Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Huawei Mate 10 PRO

Напротив, размерът е по-малък. 8мп няма как да са повече от 12мп. На 12 снимай.
Цитирай
Аксесоари

Имах предвид, че на full-screen 8mp я няма черната лента и снимките се виждат на целия екран. Иначе ще си снимам на 4:3 12мп тогава.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Направи две снимки на едно и също нещо и ще видиш че 12мп ще показват повече площ от 8. Wink черните лентине са ти проблем. Две чуквания в галерията и снимката ти ще се среже до 8мп.

Ето разликата.        
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • gurcayy
Цитирай

При мене е цял екран 8 mpix. Трябва да си поиграя да видя колко е различно на 12 mpix. Иначе не сте само 3, доста хора и четем. Конкретно по аксесоарната тема, още като взех телефона накупих всевъзможни калъфи, стъкла и т.н. Събрал съм оригиналния Флип на Хуавей, Spigen, прозрачното Ringke, както и няколко noname тънки силиконов, които ползвам и в момента. Цялата трудност с марковите аксесоари е, че имат борд над екрана, което прави боравенето с жестове доста трудно.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

20Mpix - тогава снимките са най-детайлни. 8Mpix не бих си и помислил да снимам (кроптнати снимки)
Цитирай

Ами не винаги. Алгоритмите при комбинация на цветния и чернобелия са по-добри в 12мп в повечето случаи.
Цитирай

От два дни ми прави впечатление, че като почна да снимам и ми се появява един
капковиден брояч отгоре за 1-2 сек. Какво е това чудо и аз ли съм го активирал
някак се....? Понеже и други палави ръчички бутат тук-таме.......?

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Да, пуснал си таймера.
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • doktorra
Цитирай

(2020-05-19, 10:57:07)eksoldier написа:  Ами не винаги. Алгоритмите при комбинация на цветния и чернобелия са по-добри в 12мп в повечето случаи.

Тоест на 12MP е по-добре? Аз си мислех че по-високата резолюция дава повече детайл.
Цитирай

По принцип е така. В случая обаче не точно. Не случайно и зумването бачка само в 12 мп. Ако искаш по хубава снимка със зум ще е по детайлна при 12мп от колкото да кропваш от 20мп.
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)