм, нито пука, нито е тръгнало да се отлепя, имам чувствителност по целият дисплей.Не знам как да кача снимка тук за да покажа.То да не се налага да се тества и колко е качествено при падане Smile Мога да напиша и марка но не знам дали няма да се счита за реклама.
Цитирай

(2018-01-25, 19:26:13)dodo_pv написа:  За 10 лева отгоре си взимаш от ипей Alpha glass на Оутърбокс, което е най-доброто за момента.

И що реши, че е най-доброто?
Правил ли си директно сравнение телефон до телефон, Alpha glass Otterbox и Whitestone Dome glass например, щото аз съм правил.
И мога да ти потвърдя, че Alpha glass Otterbox има по-слаба чувствителност особено по ъглите и цветовете на екрана леко ги изменя.
Иначе не е лош протектор, сравнен с масовите боклуци, които се продават по магазините.
Колко е издържлив на отлепване само времето ще покаже, щото го залепих на позната на телефона преди около седмица.
Тя си го донесе отнякъде. За момента не е изревала, ама ще видим нататъка.
Цитирай

Ти все още ли си с Whitestone Dome glass?

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

(2018-01-26, 17:46:50)divna написа:  Ти все още ли си с Whitestone Dome glass?

Да, и не мърда.
Очаквах отдавна да се е предал, ама си стои все едно вчера съм го монтирал, никакви разлики.
Човек, като се замисли, май несполучливите проби с няколко стъклени протектора се връзват по-скъпо, отколкото човек да си монтира веднъж Whitestone Dome glass и да забрави.
То верно, че аз много си пазя телефона, ама все пак, като гледам хората около мен с разни други стъклени протектори на какви парцали им приличат телефоните, направо се дразня.
На един напукан, на друг отлепен и все такива...
Цитирай

Благодаря Smile Попитах теб, тъй като имам идея какво е отношението ти Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)