Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Huawei Mate 10 PRO

Поръчах от алито силиконов протектор/не ми харесват стъклените/. Пасна перфектно както фабричния. Няма проблемите на стъклените със залепването по крайщата. Доста трудно се намира каквито и да е в бг за чистата 10-ка.Ако има колега с такъв бих му дал да не чака поръчка от вън/аз си поръчах още, смятам на месец ако се надраска да го сменям/.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
Аксесоари

Мойто стъкло на Нилкин е залепнало перфектно навсякъде. Пети месец не е мръднало. Вярно по-скъпо, но пък качествено.
По-късно ще снимам кожения кейс. Кожата е същата като на Г4.

Ето и обещаните снимки. Кожата наистина е много добра. [Изображение: 7ac902e854f00be4c55bbad0383b2295.jpg][Изображение: 8d7a98cdccca83454fa579a69926440f.jpg]
[-] 2 потребители изказват благодарност на eksoldier за това мнение:
  • gurcayy, stenlius
Цитирай

Много добра опаковка с инструкции   Storstark Storstark сега идва трудната част поставянето Smile


Прикачени файлове Миниатюри
           

Huawei P30 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на rosenrt за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай

(2018-10-19, 09:36:12)rosenrt написа:  Много добра опаковка с инструкции   Storstark Storstark сега идва трудната част поставянето Smile

Повярвай ми доста трудно е! Изгабих един и го хвърлих, добре че поръчах 2, та втория стана, но пак не залепна плътно по краищата дори с много натискане и използвах трика със малко зехтин напоен в клечка за уши и леко допрях по края, след това с фибърна кърпа го избърсах. Повторих процедурата два пъти в рамките на седмица и сега всичко е точно.
Цитирай

Слагането не е трудно. Въпросът е прах да няма. За плътното залепване в краищата ползвам сешоар. Не се занимавам със зехтин и става веднага. Wink
Цитирай

(2018-10-19, 17:28:34)eksoldier написа:  Слагането не е трудно. Въпросът е прах да няма. За плътното залепване в краищата ползвам сешоар. Не се занимавам със зехтин и става веднага. Wink

Пробвах със сешоар с нагряване и не се получи, така след като исках да коригирам първия протектор вече попадна много прах от въздуха на самия протектор и отиде в кофата. Иначе, тук дори да няма прах, ако не се наложи перфектно от първия, най-много втория път и се скофтясва силикона по краищата, понеже като залепне ведннъж и трудн се отлепя. А това за краищата е заради извития екран и поне на черен телефон трудно може да се види с точност откъде почва извивката.
Цитирай

Малко повече прецизност трябва. И P9+ беше с объл край, но го напаснах точно. В единия ъгъл имаше малко въздух, но за 2 седмици се оправи. За жалост обаче една прашинка точно в центъра на дисплея се лепна и ми вадеше очите. Big Grin
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай

(2018-10-19, 22:18:24)eksoldier написа:  Малко повече прецизност трябва. И P9+ беше с объл край, но го напаснах точно. В единия ъгъл имаше малко въздух, но за 2 седмици се оправи. За жалост обаче една прашинка точно в центъра на дисплея се лепна и ми вадеше очите. Big Grin

Не слагам за първи път протектори, слагал съм на S3 и то не един за периода на използване, но просто протекторите са изрязани с по-голяма възможност за вариране/центриране. Сложих наскоро един стъклен на Galaxy J3 пак с извито стъкло - от първия път го сложих. Отне ми 15 минути непрекъснато търкане като луд - при това на телефон изваден от кутията чисто нов - имаше полепнал прах по него. Та затова казах че не е много лесно. За прецизността никой не отрича. Най-лесно се слага на телефон без извито стъкло но такива при флагманите трудно се намират вече.

Нека колегата да сподели какво е направил.
Цитирай

Аз вече оклепах два протектора, които поръчах да добия представа, защото никога не съм слагал. Вече се колебая дали да поръчвам Нилкин-а, защото съм почти сигурен, че ще омажа и него. Другивт вариант е да търся някой с опит.
Цитирай

Най-лесно се слага в банята на лека пара от пусната вода, така няма прах. Нилкина на мейта се лепи лесно, напасва се с 2 пръста горе по камерата и слушалката, долу да е равен и се пуска върху дисплея. Остават балончета тук таме /стига да не са от прашинки/, след 2 дни изчезват и залепва отлично.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

(2018-10-20, 00:08:30)stenlius написа:  Най-лесно се слага в банята на лека пара от пусната вода, така няма прах. Нилкина на мейта се лепи лесно, напасва се с 2 пръста горе по камерата и слушалката, долу да е равен и се пуска върху дисплея. Остават балончета тук таме /стига да не са от прашинки/, след 2 дни изчезват и залепва отлично.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Не помага особено. Хубаво в банята, но трябва да имаш нещо като маса така да се каже. Плюс не на всеки банята е с достатъчно добра светлина, в смисъл че в моята баня съм с луни и не осветява толкова добре, че да видя дали на дисплея няма малка прашинка която е микроскопична , че да оплеска нещата. Аз моя го сложих на масата в хола, само я избърсах с мокра кърпа, а и  понеже беше слънчев ден на пряка светлина се виждаше перфектно.

Всеки използва неговия си метод. Но да, към колегата който се чуди за Nilkin-а. Да поръча 2 за всеки случай. 30 лв с доставка от Ebay и съм сигурен че ще се справи.
Цитирай

Е и моята е малка, с луни и не са много силни, нямам и маса - ползвам стол за подложка. Това е идеята - там прах няма като е влажен въздуха, съответно няма прашинки изобщо след избърсване. Лепенето отвън също е ок, но иска повече късмет да няма прахоляк във въздуха.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Лошото е че са го направили да покрива и селфи камерата в повечето случай разваля фокуса на стъкла който съм слагал до сега ,на Nillkin не съм пробвал при вас как е

Huawei P30 Pro
Цитирай

То с недоумение разбрах, че селфито няма автофокус! P9+ е в пъти с по добра селфи камера. Стъклото на Нилкин не е проблем. Само гледайте да покрие цялата камера, че мойто стъкло е точно в края на кръга и в снимката се получават изкривявания в горната част. Като пусна боке ефекта не се забелязва, но все пак. Стъклото долу трябва да стига точно до долния край на буквите huawei, не повече.
Цитирай

Днес си взех за работа 360° кейс. Пасва перфектно и предпазва добре.Беше последната бройка.
П. С. Линк няма защото беше от пазарчето на Бачковския манастир Smile
[Изображение: 7tsObZe.jpg]

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Дай снимки и линк да го видим.
Цитирай

Това, само че за мейта
https://m.emag.bg/360-gradusov-kalyf-ver...DVBFJSBBM/

За в бъдеще ще взимам от тези и за следващите ми телефони

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Гледай да не ти надере панела, че се случва с тея бъмпери.
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай

Именно, точно по подобие на пластмасов гръб от прахоляка и после махаш гърба и о, изненада.
Цитирай

Пластмасов е гърба. Да го махам ли?Другия вариант е протектор за гърба и тогава тоя кейс, но ми се струва прекалено.
Работя с каучук и смазки и ръцете все ми са мазни на работа и ми върши перфектна работа.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Да, ще се надере. Сложи някакво фолио, за да не съжаляваш.
Цитирай

Май ще лепна фолио направо на пластмасата.Благодаря!

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Калъф от пост 253, плюс Nilkin стъкло според мен е решение.
Цитирай

Не знам какви проблеми имате с поставянето ,при мен стана много лесно без да натискам да духам с сешоари и т.н :Smile просто го пуснах и се самозалепи ,до сега беше с оригиналния протектор pvc размера и на двата са едни и същи,много добре стои на телефона отлична визия все едно няма стъкло   Storstark
 

[Изображение: gplus5789721637648574862.jpg]

[Изображение: gplus7890630629643292916.jpg]

[Изображение: gplus8596248994622614428.jpg]

Huawei P30 Pro
Цитирай

Щото е от новите партиди. Big Grin
Чудя се да не взема ли нов ringke, но с опушения силикон, че моя пожълтя и не ме кефи вече...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)