Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Galaxy S8 / S8+
#51

Здравейте, исках алкантарения калъф но е почти навсякъде изчерпан и се задоволих със силиконовия. С протекторите е същата работа оригиналния официален го няма, някой да даде идея от къде да си го взема ? Говорим за S8.

Колега @lavazza, би ли споделил?

Xiaomi Mi 10 8/128
Цитирай
Аксесоари
#52

(2017-06-02, 07:51:51)denisvelev написа:  Здравейте, исках алкантарения калъф но е почти навсякъде изчерпан и се задоволих със силиконовия. С протекторите е същата работа оригиналния официален го няма, някой да даде идея от къде да си го взема ? Говорим за S8.

Колега @lavazza, би ли споделил?

Samsung Experience Store в The Mall
Цитирай
#53

Здравейте,

Бих искал да ви попитам за съвет за съвместими със Samsung Galaxy S8 Plus handsfree слушалки, които обаче да са от този по-стария тип като форма за ушите, както на снимката, тъй като за съжаление само този тип не ме дразнят и не ми причиняват дискомфорт при ползване. 

Слушалките AKG от комплекта са страхотни като качество на звука, но за съжаление не мога да свикна с тези т.нар. "тапи". Чудех се дали има някаква опция с приставки да си сменя самите тапи с подобни на стария тип слушалки, но не намерих начин.

Ще съм благодарен, ако имате предложения за модели слушалки (знам, че все по-малко се ползват и произвеждат такива). Smile


Прикачени файлове
.jpg Earphones-7.jpg Размер: 15.13 KB  Сваляния: 57
Цитирай
#54

Някой да е пробвал от този вид стъклен протектор?

https://www.youtube.com/watch?v=b1pF_s9iw2o
Цитирай
#55

(2017-06-04, 18:41:48)pstyle1989 написа:  Някой да е пробвал от този вид стъклен протектор?

https://www.youtube.com/watch?v=b1pF_s9iw2o
До колкото знам в България все още го няма.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#56

Е това не пречи някой да си го е поръчал. Интересно, че гледам и не намирам кейсове на spigen, а те са ми любими.
Цитирай
#57
Wink 

Здравейте колеги,някой поръчвал ли е този кейс с протектор:
https://www.aksesoar.net/bg/product/2055...ren-kant-/
Цитирай
#58

AnyThinG4U
Благодаря, протекторите са страхотни, малко са меки но се свиква. Като усещане ми приличат на invisible shild, меки, оставят следи ноктите. Доволен съм от качеството им.

Xiaomi Mi 10 8/128
Цитирай
#59

Да знаете има ли по технотата вече от оригиналните протектори на Самсунг, тези от фолио които са?

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#60

В пловдив в технополис има.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Samsung I9100 Galaxy S II 4.1.2 Android => Samsung I9505 Galaxy S IV White Frost 16GB [Jelly Bean 4.4.2 - NB9] + 16 GB Samsung microSDHC™ Class 10 => Samsung Galaxy S6 Black Sapphire 32GB SM-G920F
Цитирай
#61

Днес ходих до Технополис -Пловдив,няма оригинални протектори,свършили са,сложиха ми някакъв протектор в Мегадивайс в подлеза към Тримонциум,ама веднага започна да се отлепва отстрани.В този ред на мисли,какви протектори за дисплея ползвате,съществува ли протектор от фолио,който да се залепва перфектно навсякъде?

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#62

Ето този ползвам и залепва перфектно : http://www.citytel.bg/original-protector...-galaxy-s8 освен това драскотините по него с леко търкане с плат изчезват, някакъв мек е Wink

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#63

@felipe, този ще свърши работа : цък

 
Цитирай
#64

Здравейте искам да ви попитам от къде мога да взема оригинален кейс на спиген?
Цитирай
#65

Аз съм с оригинален протектор и с кейс на итскинс, но се разлепя протектора.
Пробвах с силикон кавър за С8 (оригиналния който е) твърд е отстрани и не разлепя протектора , и съм приятно очарован, но ще го взема след няколко дни поради финансова гледна точка Smile

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Samsung I9100 Galaxy S II 4.1.2 Android => Samsung I9505 Galaxy S IV White Frost 16GB [Jelly Bean 4.4.2 - NB9] + 16 GB Samsung microSDHC™ Class 10 => Samsung Galaxy S6 Black Sapphire 32GB SM-G920F
Цитирай
#66

Хора купих си оригиналния силиконов кейс, и за няколко дена се протри по ръбовете. Не го препоръчвам на никого. Ейпълския силиконов няма нищо общо по качество сравнение с този, макар да са на вид 1:1. Оригиналните протектори са страхотни, макар в Самсунг да струват 2бр 16.90. Защо в сити тел са 20 лева нямам идея.

@felipe Ако искаш мога да ти купя оригинални протектори и да ти ги пратя по еконт. Предполагам че до 21 лева ще са при теб - 16.90 + 4 лева доставка ... Нямам идея кога ще ходя до TheMall, но със сигурност ще е до няколко дни.

Xiaomi Mi 10 8/128
Цитирай
#67

Добра вечер на всички,
Имам такова питане - Някъде, някои да е виждал да се предлага поставка за автомобил с вградено безжично зарядно в нея ?

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#68

(2017-06-12, 19:38:38)nedelchev nikolai написа:  Добра вечер на всички,
Имам такова питане - Някъде, някои да е виждал да се предлага поставка за автомобил с вградено безжично зарядно в нея ?

В emag.bg има : http://www.emag.bg/postavka-samsung-hold...D7YLSMBBM/
Цитирай
#69

Благидаря колега,
Супер и тъкмо се зарадвах и.... Видях че не става за S8+ ...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#70

Здравейте,

Случайно някои пробвал ли е Galaxy S8 Tempered Glass Screen Protector?
Този който се предлага от сайта на Samsung: Galaxy S8 Tempered Glass Screen Protector With Fitting Jig или Galaxy S8 Tempered Glass Screen Protector.
Ако някой има впечатление дали прилепва плътно и остават ли въздух между дисплея и протектора?
Цитирай
#71

Аз съм с някакъв такъв - стъклен и оригинален, но не знам какъв е точно и не пазя опаковката, за да видя. Като ходя в Дъ Мол - мога да попитам. 80 лв струваше. Все още не ми е отлепен никъде. Лепилото е само по ръбовете, мисля горе и долу, не отстрани. За въздух - не мога да кажа.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#72

Взех оригиналния кейс на самсунг пластмасовия и засега съм доволен също мисля че така по-лесно ще се нацелва пръстовият отпечатък, макар че на мен ми е удобен въпреки всичкия рев относно новото му разположение а и съм с малки ръце

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#73

(2017-06-11, 09:10:30)denisvelev написа:  Хора купих си оригиналния силиконов кейс, и за няколко дена се протри по ръбовете. Не го препоръчвам на никого. Ейпълския силиконов няма нищо общо по качество сравнение с този, макар да са на вид 1:1. Оригиналните протектори са страхотни, макар в Самсунг да струват 2бр 16.90. Защо в сити тел са 20 лева нямам идея.

@felipe Ако искаш мога да ти купя оригинални протектори и да ти ги пратя по еконт. Предполагам че до 21 лева ще са при теб - 16.90 + 4 лева доставка ... Нямам идея кога ще ходя до TheMall, но със сигурност ще е до няколко дни.
Колега ти направо ме отказа...
Мислех си дали да взимам Silicone Cover или да си залагам на Urban Armor Gear...

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Samsung I9100 Galaxy S II 4.1.2 Android => Samsung I9505 Galaxy S IV White Frost 16GB [Jelly Bean 4.4.2 - NB9] + 16 GB Samsung microSDHC™ Class 10 => Samsung Galaxy S6 Black Sapphire 32GB SM-G920F
Цитирай
#74

Аз съм с този кейс и съм супер доволен https://vrsdesign.com/collections/galaxy...per-series . Предпочетах го пред Spigen-а.
Цитирай
#75

Чакам за алкантарения, след което давам силиконовия за подмяна .... Няма как колега, като ползват гума която се трие ... Лошото е че цената е равна на качеството .... 33 лева толкова.

Xiaomi Mi 10 8/128
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)