Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google has stopped! Изнервя ме много.
#1

Колеги, доста често започна да ме изхвърля. Проблемът се появява, когато му дам "recent history" в Google. Един път работи, но после хоп....Google has stopped и ми идва да го разбия в стената   Bu. Не съм връщал фабрични настройки след update-а, но дали ще се оправи така? Някой да се е сблъсквал с този проблем?

Благодаря ви предварително.

Весело посрещане на 2018 ?.
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако има актуализации направи ги. Ютуб ме изхвърляше и след акуализацията това изчезна като проблем.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#3

(2017-12-29, 15:00:16)nehranimaiko написа:  Ако има актуализации направи ги. Ютуб ме изхвърляше и след акуализацията това изчезна като проблем.

Всичко е актуализирано.
Цитирай
#4

В такъв случай проблемът ти е пълна мистерия. Има някакъв вариянт някое приложение или функция на телефона да го спира принудително, ама върви разбери кое е. Като инфо мога да ти кажа при мен- имам теглено приложение за часа и винаги като си погледна часа все е забил на някой заден час. Оказа се че са му нужни разрешения които трябваше да.дам сам от настройките на телефона понеже една фабрична програма за оптимизация на телефона и триене на кеша и фоновите процеси все ми го спираше без да знам. Като му дадох разрешения и го заключих в паметта вече отдавна не е спирал.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#5

Върнах фабрични настройки и засега всичко е 6. Видях, че съм спрял от update няколко приложения. Явно това е бил проблемът. Аз съм си виновен ?.
Цитирай
#6

Тъкмо се зарадвах, че се е оправил и от вчера пак започна да ме изхвърля Bu.
Цитирай
#7

https://developers.google.com/android/images
Флашваш целия factory image.

LG Nexus 5X H791 32GB | Stock | AOSP 8.1.0
LG Optimus L7 II P710 4GB | TWRP 3.0.2.0 | CyanogenMod 10.2
Цитирай
#8

Прочетох в един форум, че се ресетват опциите на всички приложения. Направих го и досега не ме е изхвърляло. Ще видим до кога...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)