Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Galaxy S8 / S8+

Хайде да приключим дискусията за българските търговци. Изложиха се достатъчно гледни точки и всеки може да вземе сам решение за себе си.

OnePlus 7T HD1900 256GB
Цитирай
Аксесоари

Ами то не само от Китай се пазарува... Аз лично много неща съм взимал от ebay или aliexpress. За фотоапарата съм взимал немски филтри, които наистина са си произведени в Германия, като ми излезна поне с 50% по-евтино от тук. За дъщеря ми наскоро купих ново столче Cybex от Англия, което след доставката от Габко ми излезна с 180лв. по-евтино отколкото ако го бях купил от тук и пристигна за по-малко от две седмици след поръчката.

От Китай поръчвам главно зарядни, кабели, батерии за фотоапарата, филтри, дървени детски играчки, selfie stick и т.н. Досега имам само 1 пратка, която не пристигна. А цената е понякога 2-3 пъти по-ниска. И както и други споменаха нашите търговци внасят абсолючно същата стока от Китай...

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай

(2018-02-13, 22:15:19)proofit написа:  Точно тея кейсове за 10 лв могат да е*ат мамата на телефона. Казвам го от опит със стария ми телефон.
Първият гръб който си взех за С8, беше за 10 лв. и то не за друго, а защото бях на път и нямах друга алтернатива. Личи си че като качество е зле и няма да изкара много.
В момента имам UAG metropolis и Incipio advanced. Няма място за сравнение с този за 10 лв.- нито като качество на изработката, нито като усещане и визия. Не си представям, как ще дам толкова пари за телефон и няма да прежаля още 50 лв за качествен кейс.

И аз си взех uag metropolis изпуснах го по стълбите около 10 на стъпала се одари и без драскотина ако го мямаше този калъф  ямаше да има най малко дисплей
Цитирай

(2018-02-13, 22:15:19)proofit написа:  ... Не си представям, как ще дам толкова пари за телефон и няма да прежаля още 50 лв за качествен кейс.

Аз пък не си представям да дам пари за нещо, което съм избрал по най- различни критерии, едно от които е да ми харесва външния вид и после да давам пари за неща, които го загрозяват и изчезва всяка визия.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

gogon
Много точно казано!
Цитирай

Ами щом си ги запазвате. Ако не съм с гръб така ще го налюскам, че жална му майка.
Цитирай

Аз ползвам различни кейсове за навън и за вкъщи xD
Днес ми пристигна протектора за задната част... Не помня защо въобще съм го поръчвал. Реално погледнато не ми трябва, обаче ако го ползвам във вкъщи без кейс ще е по готино понеже сега не остават пръстови отпечатъци.
Цитирай

(2018-02-15, 18:08:51)mefistoreyon написа:  Аз ползвам различни кейсове за навън и за вкъщи xD
Днес ми пристигна протектора за задната част... Не помня защо въобще съм го поръчвал. Реално погледнато не ми трябва, обаче ако го ползвам във вкъщи без кейс ще е по готино понеже сега не остават пръстови отпечатъци.

Аз от днес съм с този за 23 дни дойде от алито Smile супер кейсче за парите си


Прикачени файлове Миниатюри
   

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай

Някой поръчвал ли е това: www.mobilefun.co.uk/whitestone-dome-glass-galaxy-s8-plus-full-cover-screen-protector-63747
 Изглежда доста добре ама и цената е доста голяма.
Цитирай

Коментирано е назад в темата, поръчвали са си го няколко човека. Стъклото е може би най-доброто за телефони с извити дисплеи, не се разлепва и пасва отлично. Има го и в Amazon на същата цена. С доставка до България излиза около 110 лв., но си заслужава.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

110 лева за стъкло си заслужавало...
Докъде я докарахме Big Grin
Аз купих за старото ми S3 стъкло за екрана, че сина ми го счупи, лепи се на същия принцип с ув лепило и няма как да разбереш, че не е оригинално и че изобщо е бил чупен екрана.
10$ целия масраф.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай

Вероятно си заслужава ако подмяната на дисплея е 400-500 лв.
Цитирай

(2018-02-17, 11:30:58)arrogant написа:  110 лева за стъкло си заслужавало...
Заслужава си до толкова, че аз до сега съм дал два пъти по 40 лв. за стъкла, които на втория ден хвърлям, понеже не става нищо от тях. Говоря за по-маркови стъкла, не от Китай. Ако бях дал в началото 110 лв. сега нямаше да ме е яд и всичко щеше да е точно. А китайските тъчове за 10$ хич не ми ги хвали, познавам няколко човека, които са се проклинали, че са си сложили такива.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

За обикновените стъкла е ясно. А при падане гаранция няма, че стъклото ще спаси екрана. Просто ме дразнят надутите до безкрай цени.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай

То и няма гаранция на 100% ,че ще ти предпази дисплея, но всеки си преценява...Ако много ги изпускате тия телефони си взимате някакъв armor case и така Smile Пък нали е уж gorila glass...Стария ми телефон е падал няколко пъти на повече от метър и нищо му нямаше...Е , той си беше и железен де Big Grin ама дисплея не мръдна.
Цитирай

Колеги, препоръчайте някой хубав протектор(без значение силиконов, стъклен, карбонов или направен от криптонит). Въпроса е да става и да не хлопа, трака, пука и разпепва. Като кейс в момента ползвам Clear Cover-а на Samsung.

Благодаря!
Цитирай

Аз съм с този кейс и с оригиналното фолио на самсунг - доволна съм. Преди това бях със стъклен протектор на Panzer (80 лв) и той беше добър, но се спука (дисплеят остана непокътнат). След това сложих фолиото (юни 2017г.) и до сега ме радва.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

(2018-02-17, 14:01:11)divna написа:  Аз съм с този кейс и с оригиналното фолио на самсунг - доволна съм. Преди това бях със стъклен протектор на Panzer (80 лв) и той беше добър, но се спука (дисплеят остана непокътнат). След това сложих фолиото (юни 2017г.) и до сега ме радва.

Последно тествах оригиналното фолио на Самсунг. Издържа точно 2(ДВА!) дена и се разлепи долу в средата - нямам представа защо там...
Цитирай

Абсолютно същата работа. При мен и гърба спомогна.
Цитирай

(2018-02-17, 14:25:42)Xoner написа:  Последно тествах оригиналното фолио на Самсунг. Издържа точно 2(ДВА!) дена и се разлепи долу в средата - нямам представа защо там...

Сложиха ми го на шанд за аксесоари - момчето е сложило много и предполагам това има значение. Игра си доста време.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

На същото място го сложиха и на мен.
Цитирай

Според мен поставянето е от значение за крайния резултат. Имам чувството, че 20-30 мин. стоях с момчето. Може и да ми се е видяло много, а да е било по-малко, но ... не беше за 5 минути Smile Ако пак се наложи - пак там ще отида и при същото момче.

Другият протектор, от който съм доволна е този - http://www.handy.bg/bg/p/panzer/panzer-p...eno-styklo

Като цвят - черния - покрива добре и горе над сензорите. Поставиха ми го в Хенди, нямах проблеми, като тук описаните с други стъкла.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Фолиото е много гадно на допир
Цитирай

Какво има да подбира - той нали затова е там - отива клиент с телефон и протектор - за да бъде поставен протектора. Клиентът получава услуга, за която си плаща.

(2018-02-17, 15:52:36)Anthony написа:  Фолиото е много гадно на допир

Имаше един-два коментара в началото за фолио, закупено от  Ситител и не помня още от къде - че е грапаво, зърнесто. Това ли имаш предвид. Моето стои стъклено. На допир ми е идеално. Но това е субективно - кой как го възприема.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Колегата има впредвид друго слагане на ред Smile

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)