Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Galaxy S8 / S8+

Аз имах подобно, ако не и същото.
Платих 12 лв по Ибей. Останах доволен, не знам дали нещо от мен се получи една точка.
Сега съм го махнал и няма проблеми по дисплея. Забелязах, че бързо се драскаше протекторът. Само лампата беше на батерии, а тази е с USB.
Като цяло - няма мъртви зони или филтри да правят картината гадна. Препоръчвам ти да си купиш от ebay. Ако е дефектен, можеш да си върнеш парите както и да прочетеш мнения за този продукт от съответния продавач.
Цитирай
Аксесоари

(2018-11-14, 16:14:42)galaxyhopper написа:  Аз имах подобно, ако не и същото.
Платих 12 лв по Ибей. Останах доволен, не знам дали нещо от мен де получи една точка.
Сега съм го махнал и няма проблеми по дисплея. Забелязах, че бързо се драскаше протекторът. Само лампата беше на батерии, а тази е с USB.
Като цяло - няма мъртви зони или филтри да правят картината гадна. Препоръчвам ти да си купиш от ebay. Ако е дефектен, можеш да си върнеш парите както и да прочетеш мнения за този продукт от съответния продавач.

Може ли да пуснеш един линк на този който си пробвал?

Sony Xperia Tipo => Sony Xperia SP 8GB => LG G3 x 2 =>Iphone 5 64GB => Samsung Galaxy S5 16GB => Huawei P8 16GB => Iphone 6 x 3 => Galaxy A5 2016 => Galaxy S7 Edge => Huawei P20 lite => Galaxy S8 => Xiaomi MI 9 SE 128GB Black
Цитирай

www.ebay.com/itm/3D-Curved-Dome-Screen-Protector-Tempered-Glass-For-Samsung-Note-8-S8-S9-Plus-/292556303467?txnId=1587419374019
От тук го взех.
Цитирай

(2018-11-14, 16:33:59)galaxyhopper написа:  www.ebay.com/itm/3D-Curved-Dome-Screen-Protector-Tempered-Glass-For-Samsung-Note-8-S8-S9-Plus-/292556303467?txnId=1587419374019
От тук го взех.

Този май не е като горния, не се "пече" с УВ лампа

Sony Xperia Tipo => Sony Xperia SP 8GB => LG G3 x 2 =>Iphone 5 64GB => Samsung Galaxy S5 16GB => Huawei P8 16GB => Iphone 6 x 3 => Galaxy A5 2016 => Galaxy S7 Edge => Huawei P20 lite => Galaxy S8 => Xiaomi MI 9 SE 128GB Black
Цитирай

Колега... можеше да не ти отговарям на питането понеже съм писал скоро; можеше да не ти пращам линк към обявата, защото и сам можеш да намериш подобна, но го направих. Сега ще те оставя сам да си прочетеш обявата и да четеш назад.
Натисни на view original item, ако не си го направил. Все пак линка съм го копнал от моя профил.
Цитирай

(2018-11-14, 16:40:30)galaxyhopper написа:  Колега... можеше да не ти отговарям на питането понеже съм писал скоро; можеше да не ти пращам линк към обявата, защото и сам можеш да намериш подобна, но го направих. Сега ще те оставя сам да си прочетеш обявата и да четеш назад.
Натисни на view original item, ако не си го направил. Все пак линка съм го копнал от моя профил.

Благодаря Wink

Sony Xperia Tipo => Sony Xperia SP 8GB => LG G3 x 2 =>Iphone 5 64GB => Samsung Galaxy S5 16GB => Huawei P8 16GB => Iphone 6 x 3 => Galaxy A5 2016 => Galaxy S7 Edge => Huawei P20 lite => Galaxy S8 => Xiaomi MI 9 SE 128GB Black
Цитирай

(2018-11-14, 15:32:59)galaxyhopper написа:  Ама те май са 2 вътре. Т.е си взел 4 скрийн протектора.

Да Smile знам че са 2 но така и така са намалени нека има резерви хахах Smile

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай

Здравейте. Знаете ли от къде да поръчам същия протектор за екран от фолио? Или някой ако продава нека ми пише. Не желая стъклен.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Galaxy S24 Ultra 512 GB & Galaxy S23 FE

Цитирай

В комплекта са 2 броя: https://www.emag.bg/zashtitno-folio-sams...DNYXDDBBM/

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • Lumia
Цитирай

Взимай тези който ти е постнал колегата! Онзи ден си взех в комплекта има два броя и се поставят супер елементарно и лесно! Преди време бях със стъклен протектор.. Точно три пъти и ми караше точно по два месеца без каквито и да било удари се пръскаше... Сега с това фолио Wink човек се ражда взимай без да се замислиш! За десетина минути го слагаш без мехури и без проблеми!

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай

В описанието пише, че е безцветно, а моето има черни кантове. Може ли да качите снимка? Държа найстина на същия протектор.

Galaxy S24 Ultra 512 GB & Galaxy S23 FE

Цитирай

Това е оригиналното фолио на Самсунг и то е само прозрачно. За друго - в alliexpress, ebay и т.н.

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • Lumia
Цитирай

Някой да изкаже мнение и отзиви за оригиналният OLED калъф на Самсунг.

<<<<< SAMSUNG GALAXY S10 Plus 128GB (G975F) Android 9 Pie PRISM BLUE >>>>> 

<<<<< Samsung Galaxy S8 Plus 64GB(G955F) Android 9 Pie (BGL) Coral Blue >>>>>

<<<<< Samsung Galaxy A3 (2016)Android 7.0 Nougat 16GB черен >>>>>


Цитирай

Може би имаш предвид LED View? Аз ползвам този (не постоянно, сменям ги, имам и Clear View) Samsung LED View Cover . Взех го около 100в от магазин на А1. Като цяло е готин, може да се персонализират известията в горния край на калъфа. От вътрешната част обаче на кейса, понеже е плат, след около две седмици почнаха да се образуват топки с мъх. Стана-по груб и гаден на пипане. Ако ги избръснеш точно след един ден пак е същото...Та за тези пари, това да се получава за мен е подигравка. Не си заслужава парите. 


ПС
Ето за какво говоря:
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • divna
Цитирай

Да за същия става въпрос.Моят е кожен

<<<<< SAMSUNG GALAXY S10 Plus 128GB (G975F) Android 9 Pie PRISM BLUE >>>>> 

<<<<< Samsung Galaxy S8 Plus 64GB(G955F) Android 9 Pie (BGL) Coral Blue >>>>>

<<<<< Samsung Galaxy A3 (2016)Android 7.0 Nougat 16GB черен >>>>>


Цитирай

Внимавайте с покупката на такъв протектор. Можете да си повредите дисплея:
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • divna
Цитирай

Как да активирам clear view капака?
Цитирай

Зависи дали е оригинален.
Ако е, единствената ти възможност е да пробваш с включено NFC, ако нещо се получи.
Имам менте, активира се с приложения, но е толкова калпаво..
Цитирай

Моя го вземах наскоро. Сам си се активира.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

А кое е приложението с което се активира?
Цитирай

Когато сложих телефона в него и просто тръгна. Нищо не съм активирал. И понеже тръгна не съм търсил нищо по въпроса.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Иначе тук има настройки какво да ти показва на затворен капак.[Изображение: 6b954f026bd3facf499401d49886b6ef.jpg]
Цитирай

(2019-03-15, 22:21:17)iana_dimitrova92 написа:  А кое е приложението с което се активира?

Трябва да има бар код и с него.

<<<<< SAMSUNG GALAXY S10 Plus 128GB (G975F) Android 9 Pie PRISM BLUE >>>>> 

<<<<< Samsung Galaxy S8 Plus 64GB(G955F) Android 9 Pie (BGL) Coral Blue >>>>>

<<<<< Samsung Galaxy A3 (2016)Android 7.0 Nougat 16GB черен >>>>>


Цитирай

(2018-11-14, 16:14:42)galaxyhopper написа:  Аз имах подобно, ако не и същото.
Платих 12 лв по Ибей. Останах доволен, не знам дали нещо от мен се получи една точка.
Сега съм го махнал и няма проблеми по дисплея. Забелязах, че бързо се драскаше протекторът. Само лампата беше на батерии, а тази е с USB.
Като цяло - няма мъртви зони или филтри да правят картината гадна. Препоръчвам ти да си купиш от ebay. Ако е дефектен, можеш да си върнеш парите както и да прочетеш мнения за този продукт от съответния продавач.
А как го премахна,и аз с такъв UV стигнах до сервиз за махането му 

LG G4 H815 HUN  
Samsung S8 
Цитирай

Просто си сложих нокъта по ръба на протектора и почнах да дърпам. Отлепи се като обикновен стъглен протектор.

Обаче сега си поръчах нов, тъй като пазането на телефона на моменти ми идва излишно - прибирайки го в джобове с ципове внимавам всеки път.. или другите, на които го давам не го пазят.

Надявам се да не попадна на твоя протектор, чак до сервиз да ходя .. Бях постнал едно видео, пак със стъклен протектор, но с някаква течност Loca. Дисплея става трагедия след това.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • kreize
Цитирай

(2019-03-16, 14:15:43)galaxyhopper написа:  Просто си сложих нокъта по ръба на протектора и почнах да дърпам. Отлепи се като обикновен стъглен протектор.

Обаче сега си поръчах нов, тъй като пазането на телефона на моменти ми идва излишно - прибирайки го в джобове с ципове внимавам всеки път.. или другите, на които го давам не го пазят.

Надявам се да не попадна на твоя протектор, чак до сервиз да ходя .. Бях постнал едно видео, пак със стъклен протектор, но с някаква течност Loca. Дисплея става трагедия след това.Да при мен се получи точно това ,трагедия нямаше отлепяне ,и се наложи да посетя сервиза откъдето го закупих.А може ли да споделиш,от къде сте купили протектора

LG G4 H815 HUN  
Samsung S8 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)