Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Galaxy S8 / S8+

В Алиекспрес има доста. Ето погледни:
https://www.aliexpress.com/wholesale?cat...+for+S8%2B
Аз си взех два комплекта протектори за дисплей + гръб и съм много доволна.

Sony Xperia Z1 Compact pink
Samsung S8, Orchid Grey
Цитирай
Аксесоари

(2018-02-11, 10:03:52)Beauty_bs написа:  В Алиекспрес има доста. Ето погледни:
https://www.aliexpress.com/wholesale?cat...+for+S8%2B
Аз си взех два комплекта протектори за дисплей + гръб и съм много доволна.

И аз чакам същия модел хубаво ли покрива Smile и лесно ли ги сложи

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай

Моите са тези:
https://www.aliexpress.com/item/Vrurc-3D...0.0.s1KWgg
https://www.aliexpress.com/item/YKSPACE-...0.0.s1KWgg
Нямах проблем с поставянето. Лесно се слагат, залепват идеално, много са тънки и не се отразяват на чувствителността на екрана.

Sony Xperia Z1 Compact pink
Samsung S8, Orchid Grey
Цитирай

Знам, че не удобрявате стъклените протектори (понеже прочетох цялата тема), но все пак някой ползвал ли е точно тази марка (4smarts)

https://www.emag.bg/kaleno-stykleno-zash.../DFL8NDBBM
Цитирай

Аз за Note 8 си бях взел 4smarts стъклен протектор и го изтърпях точно един ден. Трака при натиск, не залепва хубаво и чувствителността на екрана е отвратителна.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Благодаря за коментара. Smile
Цитирай

(2018-02-11, 14:12:04)elicad написа:  Знам, че не удобрявате стъклените протектори (понеже прочетох цялата тема), но все пак някой ползвал ли е точно тази марка (4smarts)

https://www.emag.bg/kaleno-stykleno-zash.../DFL8NDBBM

Във средата не залепва и на светлина от лампа се вижда много размазано във средата не струва

(2018-02-11, 10:03:52)Beauty_bs написа:  В Алиекспрес има доста. Ето погледни:
https://www.aliexpress.com/wholesale?cat...+for+S8%2B
Аз си взех два комплекта протектори за дисплей + гръб и съм много доволна.

А тука в България имали ги някаде
Цитирай

От Aliexpress ще ти излезе по евтино и удибо?. На мен ми се струва, че нашите магазини си пазаруват от там само дето после си вдигат цените с едно 90%

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Не ти се струва, ами е така. И е оправдано. Все пак ти ще можеш да го видиш, пробваш и прецениш на място. Те пък трябва наем за магазин да плащат и заплата да си изкарат. Всеки преценя кое му е по-удобно.

OnePlus 7T HD1900 256GB
Цитирай

Ми то наем наем ама прекаляват преди да си продам (Note 3 n9005) ката и да взема този красавец (S8 g950f) маса работи съм взимал че то 1 стъкло по 3 лв... да чакаш от 20 до 30 дни ама тия тука по магазините 19.99 кабели по 30 лв (стандартен 30см дължина марков е от 3 до 7/8лв) а тия 30 лв парчето... е сори ама не ядем домати с колците Big Grin по добре да чакаш хем евтино доставката ти е безплатна и така със здраве колеги!!!

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай

Че бизнес модела на част от търговците е странен, така е. Но никой не може да твърди, че той не би го правил така докато не го направи наистина. Когато ми е важно и спешно стискам зъби и купувам. От Китай не знам какво и кога (дали) ще пристигне, дали ще ми хареса и т.н.

OnePlus 7T HD1900 256GB
Цитирай

Е, все пак сме държавата на тарикатите. Всеки иска всичко да е по-евтино, ако може и без пари. Търговците да продават без печалба, даже на загуба, ама пък заплатите да са им много високи, но пък да не работят особено. Кой ще ти гледа разни дребни подробности като наем, ток, заплати, осигуровки, данъци, митническа обработка, мито и 20% ддс. Че и 2 години гаранция дават по закон. Друго си е от Китай, само 2 месеца чакаш, не знаеш какво и дали ще дойде, а ако не ти хареса, ми поръчваш си пак. Какво са 2 месеца от човешкия живот? Е, малко кофти ако докато си чакаш изпуснеш телефона, ама 500 лв за екран не е проблем, него в Алиекспрес го няма за 2.50
Цитирай

Отнесе се малко ти Big Grin 2 месеца от човешкия живот :ddd в такъв случай спри и тук да пишеш ,че си губиш времето само...
Аз лично протектор ползвам за да не ми се надраска екрана, а не за да не се "счупи" Big Grin . В момента съм с проткетор от 3лв, такъв който тук ще е 15лв - нормално ако имаш малко акъл в главата ще знаеш от къде да пазаруваш, защо да там тука 15-20лв за същия ? Защото ме е жал за търговеца ли ? Big Grin не говори глупости. Има протектори и от 60-90лв и каква е гаранцията ,че като го изпусна навън няма да пострада екрана ?... Тези глупости ти ги пробутват продавачите по магазините и ти им се връзваш. Купих си кейс 50лв от уличен магазин за аксесоар, в али ескпрес СЪЩИЯ КЕЙС,същата марка и т.н 15лв... Е??? Не са ли малко нагли ? Онзи ден ми продадоха кейс за 30лв който същия в алито е 2лв. Всеки си преценява къде и как да си хвърля парите, но аз лично смисъл не виждам.
Цитирай

От години вкъщи ползваме само стъклени протектори за апаратите си, закупени от магазин, за да си го видим лично.Никога не сме ги монтирали сами а чакаме продавача в магазина да ни го монтира.Защо ги купуваме от тук? Поради няколко причини.
1.Ако се отлепи стъклото след ден, два ( защото ми се е случвало ), съм се връщал и са ми го заменяли абсолютно безплатно.Все пак и най-доброто стъкло да закупи човек то е на партиди и все някоя може да не е наред.
2.Чакането....Някак си не мога да приема да нося скъп апарат който да се въргаля по джобовете, бюрата в работата та дори и вкъщи и да не е защитен по някакъв начин и за това да трябва да чакам 2 месеца.Ако след тези 2 месеца не дойде очакваното от мен покритие т.е да е дефектно? Още 2 месеца ли да чакам? То няма голям смисъл на 4-тия месец да слагам въобще каквото и да е било защитно покритие.
3.Качеството на стъклото..Айфона на жената паднал на плочките по екран.Това го разбрах в началото на деня след като ми се обади да ми каже притеснена как има 2 пукнатини по дължината на екрана.Казах и да не се притеснява и ще видим вечерта.Е, вечерта махнах защитното стъкло от не лоша марка което бяхме закупили от тук ( не знам колко е в али, ибей и всякаквите експреси ) и нямаше точка по стъклото на апарата.В този момента и 2мата бяхме много щастливи как е оцелял от удара.Е няма да сложа стъкло за 1 долар което сигурно е по-твърдо от самият екран на апарата и не поема по никакъв начин удара.

Разбирам за калъфчетата, силиконовите гърбове и разни други глезотийки за по 1-2 долара обаче има неща които според мен е добре да се купуват с качество което надали го има за 1 долар от експреса.
Цитирай

Колега за бързината е така и за подмината ако е коректен търговеца също но че всички пазаруват на едро от Китай е факт. Дори съм виждал как правят пакетажа тук едни стъкла в различни търговски опаковки. Но и там са на качеството съответно има разлика в цените

Samsung S23+
Цитирай

Далеч съм от мисълта, че не е така.Най-вероятно всичко пазаруват от Китай но самото качество на стъклото в интернет не знам дали може да се избере.Ако знам, че това стъкло за 1-2 долара ще е като това тук да кажем от 35 лева, ще си поръчам с най-голям кеф.Въпросът е, че човек разбира дали е качествено или не като го поставя и като го изтърве.Докато при едното имаш шанс да разбереш веднага дали е залепнало добре, не пука, няма отлепяне след 1 ден то при удар се разбира в последствие.Предпочитам да се доверя на човека в магазина който поставя XXX стъкла/фолиа на месец и има общо впечатление за качество а не на Надупиго Амаяко който е дал 5 звезди за качество.
Цитирай

Всеки си има гледната точка и е нормално да са различни. За мен времето е най-ценният ресурс в момента. Нямам никакво време да прекарвам по сайтове - да откривам съкровища, да ги чакам да дойдат, скъпоценната бележка от пощата да кацне в пощенската кутия, да ходя специално до пощата, да вися там на опашка ... и накрая, ако не ми хареса ... Пак ли?!?! Колко пъти? Сценарият пък ако не дойде ... да не го превъртам. В този момент, сега - не мога да отделя толквоа много - от себе си, от времето си, от мислите си и да го посветя на това. Но на други хора това им е интересно, забаво, ровичкат си, откриват си ... Затова и светът е шарен и за всеки си има радост.

Освен това, предпочитам нещото - да отговаря на някакви стандарти, изисквания, да е измислено за продукта - не само да отбие номера. Като дам повече пари за стандартизиран продукт или произведен конкретно за изделието, кето ползвам - си купувам и спокойствие и пестя време.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

(2018-02-13, 14:50:10)msd77 написа:  Колега за бързината е така и за подмината ако е коректен търговеца също но че всички пазаруват на едро от Китай е факт. Дори съм виждал как правят пакетажа тук едни стъкла в различни търговски опаковки. Но и там са на качеството съответно има разлика в цените
А откъде трябва да пазаруват,при това на дребно, за да им е простено, че го правят за печалба? 99.9% от масовото производство на електроника и аксесоари е в Азия, по-голямата част в Китай. Какво е странното и некоректното на търговците, поръчващи на едро от там? Плащат си мито и ддс на митницата, плащат си данък печалба, плащат наем, плащат ток, плащат заплати и осигуровки. Всички тези преки и косвени данъци отиват в държавния бюджет (как се разходват след това е друга тема) Някой ще ми обясни ли какво лошо им в търговията?. Аз също си пазарувам от Алиекспрес, Европа и САЩ, не виждам нищо лошо, особено за неща, които не мога да ги намеря тук, ама да чакам 2 месеца за некво пикливо калъфче, айде нема нужда.
Цитирай

За какво се разправяте за такова нещо всеки си прави квото знае.

Аз не мога да се занимавам изобщо. За тва ни 30 ни 100 лева давам. 8 10 15 лева за гръб и да ходи на майната си след 3 4 месеца си го сменям. А тоя дето са си сложих ми е от август за 8 лева. Това към колегата дето по-горе се маеше как може да слагаме калъф за 10 лева а сме дали 1300 лева за телефон.
Цитирай

Разбира се, че всеки прави каквото намери за добре. Просто си чешеме пръстите, то за това е форума. Пък в крайна сметка хората сами си правят сметката коя информация е полезна за тях. Дивна го е казала много добре. За мен няма по-скъпо нещо от времето, защото то ни е абсолютно лимитирано на този свят.
Цитирай

Колега аз не казвам  че са не коректни просто мое мнение завишават се цените малко в повече. Но всеки сам решава от къде да пазарува. Взех си един стъклен от тук на уж хубава фирма човека го сложи перфектно в магазина цената беше без малко 50лв на другия ден го изхвърлих полвината екран нямаше чувствителност на допир.

Samsung S23+
Цитирай

Днес за първи път го изпуснах телефона , падна ми от джоба. Протектора издържа да не повярваш.
Идеята ми беше да не плащате на сляпо и да ви ментят както си искат по магазините само защото като колегата по горе ви е жал за тях.... Рядко се срещат свестни продавачи.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-02-13, 15:53:24)Marto.g написа:  За какво се разправяте за такова нещо всеки си прави квото знае.

Аз не мога да се занимавам изобщо. За тва ни 30 ни 100 лева давам. 8 10 15 лева за гръб и да ходи на майната си след 3 4 месеца си го сменям. А тоя дето са си сложих ми е от август за 8 лева. Това към колегата дето по-горе се маеше как може да слагаме калъф за 10 лева а сме дали 1300 лева за телефон.

Точно тея кейсове за 10 лв могат да е*ат мамата на телефона. Казвам го от опит със стария ми телефон.
Първият гръб който си взех за С8, беше за 10 лв. и то не за друго, а защото бях на път и нямах друга алтернатива. Личи си че като качество е зле и няма да изкара много.
В момента имам UAG metropolis и Incipio advanced. Няма място за сравнение с този за 10 лв.- нито като качество на изработката, нито като усещане и визия. Не си представям, как ще дам толкова пари за телефон и няма да прежаля още 50 лв за качествен кейс.
Цитирай

(2018-02-13, 22:15:19)proofit написа:  Точно тея кейсове за 10 лв могат да е*ат мамата на телефона. Казвам го от опит със стария ми телефон.
Първият гръб който си взех за С8, беше за 10 лв. и то не за друго, а защото бях на път и нямах друга алтернатива. Личи си че като качество е зле и няма да изкара много.
В момента имам UAG metropolis и Incipio advanced. Няма място за сравнение с този за 10 лв.- нито като качество на изработката, нито като усещане и визия. Не си представям, как ще дам толкова пари за телефон и няма да прежаля още 50 лв за качествен кейс.

Ще ме извиняваш ама това първото е някаква тухла четворка  Big Grin аз няма да го изпускам от 4тия етаж та да ми трябва такъв калъв.Такава грозотия не бих сложил. Дай някакви линкове да ги видим тези калъфи от 50лв. За втория ми излзиат кейсове на айфони... И пак не е нещо особено, там е скъпо 
щото е айфон. Най обикновения силиконов прозрачен кейс започва от цена 50лв защото е айфон.
Цитирай

Пълна заблуда е, че тука У мола стоките на щанда за аксесоари или където и да е са по-качествени от тези в Китай.
В Китай има и noname продукти и качествените, за които говорите също от там идват. И самите производители сами си продават продуктите в aliexpress например. Освен това, в повечето случаи чакам около 3 седмици, идвали са неща и за 10 дни, но рядко. Тия два месеца не ми ги говорете. И ако сметна колко пари съм спестил, а някои стоки и изобщо ги няма тук...

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)