Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да възстановя изтрити снимки при прехвърляне от паметта на те
#1

Колеги моля за помощ, защото нещата тотално се омазаха, а имам снимки на детето снимани в продължение на 2 години. Вчера си купих нова карта памет и исках да прехвърля снимките от телефона около 27гб на картата памет. Процеса беше няколко часа и нямаше изгледи да има проблем. Сега като отворя галерията в една от папките половината снимки ги дава черни а другите изобщо ги няма. Има създадена папка DCIM но в нея няма нищо, а именно там са ми ценните снимки. Сега ги няма нито в телефона нито в картата. Моля за помощ как да реша проблема. Благодаря предварително
Цитирай
Аксесоари
#2

От къде закупихте картата? Има много "ментета" и дано Вашият случай да не е такъв. Опитайте да възстановите снимките в паметта на телефона с някоя програма, например тази.
Цитирай
#3

(2017-12-31, 09:39:59)tsvetan24 написа:  От къде закупихте картата? Има много "ментета" и дано Вашият случай да не е такъв. Опитайте да възстановите снимките в паметта на телефона с някоя програма, например тази.

 Подръгах се по обява в  olx, но картата се оказа менте и продавача отказва да му я върна. Майната и на картата, но искам снимките от телефона да ми се върнат. Опитах с тази програма но откри 3 4 снимки от преди много време. Може ли друга програма за неруутнат телефон която да открива изтрити/преместени файлове
Цитирай
#4

Не е зле да се пусне линк за тези ментета, да няма измамени и други колеги тук.

 
Цитирай
#5

Няма ли резервно копие в плея?Влез през акаунта,върни 1-2 дена назад и възстанови снимките.
Цитирай
#6

опитай да сложиш картата в четец и през компа да пробваш какво ще се покаже

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
Цитирай
#7

Ако си от София - извади картата и не пипай нищо. След празниците пиши и ще ги извадим. Ако можеш и телефона да не ползваш 2-3 дни и е имало в него снимки го изключи.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)