Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Galaxy S8 / S8+

Не , лепилото е на целия протектор , Все пак това не е стъклен... ами да ти кажа пасва доста добре , и с малко повече усилия може да го направиш без никакви балони и отстрани остава малко място за кейс,  което според мен е добре

П.п. сега видях на колегата поста и всичко е така както е написал , само че този протектор не от продуктите на емаг и се плаща доставка !
[-] 1 потребител изказва благодарност на da3 за това мнение:
  • krasss
Цитирай
Аксесоари

Някой да е със стъклен или нормален протектор на гърба и да си трае? : D
Видяло се е, че тея гърбове ме дразнят и няма да свикна с тях...
Цитирай

Има карбонови лепенки за гърба,не стоят зле и не се хлъзга телефона в ръката.Аз имам такава,но не на Samsung
В Алито ги има
Цитирай

Аз мисля за нещо прозрачно. Като цяло ми трябва колкото да не се драска гърба. А всяко нещо, което закрива телефона ми по някакъв начин, винаги ме е дразнило. Дори и прозрачен силикон или пластмаса ме дразнят.
Цитирай

Има и прозрачни такива
Цитирай

Здравейте, наскоро си взех s8 и веднага след това му сложих стъклен протектор на cellularline и touch-a на телефона спря да хваща добре на определени места. Поставила съм го плътно, без въздух и без грам прашинка. От Самсунг ми казаха да си махна протектора, но при едно изпускане смяната на дисплея не е много евтина..... При Вас получава ли се така и ако сте доволни от някоя марка, моля да споделите. Благодаря.
Цитирай

Тази тема не е само да се пита в нея. Можеше и да прочетеш някоя и друга страница.
Цитирай

Аз най-после мирясах...Smile От Технополис си купих идеален за мен калъф от Samsung, който запазва уникалната форма на телефона, и сега най-после е красив! Не е от силикон, а леко твърд-от нещо като пластмаса. Ето как изглежда:

[Изображение: 5ec3c62a018c.jpg]

[Изображение: 955398e7b66e.jpg]

[Изображение: f539cc6cbfcd.jpg]

[Изображение: d96a77392acd.jpg]

[Изображение: eebece56a38e.jpg]

[Изображение: 2f481d448101.jpg]

[Изображение: c5237a3d5c42.jpg]

Galaxy s23 Ultra
Цитирай

(2018-08-21, 15:45:53)vanboy написа:  Аз най-после мирясах...Smile В технополис си купих идеален за мен калъф от Samung, който запазва уникалната форма на телефона и сега, най-после е красив. Не е от силикон, а леко твърд-от нещо като пластмаса. Ето как изглежда:

[Изображение: 5ec3c62a018c.jpg]

[Изображение: 955398e7b66e.jpg]

[Изображение: f539cc6cbfcd.jpg]

[Изображение: d96a77392acd.jpg]

[Изображение: eebece56a38e.jpg]

[Изображение: 2f481d448101.jpg]

[Изображение: c5237a3d5c42.jpg]

Цена?

<<<<< SAMSUNG GALAXY S10 Plus 128GB (G975F) Android 9 Pie PRISM BLUE >>>>> 

<<<<< Samsung Galaxy S8 Plus 64GB(G955F) Android 9 Pie (BGL) Coral Blue >>>>>

<<<<< Samsung Galaxy A3 (2016)Android 7.0 Nougat 16GB черен >>>>>


Цитирай

На последната снимка с бялата кутия на калъфа се вижда-19.90 лв. Wink

Galaxy s23 Ultra
Цитирай

(2018-07-26, 09:03:06)galaxyhopper написа:  В Самсунг мембърс има шанс да спечелите 64гб карта памет. Едно от правилата е да сте си закупили телефона.
Има допълнителни изисквания, но не съм ги чел.

Изпратено от моят Samsung Galaxy S8+ с помощта на Tapatalk

Аз спечелих 128ГБ, сега чакам да я получа  Big Grin Visslar (Със С9 съм )
Цитирай

Vanboy
Добър избор.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • vanboy
Цитирай

Вчера ходих да си взема фолио - казаха ми, че вече го спират. Та, който го харесва - може да се снабди с последни бройки Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Аз съм доволен от стъкления, който купих. За 12 лв, а има същите качества като стъклен за прав екран.
Цитирай

И аз сряда като ми го върнаха от Сръчко право в Моби Монтана (от там съм) за 28 лв case friendly става с всички останали калъфи и прочие , без да се губи чуствителност лепило по цялата дължина от край до край Smile Сложиха ми от S9 ставали също , много здрав протектор!!!

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай

А от колко време го имаш?

За стъклените на извит дисплей оставам с впечатлението, че все някъде не ляга добре, макар мъничко - и с времето там става слабо място, съответно и се чупи от напрежението, което се създава, не от удар. Няколко такива протектора около мен се пукнаха - без удар.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

С течното лепило пасна навсякъде : D Бях се отчаял, че няма хубави за нашия модел, но този ми промени представите. Бях го снимал и качил, някъде назад е в темата.
Цитирай

Да, ако лепилото е по целия проетктор е различно. Спомням си, като сподели за нето  Tummenupp

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Течното лепило е изключително ефективно. Залепва, като едно цяло стават протектора и дисплея. В последствие чувствителността е безупречна. Не знам защо не го предлагат масово за всички стъклени протектори, не е хич скъпо.
А и при нужда се отлепва без остатъци и каквито и да е поражения. Под така залепен и после свален протектор оригиналното стъкло отдолу е като ново.
Много хора си мислеха, че ще се сваля трудно протектора или, че ще има отдолу поражения или гадно за чистене лепило. Нищо подобно!
[-] 1 потребител изказва благодарност на hollyshit за това мнение:
  • divna
Цитирай

(2018-08-24, 20:44:06)hollyshit написа:  Течното лепило е изключително ефективно. Залепва, като едно цяло стават протектора и дисплея. В последствие чувствителността е безупречна. Не знам защо не го предлагат масово за всички стъклени протектори, не е хич скъпо.
А и при нужда се отлепва без остатъци и каквито и да е поражения. Под така залепен и после свален протектор оригиналното стъкло отдолу е като ново.
Много хора си мислеха, че ще се сваля трудно протектора или, че ще има отдолу поражения или гадно за чистене лепило. Нищо подобно!

За това ли говорим колега?
https://www.aliexpress.com/item/2-pcs-fu...2e0eTK0FzT

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай

(2018-08-25, 05:54:38)mitakabs написа:  За това ли говорим колега?
https://www.aliexpress.com/item/2-pcs-fu...2e0eTK0FzT
Да.
Не знам какво е качеството на това, което си показал, но с протектора Whitestone Doom Glass дават две ампули, точно дозирани.
Капва се съдържанието на едната точно в центъра на дисплея. После отгоре се спуска протектора. Капката лепило сама се разнася равномерно по цялата повърхност без да остават мехури. Нищо не се пипа, а само се изпича отгоре с ултравиолетава лампа за няколко секунди. Лампата върви в комплекта и става в последствие жените да си пекат ноктите с новите технологии лакове. Wink
Резултата е изключителна прозрачност и здравина на сглобката, чувствителност на екрана, като без протектор и т.н.
Много добро решение и се чудя защо много фирми правят уж качествени стъклени протектори, а ги лепят само по краищата. Това води до лесно отлепване и куп други ядове. 
Ако този тип лепило беше навлезло масово, щеше и цената му да е още по-евтина.
[-] 1 потребител изказва благодарност на hollyshit за това мнение:
  • divna
Цитирай

Колеги, някой ползва ли 360 градусов кейс S8? Търся нещо качествено- напълно прозрачен кейс със защита отпред и отзад ?
Цитирай
Wink 

Здравейте,някой може ли да ми предложи тънък гръб за s8,за да изглежда по този начин https://www.google.com/search?q=elago+sl...9Qm64wczRM:

Samsung galaxy s8 midnight black
Цитирай

На рекламните снимки винаги изглеждат тънки и стилни, но реално не изглеждат така..поне повечето
Цитирай

(2018-08-29, 12:09:41)lost in написа:  На рекламните снимки винаги изглеждат тънки и стилни, но реално не изглеждат така..поне повечето

Аз съм с ultra hybrid на Spigen,ама искам ако има нещо по-прибрано

Samsung galaxy s8 midnight black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)