Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Galaxy S8 / S8+

Аз реших да махна всякакви стъклени/найлонови и тем подобни "протектори". Оставих само силикон за гърба. Вече близо месец, нямам никакви ядове. Винаги си пазя телефоните и досега съм купувал протектори като замаян Smile

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай
Аксесоари

(2018-01-26, 21:04:51)petio_venkov написа:  Аз реших да махна всякакви стъклени/найлонови и тем подобни "протектори". Оставих само силикон за гърба. Вече близо месец, нямам никакви ядове. Винаги си пазя телефоните и досега съм купувал протектори като замаян Smile

И аз така реших и го оставих само с гръб...след около месец и малко падна от 5 санта....
Чакам да паднат цените на дисплея,че не ми се дават нещо 500+ пари Smile

Samsung Galaxy  S8+  
Samsung Galaxy S7 Edge
Huawei Watch W1  
Huawei MediaPad M3 10''

Цитирай

(2018-01-29, 09:45:05)Kamen666 написа:  Чакам да паднат цените на дисплея,че не ми се дават нещо 500+ пари Smile
...Най-много да бъде изчерпан като наличност и въобще да останеш без телефон тогава.

 
Цитирай

Защитно стъкло с цена 39.00лв.Бях писал в предният пост, че не е задължително да е от чужбина за да е добро.Нямам отлепяне, чувствителността поне според мен е добра по целият екран, иначе казано съм доволен.Снимката не е много добра но толкова си може ябълката Smile

[Изображение: IMG-b4822ea1e5e8c270b16e4b43c07122e1-VMy...293896.jpg]
Цитирай

(2018-01-29, 09:45:05)Kamen666 написа:  И аз така реших и го оставих само с гръб...след около месец и малко падна от 5 санта....
Чакам да паднат цените на дисплея,че не ми се дават нещо 500+ пари Smile
Ако ще пада и ще разчитам на някакъв китайски менте джам - мерси! Факт, че колкото и различни видове и да съм слагал, винаги скърцотят (в най-добрия случай) или се пълнят с прах под тях Wink

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай

(2018-01-29, 10:17:54)NoMaD написа:  ...Най-много да бъде изчерпан като наличност и въобще да останеш без телефон тогава.

Телефона си функционира напълно нормално за момента.
Дори си взех от али 4D стъкло с което съм втора седмица ,с черен кант от страни за да ми прикрива пукнатината Smile
За момента мисля да си го ползвам така.

(2018-01-30, 09:30:31)petio_venkov написа:  Ако ще пада и ще разчитам на някакъв китайски менте джам - мерси! Факт, че колкото и различни видове и да съм слагал, винаги скърцотят (в най-добрия случай) или се пълнят с прах под тях Wink

Факт е,че спасяват дисплея обаче при такова падане...
Сега изпробвам ново стъкло,около 4-5 долара беше,води се 4D от Китай.
Втора седмица нямам прашинка под него и не се е отплепило и разскърцало ,като другите стъкла струващи 60-70лв...
Жалко само,че пристигна след като строших дисплея Wink

Samsung Galaxy  S8+  
Samsung Galaxy S7 Edge
Huawei Watch W1  
Huawei MediaPad M3 10''

Цитирай

(2018-01-30, 11:39:27)Kamen666 написа:  Телефона си функционира напълно нормално за момента.
Дори си взех от али 4D стъкло с което съм втора седмица ,с черен кант от страни за да ми прикрива пукнатината Smile
За момента мисля да си го ползвам така.


Факт е,че спасяват дисплея обаче при такова падане...
Сега изпробвам ново стъкло,около 4-5 долара беше,води се 4D от Китай.
Втора седмица нямам прашинка под него и не се е отплепило и разскърцало ,като другите стъкла струващи 60-70лв...
Жалко само,че пристигна след като строших дисплея Wink

Колега такова ли е че и аз го гледам и съм се замислил?
https://chargetie.bg/products/samsung-galaxy-note-8
Цитирай

Да,точно такова е.
Мога да ти дам линк към продавача от който купих аз ако искаш.

Samsung Galaxy  S8+  
Samsung Galaxy S7 Edge
Huawei Watch W1  
Huawei MediaPad M3 10''

Цитирай

Пусни линка колега Smile

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай

(2018-01-29, 09:45:05)Kamen666 написа:  И аз така реших и го оставих само с гръб...след около месец и малко падна от 5 санта....
Чакам да паднат цените на дисплея,че не ми се дават нещо 500+ пари Smile
Аз моя също съм го оставил само с гръб, защото разлепих едно оригинално фолио и се отказах. А пада многократно, би се в радиатор, но още нищо му няма.
Цитирай

(2018-01-31, 09:59:33)Kamen666 написа:  Да,точно такова е.
Мога да ти дам линк към продавача от който купих аз ако искаш.

Аз вчера го поръчах, днес дойде, като имам време и нерви ще го лепна, интересува ме бързото меню от дясно на ляво губи ли си чувствителността?
Цитирай

Отврат са тези стъкла, които оставят въздух между тях и екрана на телефона. Колкото и да ми обяснявате чувствителността просто няма как да е същата, за картината да не говорим. Даже на снимката горе се вижда как екрана става като сив, все едно гледам някое lcd. Бляк Big Grin

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай

(2018-01-31, 11:18:22)hondarullezz написа:  Пусни линка колега Smile

https://www.aliexpress.com/item/Cleiree-...0.0.jHOsZL

Samsung Galaxy  S8+  
Samsung Galaxy S7 Edge
Huawei Watch W1  
Huawei MediaPad M3 10''

Цитирай

Колеги ако някой има интерес продавам си wireless charging пада оригинален на самсунг Smile не ми влиза в употреба и само лови прах Sad

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай

За осмицата ли? Какъв цвят е?

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Черна е колежке модел Samsung EP-NG930 имам и 1 брой ново бонбонено червено калъфче (подариха ми га с телефона уви не харесвам този цвят) за въпроси на лс Smile

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай

(2018-02-02, 11:27:20)hondarullezz написа:  Колеги ако някой има интерес продавам си wireless charging пада оригинален на самсунг Smile не ми влиза в употре*а и само лови прах Sad

Дай снимки

<<<<< SAMSUNG GALAXY S10 Plus 128GB (G975F) Android 9 Pie PRISM BLUE >>>>> 

<<<<< Samsung Galaxy S8 Plus 64GB(G955F) Android 9 Pie (BGL) Coral Blue >>>>>

<<<<< Samsung Galaxy A3 (2016)Android 7.0 Nougat 16GB черен >>>>>


Цитирай

(2018-02-02, 22:21:23)Петър Иванов написа:  Дай снимки


Прикачени файлове Миниатюри
   

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай

Аз вече няколко месеца ползвам това
http://s.aliexpress.com/M7JN3MNN?fromSns=Copy
Много съм доволен, марката е много добра. Поддържа бързо зареждане. Лошото е, че го взех за 16$, но много се купува и цената му скочи. Ама като гледам през ап-а е пак толкова.
Преди 2 години купих и зарядно обикновено с два изхода, единият от които QC 2.0 на същата марка. Качеството на изработка е отлично и работи без грижи.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай

Колега ,за колко парички се разделяш с зарядното

Samsung Galaxy  S8+  
Samsung Galaxy S7 Edge
Huawei Watch W1  
Huawei MediaPad M3 10''

Цитирай

(2018-02-05, 10:38:47)Kamen666 написа:  Колега ,за колко парички се разделяш с зарядното

50лв

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай

Още един кейс си взех днес Не, че и до сега бяха малко..
Много добре обхваща телефона дори и около бутоните. Супер тънък и седи добре в ръката. [Изображение: d0331a1a5cf2748b6077f15ef299dc29.jpg][Изображение: 5122faefe8b1b3dab1b4f654e76ac99b.jpg]

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз съм намислил да си взема такъв

https://www.olx.bg/ad/360-silikonov-keys...7hH25.html
Цитирай

(2018-02-05, 12:34:18)mefistoreyon написа:  Още един кейс си взех днес  Не, че и до сега бяха малко..
Много добре обхваща телефона дори и около бутоните. Супер тънък и седи добре в ръката.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Пробвал съм го този. Наистина много добре изглежда на телефона. Лошото е, че след около месец-два се разшири и телефона започна да мърда вътре.
От около месец съм с този. Същия е по размер, но е друга марка. Ще го видим дали ще изкара повече без да се деформира.
Цитирай

Аз ползвам камуфлажния в олх го има по 14лв утре чакам U.A.G кейса и от алиекспреса съм поръчал 2 модела единия е на Puregear към 25лв излиза препоръча ми го мой колега другия е воден на Red pepper към 20 лв

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)