Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Снимки правени с Mate 10 Pro

Нощен режим срещу слънцето. [Изображение: e8b77d875fcfad18c2da693da8e52266.jpg]

Изпратено от моят Huawei Mate 10 Pro BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
Аксесоари

Колеги, само на мен ли ми се струва или преди 9.1 телефона правеше по-добри снимки? Сега са меко казано гадни и размазани, а камерата съм я почистил точно с тази цел. Мисля дали да не върна до 9, ако трябва и до 8,но да проверя.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Има нещо такова, дори самата снимка излиза размазана, а преди да се натисне бутона за снимка, на екрана се вижда с по-добро качество.
Цитирай

Дано с 10ката да е добре

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на nastykb за това мнение:
  • doktorra
Цитирай

(2019-11-15, 14:28:19)nastykb написа:  Дано с 10ката да е добре

Huawei Mate 10
А кога се очаква за нашият модел?

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Март месец чак.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

(2019-11-15, 14:34:33)nastykb написа:  Март месец чак.

Huawei Mate 10
Жалко, в момента се оглеждам за нещо ново и със сигурност няма да изчакам до тогава! Сега пазара е залят с премиум китайчета за около 1000 лева и се побърквам от гледане на ревюта и чудене на кой да се спра.....

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Да избор има, а време много до март

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на nastykb за това мнение:
  • doktorra
Цитирай

Не мисля че е по-лошо качеството. Смятам, че нощния режим, hdr, и aperture са по-добри в момента. В апертуре стават перфектни изрязванията на обектите, а преди имаше леки дефекти.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

(2019-11-14, 17:52:49)boris.stz написа:  Колеги, само на мен ли ми се струва или преди 9.1 телефона правеше по-добри снимки? Сега са меко казано гадни и размазани, а камерата съм я почистил точно с тази цел. Мисля дали да не върна до 9, ако трябва и до 8,но да проверя.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Абе то като цяло няма добър детайл... Г4 вади по-детайлни снимки.
Ето един нощен режим от преди малко.    
А тая тапа що върти снимката не знам...
Цитирай

Весело посрещане на 2020 колеги.
[Изображение: BvE5mB9.jpg]

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Портрети
Модел Виктория[Изображение: 91cd5428a8f0f930d7750e51f7ffe53a.jpg][Изображение: 23b410b254a25ccf4381e35084824ecd.jpg][Изображение: 4d5a9cc7e49c41821d1c6c15df8b935c.jpg][Изображение: 4012fc2d8357bf52e051369c0ce4a78e.jpg]

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай

Нещо което много ме дразни в камерата е невъзможността всеки път като я отворя да си е в състоянието в което съм я затворил: Про режим и единичен фокус. Много ме дразни това, че като мине някакво време ми стартира камерата в авто режим! С LG G4 каквото оставих, такова намирах.
Цитирай

(2020-03-28, 13:58:55)eksoldier написа:  Нещо което много ме дразни в камерата е невъзможността всеки път като я отворя да си е в състоянието в което съм я затворил: Про режим и единичен фокус. Много ме дразни това, че като мине някакво време ми стартира камерата в авто режим! С LG G4 каквото оставих, такова намирах.
Нали ще минаваш на S20. Скоро ще ти свършат кахърите. Само се запаси с доволно количество жични, безжични зарядни
и външни батерии, че ми се струва, че ще ти трябват...........Smile
Поне съм спокоен, че ще ни даваш непредубедено инфо за самсунг и ще има шоу занапред....Smile))))

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Чекай, чекай. Може и p30 pro да бодна.
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • doktorra
Цитирай

Няма да сгрешиш! Аз даже вече се замислям и за Мейт 20 Про, като се замисля за какво
го ползвам. Объркано ми е от всякъде а и сега пазара е толкова пренаситен, че и аз трудно се
ориентирам............Smile

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Много голяма вежда. А 40мп снимки са супер детайлни на п30 про. А и ois няма mate 20 на основната камера. Wink
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • doktorra
Цитирай

Хмм..
Забелязах, че при някои снимки се получава по-тъмно синьо-сиво петно в средата на снимката (дано се види добре). Струва ми се, че става само при едноцветен фон. Някой има ли подобен проблем и знаете ли от какво е?


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на monkas за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай

Не съм забелязал до момента.
Цитирай

(2020-04-26, 14:28:37)monkas написа:  Хмм..
Забелязах, че при някои снимки се получава по-тъмно синьо-сиво петно в средата на снимката (дано се види добре). Струва ми се, че става само при едноцветен фон. Някой има ли подобен проблем и знаете ли от какво е?

Снимаш в портретен режим.

Също така ми се струва че апарата хваща детайла който не се забелязва лесно и затова си мислите че има дефект, тоест по-скоро това е от материята/дрехата която сте снимали.
Цитирай

Както писах първоначално, пробвах с различни режими и резолюции, но без успех (в случая си беше на автоматичен режим - снимка).
Качвам други 2 снимки, за да забележите, че и от по-далеч също има обезцветяване точно в средата на снимката (торта снимана под различен ъгъл, на централната снимка ясно се вижда проблема, а на снимката под ъгъл няма ядове Undecided  ). Таааа..странна работа, само при определена експозиция се получава - централно снимане и еднакъв фон (не знам как по-точно да го обясня).

Все пак се свързах и с поддръжката на Huawei. 
От там първо ме питаха дали се вижда проблема и на друго устройство или е от моя диспей  Big Grin (както забелязахте и на вашите дисплеи се вижда, така че...). После ми казаха да опитам дали ще открия проблем през Интелигентна диагностика. От там също нямаше голям смисъл, защото ме пита дали на екрана се появява снимка, а не дали тя е с добри качества... Накрая ме посъветваха да почистя кеша на камерата (изчистих също и на галерията) и като че ли сега го няма проблема, нооо времето ще покаже.

(2020-04-27, 13:23:32)monkas написа:  Както писах първоначално, пробвах с различни режими и резолюции, но без успех (в случая си беше на автоматичен режим - снимка).

*Видях си първия пост и се поправям!
  Явно само на поддръжката съм писала, че съм опитвала с различни режими и резолюции, нооо..така де, проблемът си го имаше при всички.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

Явно е дефектирал сензора.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)