Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Питанка за заключване
#1
Question 

Здравейте колеги не знам дали тук е мятото но имам следния въпрос.
Имам телефон който ще се ползва само за навигация.
Инсталирал съм Sygic и искам да сложа някакъв лаунчер или не знам какво трябва да направя...
Искам като се пусне телефона да има само иконата на Навигацията , да не може да се влиза в менюта нито никъде(да се направи нещо като администраторко право да не може нищо друго да се пуска или прави).
Как мога да го направя този трик?

-= Samsung S22 Ultra 12RAM 256GB =-
Цитирай
Аксесоари
#2

Някакъв ап локър,гледам има доста в плей стора?
Цитирай
#3

(2017-12-29, 19:57:33)mihail.likoev написа:  Някакъв ап локър,гледам има доста в плей стора?

Пробвах 1-2 ама нищо конкретно! Някой ако знае?
Пример: На шел има таблети с Андроид и там нищо не може да се направи само тяхното приложение на Шел е пуснато и след рестарт пак това приложение тръгва.?

-= Samsung S22 Ultra 12RAM 256GB =-
Цитирай
#4

Така устройва ли те?Може да се скрие всичко.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#5

Ами не много...
Днес водях един апарат с андроид на националната лотария и като се включи директно си стартира на тяхната програма,не може нито да се минимизира нито в настройки на апарата да се влезе,нищо.
Само и единствено на това приложение си стои.На Бензиностанции ШЕЛ таблетите им за каталога са същата работа.Нещо администраторско ли е какво е.... С руут ли се постига и аз не знам.
Нещо такова ми се иска да направя ама.....

-= Samsung S22 Ultra 12RAM 256GB =-
Цитирай
#6

Май те разбрах....тези приложения май се създават специално по поръчка.Подобно е това приложение на Теленор.Но няма общо с твоя въпрос.
Цитирай
#7

Зависи от целта. Има два варианта да не ти барникат телефона и да ползваш навигацията. Заключваш всичко с пръстов отпечатък или парола от тук
   



Другия вариант е да си активираш
PrivateSpace и да имаш изцяло ново и независимо съдържание в телефона. На практика втори телефон.
Там си инсталираш само навигацията и не е проблем и другаде да влизат хората. 
   

И все пак това е при Mate 10 Pro. Не знам дали при теб е същото.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)