Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнения за Mi MIX 2
#26

Това е от днес..[Изображение: e50f276bab8f93c34f7f945cedf7245f.jpg]

Изпратено от моят Mi MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
Аксесоари
#27

След дълго чудене между special edition 8/128 от plesio и черния 6/64 от ментел все пак практичността надделя ( цена съответно 1150 срещу 750 ).Сигурно известно време ще ме е яд, тъй като първият за мен е най-красивия телефон правен някога, но ще мине.Едно от първите неща, които ще искам да направя като го получа след празниците е да го отключа и да го рутна, тъй като xposed и viper са ми много важни.Може да подпитам ако имам съмнения че ще се справя, но от сега почвам да чета.Ще напиша и първи отзиви след като го получа.
Весели празници на всички.

Sent from my XT1572 using Tapatalk
Цитирай
#28

Защо са ти толкова важни viper и xposed? Какво правиш толкова с тях?
Цитирай
#29

Xposed заради Gravitybox най-вече а Viper то е ясно за какво.И все пак, слушам доста музика основно през блутут на слушалките и в колата и с повечето телефони е пълна скръб.Viper ти дава доста допълнителни настройки и сериозен "бууст" в силата на звука.

Sent from my XT1572 using Tapatalk
Цитирай
#30

Вчера пристигна най-накрая.Веднага се ъпдейтна до 9.5.4.0. ODEMIFA.Нямах много време да го разгледам, но пробвах жестовете.Работят отлично, но ще трябва време да се свикне.Това, което ми направи малко кофти впечатление е, че като пусна клипче в youtube изрязва от всякъде екрана и остава един малък правоъгълник в средата.Някъде бях гледал, че може да се разпъне на целия екран, но аз не успях...Ако някой знае как ще съм благодарен.Също така повечето приложения на MIUI се дублират с тези на Google и не мога да ги замразя ( опитах с quick shortcut но не стана ).За последно ползвах MIUI 7 на MI 3 и честно казано има подобрения за краткото време в което се ровичках.Надявам се уикенда да имам повече време.
И последно, за първи път ще ползвам екрана със съотношение 18/9 и честно казано първото ми впечатление не е добро.5,99 инча, а в същото време не особено голяма площ на екрана ( Моторолата ми, която е 5.7 инча се усеща все едно е с по-голям екран ), но явно така ще е за напред...
Цитирай
#31

Здравей телефона има ли меню на български ?
Цитирай
#32

Ако е с глобал стейбъл -ДА
9.5.4.0. ODEMIFA е точно това и е Андроид 8
Цитирай
#33

Някакви мнения от потребители за краткото време на използване на новата актуализация с номер 9.5.8.0 ODEMIFA?
Попадам на постове в Миуи сайта за тази компилация, при които се споменава за появил се лаг, загряване и частичен спад в производителността.
Разбира се важен е и начина на използване  на софтуера в телефона, но все пак отзивите тук са добре дошли.

П. П. Не става ясно какво точно се има предвид в 5 и 6 позиция от снимката.
Каква е функцията от 5-та позиция и евентуално нейното активиране?


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#34

Позиция 5 е сърч бар в notification panel над времето за момента мисля, че тази екстра е само за китайските ромове. Друг е въпроса защо са го сложили в чейнджлог на глобален ром...
Цитирай
#35

Всъщност излезе, че е наличен за активиране в панела за известия и в глобалната версия, стига да е сложена отметката във вграденият браузър.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#36

Аз имах в предвид този от прикачения файл дори не знаех, че вградения браузър има такава функция(може би, защото не го ползвам ). [Изображение: c01cb31a43355dc2733cfdba5b130913.jpg]

Sent from my MI 6 using Tapatalk

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#37

Някой вече да е ъпдейтнал до 8.7.12 global dev ?

Изпратено от моят Mi MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#38

Аз съм на 8.7.5 все още. Реших през седмица-две да ъпдейтвам, защото фиксват дребни неща и оптимизират в момента и няма нищо фрапантно като разлика. Много съм доволен от 10 за момента. При мен поне рабоъи по-бързо, по-добър рам мениджмънт и батерията се държи по-добре. Дано не я омажат за вбъдеще...

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
Цитирай
#39

Не мога да добавя, нещо не я намирам опцията вече. При теб как е?[Изображение: efd481c75d2ef9444aeaad37e15e1084.jpg]

Изпратено от моят Mi MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#40

При мен са две страници ,понеже съм извадил повече неща и си имам опция "Edit". Да не е от системния език някакъв бъг? Я опитай да го смениш на английски..[Изображение: 6c18e861e0556c373da83faad9aea26e.jpg]

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
Цитирай
#41

Позамря темата, да я ъпна малко. След повече от половин година ползване, мнението ми е че телефона се представя много добре. В момента съм с последния eu rom 8.8.9, face unlock- работи добре, voLte също работи, камерата се справя и портретните снимки са супер. Дизайн, дисплей и звук няма какво да се коментира, ако някой се замисля за телефона бих го препоръчал с две ръце, още повече че цената сега е много приятна.

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на bullyboy за това мнение:
  • pi4a7a
Цитирай
#42

XIAOMI MI MIX 2 64/6 в Техноград е 499лв
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • siebel
Цитирай
#43

Много се чудя дали да не го грабна,в Технополис също е на 499 лв.Търсих мнения за mi mix 2s,но там цената е почти двойна.Как се държи батерията,какъв СОТ правите? И ще има ли андроид пай за него?

Sent from my E2303 using Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#44

Грабвай смело Smile

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#45

Как е батерията? Поддържа ли OTG? Има ли забавяне,как е СД835? Как е камерата,не ми е основен фактор,но ще хубаво да прави добри снимки
п.с Преди малко бях там и го нямат наличен,явно само онлайн може
Sent from my E2303 using Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#46

(2018-12-22, 19:32:53)koprio написа:  в Технополис също е на 499 лв

Аз на Технополис му казвам Техноград   Lol
Цитирай
#47

Усетих се,ама вече бях постнал Smile

Sent from my E2303 using Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#48

Как мога да му инсталирам rSap протокол без да рутвам?Трябва ми за блутуд модула в колата.
Цитирай
#49

Хора струва ли с да се купи сега апарата за 205€ с гаранция и прочие...?
Цитирай
#50

Е много ясно, как да не струва

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)