Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Huawei Mate 10 PRO

Днес ми дойде новият кабел 2 метра. Поддържа супер зареждане и е никви пари.
http://s.aliexpress.com/MnQ36z2e?fromSns

Дойде ми и стъклото на Нилкин, но утре ще го слагам.
[-] 2 потребители изказват благодарност на eksoldier за това мнение:
  • nastykb, stenlius
Цитирай
Аксесоари

Същия си взех аз и днес ми дойде - заедно с едно otg и да може да зареждам други телефони става също освен за флашки.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

Сложих сега стъклото. За съжаление с тая 2.5D мода стъклото няма как да е от край до край. Иначе прилепна плътно. С кейса на ringke се надявам да кара дълго.
Цитирай

Много ли дразни по ръбовете, където не покрива дисплея? Че фабричният протектор е ужасен на пипане и мазен та мазен...

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Аз оригинала го махнах преди 4-5 месеца и още нямам драскотини по екрана ама се чудя какво стъкло да взема не че ще го държа още дълго телефона до излизането на mate 20 pro ще карам с него и ще годавам на някой от наще да му се радват

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Ооо мазен е. С кеф го махнах хахаха. Нилкин са едни от най-добрите стъкла. До сега съм ползвал H+ pro, но бяха по 2.5 мм. Този е 2 мм. http://s.aliexpress.com/yeuMBNRn?fromSns
Дойде за една седмица.
[Изображение: 030ee4d6721a6c976515975d8c5c2455.jpg]
[Изображение: 97de923f9f2984972b82e2a4bdaeb7a6.jpg]
Цитирай

И аз съм с H+ Pro на LGто, а то е с равен дисплей и е супер яко, а олеофобното на нилкина е най-доброто. Но тия 0,5-1 мм отстрани, които остават ме дразнеха на кривия дисплей на Oneplus-а, предполагам и тук ще е така.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Да, точно. И тук е така. Нямам как иначе, не са виновни Нилкин. Иначе няма да залепне.
Цитирай

Да драсна нещо друго, телефонът ми беше комплект с Huawei Car kit-а. Доста е готин калъфа, имитира кожа и пасва супер. Магнитът е здрав и го държи стабилно, но още не съю тествал в колата на павета Smile. Може да се ползва и за дектоп стойка в портрет/лендскейп.[Изображение: a18456a756b2fb6153c84f85469ec1f0.jpg][Изображение: d6223962b67cf12e2a90db753731aec1.jpg]

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Еее супер. Ква пара дойде от амазон. На мен дизайнът много ми харесва и за тва не исках да го крия с кожи и взех прозрачен кейс.
Цитирай

900 лв с доставката.
Красив си е и наистина е само за прозрачни кейсове, жалко че май няма за него Imak Crystal много ме кефят тези хардкейсове.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Няма. Гледал съм ги. Само силикони. За тва взех тоя на ringke. Оказва се добро изпълнение. Един приятел му го показах и си поръча от емаг за ноговия S9+. Big Grin
Да допълня, че в комплекта на Нилкин има и протектор за гърба, както имаше в кейса на ringke. Има и протектори за стъклата на камерата, но не мисля да ги слагам. На Г4 след време имах ядове с камерата.
Цитирай

Колега, откъде го взе този ringke калъф? Сподели дали пасва точно, че съм със един тпу, който се отпусна и вече е един номер по-голям. Излезе ми някаква реклама еъв фб на сайт гиззмо.бг за калъфи, там цената е 30 лв., а в алито излиза около 25. Някой чувал ли ги е тези?

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Вземай от емаг, че е на далавера и идва бързо. Пасва перфектно, много плътен. Не случайно има военен сертификат за защита.
https://www.emag.bg/zashtiten-kalyf-ring...um=android
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • Marcus
Цитирай

Мерси за емаг инфото, и аз поръчах един, че и с безплата доставка е.

Вечния бетатестер!
Цитирай

Именно. Не, че моя от Ю. Корея не дойде за седмица, но все пак. От емаг ще е по бързо.

(2018-07-25, 10:06:51)stenlius написа:  жалко че май няма за него Imak Crystal много ме кефят тези хардкейсове.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Сега видях в Али, че има. Чудя се дали да не взема една бройка за проба. Дразни ме това, че изрезките около камерите крият някоя буква и не е красиво... Ще се чете само EICA Big Grin

IMAK Original Huawei Mate 10 Pro PC Hard Case Transparent Back Cover Shell Capa For Huawei Mate 10 Pro Fundas Capa Cases
http://s.aliexpress.com/RvAvANfU?fromSns
Всъщност ето как е изрязан силиконовият. Може пък и добре да изглежда твърдият кейс. [Изображение: a8a0d566678308a369c1f391de7a961d.jpg]
Цитирай

Това на линка ти е силиконовият кейс и според мен няма смисъл. Виж как обгръща целият телефон и бутоните са силиконови. Аз говоря за този, няма още за мейт 10 от него явно:

[Изображение: HTB1y_EuPFXXXXblXVXXq6xXFXXXj.jpg?size=8...6884fec38d]

Макар, че пише, че е поликарбонат и е хард, но ми е чудно как вкарваш телефона като е затворен отвсякъде по ръбовете.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Е пише си PC Hard Case, не tpu... Поръчах го сутринта, пък да видим.
Цитирай

Такъв калъф ползвам [Изображение: huawei-mate-10-pro-ultimate-rugged-armor...ore@21.jpg] и съм много доволен. Предпочитам да пази пред визията. Няколко пъти съм изпускал телефона и нищо му няма, да чукна на дърво.
Цитирай

Да, и този стои красиво, но имам Г4 с 3 кожи и малко ми писна. Малко разнообразие. Smile
Цитирай

За красотата фабричния стои идеално, но не пази. ;-) Досега на всички телефони съм имал само TPU за мен hard case-oвете вместо да помагат, точно обратното. Иначе, за какво ще се налага да вървят с протектор за гърба - в протектора. ;-)
Цитирай

Аз поръчах този Ringke Onyx от емаг-а, вярно е добро промото на EAST COM. Лошото е, че в нета не може да се прецени това лилаво какво е точно, на всички снимки и клипове изглежда коренно различен цвят, но ще видя на живо и ще го снимам за тук с верният цвят:

[Изображение: 22634590.png]

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

(2018-07-26, 14:18:49)Viiipeer написа:  За красотата фабричния стои идеално, но не пази. ;-) Досега на всички телефони съм имал само TPU за мен hard case-oвете вместо да помагат, точно обратното. Иначе, за какво ще се налага да вървят с протектор за гърба - в протектора. ;-)
Аз не работя нещо което предразполага изпускане. Твърд кейс съм ползвал винаги. Никакви проблеми не съм имал. Преди ползвах на Нилкин матирания гръб, но при новите модили и красив дизайн, не искам да ги крия зад нещо черно...
На Леново z2 pro бях с кейс на имак, с П9+ бях с фабричния твърд кейс. Пазеха си без проблем. И двата телефона ги продадох се едно бяха нови...
Цитирай

На калъфите и кейсовете лошо им е това само, че не отвеждат топлината добре и като загрее телефона загряваш и батерията, а това я прецаква като седи гореща. Но пък гол на пушка е много хлъзгав.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

(2018-07-26, 14:29:10)eksoldier написа:  Аз не работя нещо което предразполага изпускане. Твърд кейс съм ползвал винаги. Никакви проблеми не съм имал. Преди ползвах на Нилкин матирания гръб, но при новите модили и красив дизайн, не искам да ги крия зад нещо черно...
На Леново z2 pro бях с кейс на имак, с П9+ бях с фабричния твърд кейс. Пазеха си без проблем. И двата телефона ги продадох се едно бяха нови...

Хаха, как предположихте, че аз работя това, което предполага изпускане - нищо подобно! На предните ми телефони много често ми се е случвало падане от джоба когато вървя и нищо му няма, също ми е падал от ръката докато вървя (не го бях хванал "здраво") Не е нужно да работите хамалин за да изпуснете телефона. Още повече съм го  "бутал" докато спя...., дадал е в колата от джоба и се е навирал на места където едвам съм го изваждал - под седалката на колата. Един път падна от около метър и направи солидно подскачане на пода и пак нищо. Та много зависи от ситуацията. Плюс моето виждане е , че телефона е личен аксесоар а не такъв за показване на ляво , на дясно. Щом искате красив телефон, ползвайте го без калъф, така е още по-красив ако питате мен. ;-)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)