Анкета: Какъв цвят е вашият Huawei Mate 10/10 Pro? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Mate 10 Pro - Midnight Blue
24.53%
26
24.53%
Mate 10 Pro - Titanium Gray
39.62%
42
39.62%
Mate 10 Pro - Mocha Brown
25.47%
27
25.47%
Mate 10 Pro - Pink Gold
0.94%
1
0.94%
Mate 10 - Mocha Brown
1.89%
2
1.89%
Mate 10 - Black
7.55%
8
7.55%
Mate 10 - Champagne Gold
0%
0
0%
Mate 10 - Pink Gold
0%
0
0%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Преброяване собствениците на HUAWEI Mate 10/10 Pro
#51

Mate 10 Pro Titanium Grey закупен от MTel!

P.S. Наползвах се на евтини китайци. Този Huawei е просто бижу, радвам се че го имам!!!

Phone: Samsung S22 Ultra 12GB/256GB Black
Цитирай
Аксесоари
#52

Mate 10 Pro Titanium Grey...
Имам и mate 9,нещо не мога да се зарадвам на "прото".От 9 съм много доволен,надявам се да изчистят проблемите на 10-та скоро..

Huawei Pad T3,Huawei 10 Pro,Huawei P30 Pro
Цитирай
#53

С последната версия на софтуера ли си?129 почти няма бъгове,а има и 131

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#54

nanobanano,с 128 съм.Не мога да инсталирам друга Sad

Huawei Pad T3,Huawei 10 Pro,Huawei P30 Pro
Цитирай
#55

Mate 10 pro Moca Brown 128 GB закупен от Виваком

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай
#56

Mate 10 pro Titanium Gray 6/128
Слизам от ноут8 и определено е по-лагав, но ноута ми омръзна Big Grin
Цитирай
#57

(2018-03-27, 11:26:16)emzo написа:  Mate 10 pro Titanium Gray 6/128
Слизам от ноут8 и определено е по-лагав, но ноута ми омръзна Big Grin
С времето трябва да се оправи. Кажи после + - между 2та телефона.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай
#58

(2018-03-27, 11:31:18)nastykb написа:  С времето трябва да се оправи. Кажи после + - между 2та телефона.

Huawei Mate 10

Аз също минах от NOTE8 към Mate 10 pro, според мен мейта е по-бърз.. и двата телефона не са лагави и са супер, но мейта ми допада повече, по-удобен ми е, пръстовия отпечатък е милиони пъти по-добър, селфи камерата е по-добра, дори основната двойна камера ми се струва, че снимка една идея по-добре. Като недостатък малко ме дразни, че не мога да изключа бързото зареждане , докато на самсунга можех. Също голям плюс на мейта е инфраред дистанционното, постоянно го използвам. Ако имате конкретни въпроси питайте, мога да дам обективен отговор.
Цитирай
#59

(2018-03-27, 13:52:29)g1kata написа:  Аз също минах от NOTE8 към Mate 10 pro, според мен мейта е по-бърз.. и двата телефона не са лагави и са супер, но мейта ми допада повече, по-удобен ми е, пръстовия отпечатък е милиони пъти по-добър, селфи камерата е по-добра, дори основната двойна камера ми се струва, че снимка една идея по-добре. Като недостатък малко ме дразни, че не мога да изключа бързото зареждане , докато на самсунга можех. Също голям плюс на мейта е инфраред дистанционното, постоянно го използвам. Ако имате конкретни въпроси питайте, мога да дам обективен отговор.
Софтуера как го виждаш? Самсунг експириънса и емуй. Иначе да не може да се изкл - аз го зареждам моя с старото зарядно от хонор 6.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай
#60

Хех колега, радвам се, че толкоз години не си изневерил на марката, аз ги сменям на 2-3 месеца.
В Ноута ме дразни реализацията на бокето, но това ще го разбере само човек снимал с двата апарата. Т.е. дразни ме телесензора.
ДА кажем, че съм застанал на метър от обекта, който ще снимам, пускам LIVE focus (така се нарича при самсунг) и реално пуска телесензора и обекта ми идва зуумнат и се налага да се движа назад. Ами ако нямам място ? Big Grin

Иначе е по-лек мейта, по-добре седи в ръката и се надявам тези 700мАч в повече, да се усетят.
S-Pen-а беше почти неизползваем за мен.
Цитирай
#61

(2018-03-27, 13:55:26)nastykb написа:  Софтуера как го виждаш? Самсунг експириънса и емуй. Иначе да не може да се изкл - аз го зареждам моя с старото зарядно от хонор 6.

Huawei Mate 10

И двете си имат своя чар, но наистина mate-a ми се струва една идея бърз като работа, иначе чисто визуално не мога да кажа че лично аз имам фаворит, както казах и двете си имат своя чар Smile

(2018-03-27, 15:10:41)emzo написа:  Хех колега, радвам се, че толкоз години не си изневерил на марката, аз ги сменям на 2-3 месеца.
В Ноута ме дразни реализацията на бокето, но това ще го разбере само човек снимал с двата апарата. Т.е. дразни ме телесензора.
ДА кажем, че съм застанал на метър от обекта, който ще снимам, пускам LIVE focus (така се нарича при самсунг) и реално пуска телесензора и обекта ми идва зуумнат и се налага да се движа назад. Ами ако нямам място ? Big Grin

Иначе е по-лек мейта, по-добре седи в ръката и се надявам тези 700мАч в повече, да се усетят.
S-Pen-а беше почти неизползваем за мен.

Колега от моята партия си 2-3 месеца и полудявам с един телефон, но в последната година въртя само самсунг и хуавей... минах през mate 9 , p10 plus, s8, note 8 сега е mate 10 pro... просто не виждам какво друго би се конкурирало с тези телефони и не знам какво да взема, дай някой предложение за някой друга марка, която би ги конкурирала като камери дисплеи и прочие, но без айшитовете, че не мога да ги дишам.. пък по 3-4 пъти на ден ми се налага да пращам пред блутут и няма да ми върши работа..
Цитирай
#62

Предлагаха много за цената си. Сега вече ги понастигнаха, но още водят с батт - ще го разбереш. За бокето нз с предната камера на моя не се получава!? Със задната е идеално. Иначе имах опит със стария тъчуийз и беше на светлинни години зад емуй. Сега само виждам, че е шарения самсунг експириънса, но нз как е функционално.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай
#63

Mate 10 pro Gray Технополис

Huawei Mate 10 pro Gray DS
Цитирай
#64

Huawei Mate 10 Pro Titanium Grey 6/128 (BLA-L09)

[Изображение: 25569608.png]
Samsung Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#65

Mate 10 Pro Titanium Grey от Telenor!
Цитирай
#66

Mate 10 pro Midnight blue 128GB/6GB L29 
Идвам от P9 (първият ми флагман след редица телефони от нисък клас) и съм страшно очарован. Много гладко работи, батерията е страхотна, а дисплеят...нямам думи! Много се колебаех дали си струва да го взема, при условие че сегашните телефони от среден клас са много добри, но телефончето си оправдава парите.
Цитирай
#67

Huawei mate 10 pro Mocha Brown- от Технополис
Цитирай
#68

+1 черен Mate 10 Pro bla-l09 едносимов.

Siemens MC60>>Sony Ericsson Z530i>>Nokia N73 ME>>Nokia N8>>LG 4X HD>>Sony Xperia SP Black>>Samsung Galaxy S3 GT-I9300 16GB Blue Pebble>>Samsung Galaxy GT-I9305 Titanium Grey>>Sony Xperia Z2 Black>>LG G4 H815 Titanium Grey>>LG G5 H850 GREY>>Huawei Mate 10 Pro BLA-L09>>Samsung Galaxy S10+>>Samsung Galaxy Note 20 Ultra>>Samsung Galaxy S21 Ultra 5G Phantom Black>>Samsung Galaxy S22 Ultra Green>>Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black
Цитирай
#69

Mate 10 pro Moka Brown от Теленор.
Цитирай
#70

Някой би ли препоръчал надежден търговец, откъдето мога да закупя Mate 10, не Pro или Lite?
Цитирай
#71

От България ли имаш предвид? Защото моделът се предлага от Amazon в редица Eвропейски страни.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#72

Да, от в България. Аз поне не успях да го намеря и ми се вижда доста тъпо - или Pro, или Lite. Инак от големите сайтове ми е ясно.
Цитирай
#73

От българия ситител си го взех. Ц185 регион.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на nastykb за това мнение:
  • fifth_root
Цитирай
#74

Благодаря!
Цитирай
#75

Нямат го наличен обаче аз щях да ти го предложа сайта още вчера ама го нямаха наличен и не съм писал

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)