Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Постоянно искача една и съща реклама и не разбирам откъде
#1
Exclamation 

Здравейте, 

От два дни имам странен проблем, а именно незвисимо кое приложение ми е отворено, дали Фейсбук, Месинджър или коя да е игра, изведнъж изскача една реклама, която винаги е една и съща (на играта Garden Scapes). Отваря се в нов "прозорец", като съвсем отделно стартирано приложение, като винаги пише Google, но иконката е различна всеки път. От приложената снимка се вижда, че този път е логото на Viber, друг път е на Shazam, друг път на Jobs.бг и изобщо всеки път е съвсем различно приложение сякаш, но винаги една и съща реклама. Понякога се случва на всеки 5-10 минути и е влудяващо. Какво може да е, някакъв вирус ли, за пръв път се сблъсквам с това?

Благодаря предварително и Весели празници!
Цитирай
Аксесоари
#2

Не знам дали ще ти бъде от полза, но пробвай с Касперски антивирус. 
При мен преди време се беше омазало нещо и всеки път щом светнех екрана и ми отваряше началната страница на браузъра с някаква реклама. Мързеше ме да правя ресет и се заиграх с разни антивирусни и мисля, че след касперски проблема се загуби. Не пречи да опиташ. Smile

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай
#3

Амии аз снощи се замислих кога точно се появи проблема и какво ново може да съм инсталирала. Оказа се, че точно същия ден - баркод скенер QR Reader. Махнах го и вече няколко часа нямам ядове, така, че изглежда е било от него.  Butter

Благодаря за отговора все пак, ще го имам предвид, дано не се налага!  Christmas
Цитирай
#4

Защо инсталирвате програми като си го има вграден в Самсунг Интернет във всеки телефон.
Отваряте Internet -> горен десен ъгъл трите точки -> Scan QR Code
Даже не изисква много познания Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#5

Ами аз сега разбирам за това... Ползвам Chrome за браузър, този Интернет никога не съм го отваряла.  Confused
Цитирай
#6

Chrome е хуабав да, ама тежък. Internet е бърз, и дори влизаш в сайтове в които се логаваш, може да се логваш директно с биометричните ти данни (пръстов отпечатък, скенер на очи) лесно и бързо.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#7

Здравей ,аз имах преди време такъв дразнещ проблем ,ползвах това.То ми показа коя програма праща тъпите реклами и готово....

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)