Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Допълнителна къстъмизация на известия на отделните приложения н?
#1

Здравейте! 


Не бях влизал тук от последния ми андроид, а си мина време. Прекарах 6 прекрасни години с Apple, но реших да разнообразя, предвид всичките хора, които ме навиваха, че андроид вече не е това, което е бил, еволюирал е и т.н. Та, взех си язе S8, но съм потресен от неспособността да контролирам известията за всеки един апп. Ако някой има айфон, ще ме разбере. Да речем - не искам месинджърите ми да има звук, а само pop-up. Според настройките мога тотално да изключа notifications или да премахна звук, вибрация и pop-up. Е добре, ама не е добре. Ако искам да махна само звук какво правим? Има ли начин това да се оправи (точната дума е оправи) или съм принуден да търпя клинкания и т.н. постоянно, ако не искам да си спра генерално звука?
Цитирай
Аксесоари
#2

В найстройките на месинджъра мисля,че има настройка да се изключи само звука.
Цитирай
#3

(2017-12-29, 20:05:44)Miro2210 написа:  В найстройките на месинджъра мисля,че има настройка да се изключи само звука.
Уви, не.
[Изображение: 40a9543182c8bbe092e3a61121acd2da.jpg]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Цитирай
#4

Аз като гледам май неси в настройкоте на месинджъра а си в настройките на самия телефон.Някъде дето се дават права на приложението,в приложения.Ама няма да се меся повече,защото не съм със Самсунг.
Цитирай
#5

Ммм, това е в settings > известия > messenger. Би следвало от тук да менажирама известията. Не е в глобалните настройки.
Цитирай
#6

Влез в настройките на апликацията, на месинджъра.


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG V30+ - H930G- 128Gb- Cloud Silver
Цитирай
#7

В самото приложение има настройка за звука,във фейса също.
Цитирай
#8

Явно така ще трябва да се процедира с всеки апп вътрешно. Добре, благодаря за отзивчивостта!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Цитирай
#9

(2017-12-29, 20:21:15)Slavchev написа:  Ммм, това е в settings > известия > messenger. Би следвало от тук да менажирама известията. Не е в глобалните настройки.

Аз по този начин съм изключила нотификациите на месинджъра - на заключен екран е тишина и спокойствие. Като го отключа - ако някой ми е писал - изскачат pop-up-и без звук и вибрация, и на иконата на приложението виждам броя непрочетени съобщения. Ако съм на отключен екран и някой ми пише - имам pop-up, но без звук и вибрация. На AoD няма известия - дискретно е.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#10

И на мен ми липсват iOS настройките. Аз пък се сблъсках с друг проблем - при изключени известия на messenger-а след като отключа телефона на иконката на програмата отново ми показва червено номерче за непрочетените съобщения.

Samsung Galaxy S :: Android 2.3.5  >>  Samsung Galaxy S2 :: CyanogenMod 11 - Android 4.4.4 >> Huawei P10 Lite - Android 7.0 >> Samsung Galaxy S8 >> Huawei Mate 20 Pro >> Samsung Note 9
Цитирай
#11

Показва ги, така е - ако ги изключиш от насройките на телефона. Аз обаче съм ОК така, не ми писука в ежедневието, но като отключа - мога да видя, че имам известия и ако искам ще вляза да ги прочета.

Виж през настройките на приложението - дали може да се изключат - по-нагоре имаше пояснения.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#12

(2018-01-08, 16:47:17)totopz написа:  И на мен ми липсват iOS настройките. Аз пък се сблъсках с друг проблем - при изключени известия на messenger-а след като отключа телефона на иконката на програмата отново ми показва червено номерче за непрочетените съобщения.

Нзм дали е от ореото или и при вас е така, но ето от тук се изключва известието до иконката.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#13

И защо мислиш, че настройките при Mate 10 Pro и S8 са еднакви... дори и с Орео?

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай
#14

Говорим за андроид телефони, малко ли общи настройки има? . Написал съм, че не знам дали и при вас е така, какво повече?

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)