Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy J7 2017 - Пакетът е в конфликт със съществуващ пакет със също?
#1

Добър вечер и весели празници на всички. Искам да попитам някой има ли решение на този проблем: Пакетът е в конфликт със съществуващ пакет със същото име. Получавам го като се опитам да инсталирам приложения от apkmirror и по-точно системни приложения. Понеже видях, че има бета версии на приложенията на Самсунг от Андроид 8 и исках да ги пробвам, но уви не стана. Моля, ако някой има решение на проблема да пише. Само да кажа, че метода да изключа всички пароли, пръстови отпечатъци, защитено старитеране и съсъздам преки пътища на началния екран и растартирам телефона не става!
Цитирай
Аксесоари
#2

Е как искаш да инсталираш системни програми от Орео за Нуга...

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай
#3

След като са съвместими с  Android 7 и 8, защо не. Казах, че ми дава грешка за пакет със съществуващто име, а не че пакета не се поддържа или че не става за тази версия.  Wink Smile
Цитирай
#4

Това значи че приложението което се опитваш да инсталираш вече го имаш(вероятно системно)заради това става така.Ако имаш рут го замени в системата и ще тръгне.Такива стокови приложения не може да се обновят така лесно,за тях производителя може да си създаде някакъв ъпдейтър на системни приложения.Но ъпдейтъра ще ти обновява само за текущата версия андройд,няма как да ти ъпдейтне с тези които идват с по нова версия.
Цитирай
#5

Знам за този начин, но не искам да рутвам устройството. Няма ли как да се инсталира като актуализация на това приложение, което вече го има само, че от apkmirror. Например преди така превех на J5 2015 с интернет браузъра, но на този не мога да си актуализирам браузъра по този начин.
Цитирай
#6

Ами според мен няма начин,това което се опитваш да инсталира е просто с понижен API а ти вече имаш инсталирано приложеное със същия api level и същото име на инсталационният пакет.Но знам ли може би някой друг може да знае някоя уловка.
Цитирай
#7

Интересно ми е тогава защо на миналия ми телефон ставаше, само версията трябваше да бъде съвместима. Надявам се някой да може да ми помогне. Доста ми е интересно каква е разликата в тези приложения дето се водят бета за Android 8.
Цитирай
#8

Почети малко и ще разбереш-4PDA!
Цитирай
#9

Нищо не можах да намеря никъде, за това съм писал тук да не би някой от вас да знае. Благодаря все пак за съвета.
Цитирай
#10

(2017-12-27, 09:02:01)vertexe написа:  Почети малко и ще разбереш-4PDA!
Не е зле и линк да пуснеш, иначе така си е просто цапане на форума.

 
Цитирай
#11

Днес установих че някои системни приложения от apkmirror могат да се инсталират. Успях да сложа последната бета на Интернет браузъра и си реших главния проблем. Озадачен съм все пак, защо едни могат а други не. Все пак бетата пак е от Орео???
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)