Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнения за Mi MIX 2
#51

+ 1 от мен mi mix 2 , приятни първи впечатления , струва си 205 те €вро от всякъде . Дойде си с миуи 10 направо, работи добре. Утре ще го разцъкам по обстойно.
Цитирай
Аксесоари
#52

Поздрави и безаварийно ползване, Има тема за преброяване, отбележи се там. Ако споделиш къде е тая цена може да помогнеш на други ...

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#53

В Технополис миналата седмица беше 500лв черен 6/64
Цитирай
#54

Не споделих защото беше само за вчера тая цена!Ден без ДДС в медиамаркет Испания.Ще се отбележа в преброяването,мерси за пожеланията!Като гледам ще ги мина 8ч на дисплей.Всичко работи добре и безпроблемно!
Цитирай
#55

Поздравления, значи и твоя е от Испания Smile

Жалко.. не знаех, че вчера е било ден без ДДС в Медиамаркт иначе може би щях да намажа нещо Big Grin
Цитирай
#56

Моят е от Технополис, 560лв. ми излезе с отстъпка при покупка онлайн чрез сайта им в някаква седмична промоция малко след Коледа.
Най-доброто устройство от към цена и хардуер, за което съм си давал парите.
Дизайна е брутален. Използвам го без калъфче (само цял стъклен протектор) - уникално красив телефон! 
6+ч. SoT с минимум 4ч. игра на PUBG с последния xiaomi.eu ROM... Няма какво да искам повече, за под 600лв...
[-] 2 потребители изказват благодарност на cinizam за това мнение:
  • Friz, milenvn
Цитирай
#57

[Изображение: ocho-horas-bat.jpg] 
Осем часа екран на без игри!
Само не знам как да махна апликациите на миуи който се повтарят с тези на гоогъл  без  рут  и който ползвам.  Пробвах през play store>help... но не става ,пробвах и с miui hidden settings, пак греда. Преди ставаше с  quickshortmaker   не съм пробвал. Някакви други  идеи?
Цитирай
#58

(2019-01-15, 23:19:10)cinizam написа:  Моят е от Технополис, 560лв.  Най-доброто устройство от към цена и хардуер, за което съм си давал парите.

Колеги, казвайте ги тези неща  Smile  В момента гледам е 500 лв. в Технополис, но пише изчерпана наличност. Явно защото влиза в продажба MI MIX 3, разпродават останалите бройки от MIX 2 на доставна цена.

При всички случаи има голям смисъл да се вземе флагман за 500 лв., с истинска гаранция и т.н., вместо например среден клас за 300-350 от Китай без гаранция. Дългата софтуерна поддръжка от Xiaomi всички я знаем, така че и в това отношение няма проблем.

Бих направил една груба прогноза: MI 8 за 500 лв. от България след 4-6 месеца, MI MIX 3 за 500 лв.- догодина по това време.


Цитирай
#59

беше останала една бройка във варна, но явно някой я е копнал миналата седмица.
Цитирай
#60

Точно когато се изчерпаха телефоните от сайта на Технополис набарах един микс 2 от промоцията в ОЛХ, момчето го даваше за 500 лв, но не го взех, защото ме кефи 2s

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#61

Xiaomi Mi MIX 2 ще получи Android 9 Pie, според анонс в Weibo. Заедно с Mi 6 и Mi Note 3...
Rock

Повече инфо: https://www.gizchina.com/2019/02/21/thre...pdate/amp/
[-] 1 потребител изказва благодарност на cinizam за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#62

Аз не го искам , ако няма да си записвам разговорите с добро качество

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#63

Записват се много добре това не е самсунг.

        [Изображение: androidbg.png]             
[-] 1 потребител изказва благодарност на Friz за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#64

(2019-02-21, 16:40:54)Friz написа:  Записват се много добре това не е самсунг.
Колега, би ли споделил повече подробности. Записът на разговор при телефон на Xiaomi с android 9 е със същото качество както при такъв с android 8 ли?
Доколкото знам причината 9-тата да спре да записва нормално се казва google.
Иначе и аз като колегата по-горе бих пропуснал 9 ако спре записа на разговор с прилично качество.
Та ще се радвам да споделиш (особено ако е от личен опит).

Изпратено от моят Mi MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S II, Lenovo A3000-H, Meizu MX4, Redmi 4 Prime
Цитирай
#65

И в предното мнение споделих личен опит. Записа на разговори си работи идеално при андроид 9(Xiaomi Mi Mix 2S) дали има разлика с качеството при андроид 8 не. Сега преслушах стари записи както и току що направен запис, за да съм още по сигурен и се слуша идеално. Знам какво има в предвид колегата за качеството за това споменах самсунг, там в андроид 9 с външно приложение качеството е много тихо и почти нищо не се разбира. На моя телефон не е така записа си става идеален.

        [Изображение: androidbg.png]             
[-] 2 потребители изказват благодарност на Friz за това мнение:
  • milenvn, siebel
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)