Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Huawei Mate 10 PRO

Здравейте,

Ето че все още си чакам да ми доставят БЕЗПЛАТНО замяната на Nilkin Amazing H+Pro , който на моя телефон се спука от самосебе си за няма и 3 месеца употреба. Още по-интересното в случая е, че на майка ми на телефона инсталирах същия протектор преди месец и в носене в чантата и сега шок- цъфнал е в горния ляв ъгъл до говорителя.... Взимам да си мисля , че са некачествени и съжалявам, че махнах фабричното фолио.... По-добре надрано фолио, отколкото през месец смяна на стъкла по 30лв....

Не знам при Вас как е. Ще му дам втори шанс, като ще поръчам отново още един , тоест общо 2 и ако и те се спукат (а е много вероятно) то тогава минавам на вариант фабрично фолио...
Цитирай
Аксесоари

Аз си карам с фолиото от 6 месеца. Тъкмо мислех да го разкарвам, а сега ми вкара съмнения в главата.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

1 година карах с фабричното фолио, но от ползването, сякаш се изтърка и прокарването на пръста става по-трудно, и остава едно неприятно на допир усещане. За съжаление го махнах и карам с обикновено стъкло от алито.
П.д. Бях поръчал някакви фолиа за отпред и отзад, няма слагане без да се появят мехурчета. 2 изхабих и се отказах от тях.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Взех си този гръб. Пасва идеално, но е доста солиден. Върнах си навигацията с трите бутона, защото жеста назад много рядко го нацелвам заради изпъкналите краища на гръбчето. BGN 4.01 31%OFF | Gradient Tempered Glass Phone Case For Huawei Mate 20 10 P20 Pro Lite Nova 3i 2i 3E 4 Coque Capa For Honor 8X 10 Lite Cover Case
https://s.click.aliexpress.com/e/cFsrqW2U

Изпратено от моят Huawei Mate 10 Pro BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

И аз си поръчах от тях, дойдоха. Пасват добре, изработката е ок, жестовете са невъзможни на практика с изпъкналият ръб. Фингърпринта също е много неудобен, защото калъфа отзад е много дълбок и трябва да се бърка в дупката за да се задейства. Също така си става бая тежък телефона. Събират отпечатъци като луди. Ама седи готино и различно, засега ме кефи... Big Grin

[Изображение: 2993b5a4122238371658902e32e2eaa6.jpg][Изображение: 42cfc4289689f6fd9760f29fdfdbfa04.jpg][Изображение: d289f9642582d2fc688dd1eca766231f.jpg]

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Без да те засегна колега, не бих го причинил на телефона.
Адски евтино изглежда.

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на Viiipeer за това мнение:
  • eksoldier
Цитирай

Извинявам се, нямам нищо против теб @Viiipeer, но това, че на теб ти изглежда евтино, не означава, че на другите им изглежда по същия начин. Може би @stelius харесва как изглежда телефона по този начин. Smile

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Е разни хора сме... Аз останах само с прозрачния ringke с черен кант и естествената черна кожа на orico. Пластмасата има много отпечатъци и сега съм с кожения.
Цитирай

(2019-02-26, 09:28:47)Anastasia123 написа:  Извинявам се, нямам нищо против теб @Viiipeer, но това, че на теб ти изглежда евтино, не означава, че на другите им изглежда по същия начин. Може би @stelius харесва как изглежда телефона по този начин. Smile

Разни хора, разни интереси.
Просто споделих.

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
Цитирай

Някой пробвал ли е дали зарежда бързо с тази външна батерия?
.png Screenshot_20190226_123439_net.boxbg.katalozi.png Размер: 220.31 KB  Сваляния: 46

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Нашите телефони бързо зареждане няма да видят освен с оригиналната външна батерия на Хуауей. Иначе до 2А може.
Цитирай

(2019-02-26, 00:04:34)Viiipeer написа:  Без да те засегна колега, не бих го причинил на телефона.
Адски евтино изглежда.

Е той е евтин, няма как да изглежда скъпо  Lol. Ако ги нямаше надписите щеше да е ок, с тях си е китайчок. Калъфите ги ползвам за разнообразие, ще омръзнат тези бързо и ще се върна на Ringke или оригиналния силиконов.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Не бих казал че изглежда евтино когато "гол" . Лошото е че е страшно хлъзгав, с радост бих го ползвал без калъфи, гръбчета и т. н. Ама ще се потроши за нула време, а към този момент невиждам с какво мога да го заменя.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Вайпъра казва, че калъфът изглежда евтино, иначе в Mate 10 Pro няма нищо, което да изглежда така.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 1 потребител изказва благодарност на stenlius за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай

Ооо, гол телефонът е красавец от всякъде. Жалко че безпаричието кара хората да си ги пазят като очите и слагаме калъфи, защото при нова покупка продаваме старото и му търсим по висока цена...
Аз преди години като взех Nokia N8 не исках калъф да му слагам, че ме кефеше много. Намерих едно фолио дето покрива целия телефон. Гадното беше, че с времето се цапаше, но пък имаше гаранция (доживотна уж) и ми го смениха 3 пъти за около 2 години. Накрая го продадох и си взех 808.
Та телефоните които продавам нямат драскотина. Първо мене ще ме дразни ако нещо се надере, второ търговският вид се запазва... Е, с кейса на ringke голяма част от дизайна си се вижда.
Цитирай

Днес поръчах още една кожа за разнообразие. Ще се върже идеално със синия цвят.    
Цитирай

В един магазин ми предлагат 5Д протектор, който уж залепял по целия екран. На вид е като 4Д протектора. Някой има ли впечатления?

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Само 6D протектор
[-] 1 потребител изказва благодарност на flinki5 за това мнение:
  • nanobanano
Цитирай

В емаг има намаление на рингке. 16 кинта е https://www.emag.bg/zashtiten-kalyf-ring...ction=view
Цитирай

Колеги, поръчах тоз скин, и още 2, пасва идеално, и не е хлъзгав телефона с него. Ако някой има желание: https://m.aliexpress.com/item/3287600976...8985109456

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Тея скинове не са лоши и аз ги гледах. Обаче няма как да пазят рамката на телефона от ожулване...
Тва ми е новия кожен кейс.
LANGSIDI Fashion triangle Genuine Leather
https://s.click.aliexpress.com/e/yb52gnW    
Цитирай

@doktorra 
Здравейте! Какъв е Вашият протектор?
Виждам, че има доволни все пак и доста хора използват Nillkin Amazing H+ Pro.

За първи път ще поръчвам каквото и да е от алиекспрес (най-после се реших, въпреки, че имам телефона от миналата годинаи искам да си поръчам що годе читав протектор. Бих си поръчала и два различни за всеки случай.

А да попитам - някой използва ли или знае ли дали има протектор за гърба или нещо друго от този тип (прозрачно)?
Към калъфа Ringke Fusion, който използвам, както вероятно знаете има включена и някаква слюда, която съм сложила, но стана на едни точици и е много грозно. Не че смятам да ползвам телефона без калъф, в никакъв случай  Big Grin 

И като съм почнала да пиша - някой използва ли безжични слушалки? Някой да ме насочи към нещо, не много скъпо.


Благодаря! Smile 

Huawei Mate 10 Pro - Mocha Brown 
Android 9.0 Pie 
Цитирай

(2019-06-27, 19:02:04)FLori написа:  @doktorra 
Здравейте! Какъв е Вашият протектор?
Виждам, че има доволни все пак и доста хора използват Nillkin Amazing H+ Pro.

За първи път ще поръчвам каквото и да е от алиекспрес (най-после се реших, въпреки, че имам телефона от миналата годинаи искам да си поръчам що годе читав протектор. Бих си поръчала и два различни за всеки случай.

А да попитам - някой използва ли или знае ли дали има протектор за гърба или нещо друго от този тип (прозрачно)?
Към калъфа Ringke Fusion, който използвам, както вероятно знаете има включена и някаква слюда, която съм сложила, но стана на едни точици и е много грозно. Не че смятам да ползвам телефона без калъф, в никакъв случай  Big Grin 

И като съм почнала да пиша - някой използва ли безжични слушалки? Някой да ме насочи към нещо, не много скъпо.


Благодаря! Smile 
Не знам, китайски е някакъв но няма как да разберем, понеже е слаган преди повече от година и половина... Питах току-що, водел се "нано - стъкло" [Изображение: 89b0448edceb2767a378d0e927026f1e.jpg]

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

На мен ми подариха орихиналния калъв на хуауейа

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Кой ти го подари? Кой модел флип или гръб, цвят?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)