Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Huawei Mate 10 PRO
#51

(2018-01-27, 16:34:47)pliokman написа:  https://www.aliexpress.com/item/IMAK-For...0.0.KbKFw3  -   Color Transparent
Стъкления протектор пристигна, тъкмо го сложих. Хареса ми как пасва, покрива дисплея и е прилепнал идеално. Едиствено не ми харесва горе при камерата как се личи залепващия слой, може би ако не е прозрачен в краищата щеше да е по-добре. 

След няколко часа се появи едно цветно плуващо петно по средата на екрана. Тъкмо се зарадвах и.....йок Sad  Не знам дали ще го издържа дълго, въпреки, че се вижда само на тъмен или изключен екран. Търсенето продължава....

[Изображение: 2vty82s.jpg]
[Изображение: 35hju38.jpg]
[Изображение: 28s69m0.jpg]

Huawei Mate 10 Pro - Titanium Grey
Цитирай
Аксесоари
#52

(2018-01-06, 08:44:18)nanobanano написа:  Някъде в БГ продава ли се това?


 Има я вече в dice.bg!

Мисля да си я взимам тия дни на заплата! Big Grin

Sony Xperia Z Black Pearl 13W13 -> Sony Xperia Z5 Gold 15W41 -> Huawei Mate 10 Pro Titanium Grey BLA-L29
Цитирай
#53

В Алито е около 70лв в момента.

(2018-01-30, 03:01:56)Nikfen написа:  https://www.aliexpress.com/item/2017-Usb...0.0.Hqv360

Аз си взех този преход и работи добре
С този ще зарежда бавно като гледам характеристиките.
Цитирай
#54

Аз си поръчах кейса от снимките от търговец във фейсбук  https://www.facebook.com/accessoriespoint2013/;
А от Алиекспрес чакам тези : 
https://www.aliexpress.com/item/X-LEVEL-...0.0.R2QlPb;
https://www.aliexpress.com/item/Case-For...0.0.R2QlPb


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#55

3 лв от "всичко по левче". Изработката му е като на оригиналния, но е прозрачен. Има релефни точици отвътре за да не прилепва към стъклото.
[Изображение: 1exm2q.jpg]

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#56

(2018-02-01, 21:44:04)nanobanano написа:  3 лв от "всичко по левче". Изработката му е като на оригиналния, но е прозрачен. Има релефни точици отвътре за да не прилепва към стъклото.
[Изображение: 1exm2q.jpg]

Здравей, може ли линк от къде го взехте?

Благодаря!
Цитирай
#57

От магазин всичко по левче в Асеновград, но доста по-голям. До колкото знам собствениците са китайци и внасят стоки за цялата страна. Ще потърся повече инфо в нета и ще пиша.
[Изображение: 6xyhqe.jpg]

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#58

Може ли да направиш снимка с телефона със светкавица на напълно тъмна стая?

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#59

[Изображение: 5pif0p.jpg]

[Изображение: 2iveanr.jpg]

[Изображение: 2qduedu.jpg]

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#60

Говорех с калъфа на него Smile защото има калъфи коото отразяват светкавицата и става едно бяло петно

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#61

@nanobanano

Благодаря за снимките.
Цитирай
#62

С оригиналния слим от кутията а стъклото от магазин за аксесоари около 20 лв.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

(2018-02-03, 17:38:39)doktorra написа:  С оригиналния слим от кутията а стъклото от магазин за аксесоари около 20 лв.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Прикачен файл....    

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
#63

А инфо телефона подържа ли с кабел да може да зарежда друг телефон и как точно се казваше този кабел?

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай
#64

Здравейте.
Трябва ми селфи стик,но не знам какъв да взема. Не ми се дават повече от 50лв.

Huawei Mate 10 Pro / moca brown
Цитирай
#65

(2018-03-23, 14:19:10)chaikatabs написа:  Здравейте.
Трябва ми селфи стик,но не знам какъв да взема. Не ми се дават повече от 50лв.
AF15 на хуавей от gearbest. 21 долара с доставката. Стилен с блутут дистанционно. За 2 седмици и малко дойде.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай
#66

Нямам време.Трябва ми за Понеделник. AF 14 с преходника дали няма да стане?

Huawei Mate 10 Pro / moca brown
Цитирай
#67

Мисля, че не.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай
#68

Щом е спешно,вземи си от най-евтините,тези за 5-10 лв и снимай със безжичноте слушалки ако имаш,ако не купи си едни за 20-30 лв и пак ще си в бюджета и с едни слушалки напред Smile

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#69

Взех си AF 14 (29лв. от Техномаркет)работи без проблем с преходника. Само дето е малко късичък около 50см...

Huawei Mate 10 Pro / moca brown
Цитирай
#70

[Изображение: 666.jpg]

бърз преглед
Протектор Дисплей Huawei Mate 10 Pro Protective film+Производител: Huawei Technologies Ltd Оригинален продукт Модел: Mate 10 Pro Protective filmМатериал
11,90 лв.

Привет, някой да има отзиви за това?
Цитирай
#71

Нали си има заводски протектор?
Цитирай
#72

Той е от фолио.
Цитирай
#73

Този е някакъв поликарбонат. Това пък що за материал за протектор ще е?
Някакво пвц ли е, че ми стана странно? Тпу знам, фолио, стъкло, ама това...
Някой поръчвал ли го е и как стои и как е на допир. Хваща ли по-голяма часто от заводският, прави ли ръб...?
Цитирай
#74

Хич не се занимавайте да им пълните гушите.
Описанието в 99% не отговаря на истината.

Братушките са пробвали какво ли не, най-приемлив с покритие, като оригиналното фолио е NIlkin H+
Цитирай
#75

Мен ме привлече това, че е произведено от Huawei за нашия модел. Би трябвало всичко да е точно Wink Надявах се, някой да има отзиви за продукта. По принцип поликарбоната го дават доста здрав материал.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)