Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Раннно изключване
#1

Здравейте,
Днес към следобед някъде говорих по телефона и някъде по средата телефонът се изключи. Беше на 35%, когато се обадих, когато погледнах изключването показваше 0. Разбирам, че е от студеното и батериите се прецакват по това време, но се поразчетох из форуми и разбрах, че не съм единствен. Видях, че гаранцията го е покрила при другите хора. Аз при кого трябва да се обърна, фирмата, от които съм купил, Google или Huawei? Също, при мен ще го покрие ли гаранцията?
Цитирай
Аксесоари
#2

По принцип батерията е консуматив и не се покрива от гаранцията,но Google и Huawei са наясно с проблемната батерия на 6P.Имах същия телефон преди време и за мое щастие батерията се държа чудесно 8 месеца до последния ден,преди да го продам.Като цяло Nexus 6P има проблем с батерията,малко са тези,които нямат.Пробвай за гаранцията,понеже както казах Google и Huawei са наясно с проблема.По-скоро се обърни към Huawei.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#3

Аз също имах проблема с батерията, и нещата се влошиха до толкова че изключваше при 15-20 мин. работа след пълен заряд и се зареждаше пак за същото време. След смяна на батерията телефона пак си прави 3.5-4 часа СОТ.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)