Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Резултати от батерията на Huawei Mate 10 PRO
#26

Батерията е пълен чук. Точно стенд бай-я ме кефи най-вече. Модерен смартфон с всичко пуснато да прави такъв стенд бай е много добре
Цитирай
Аксесоари
#27

(2018-01-16, 11:20:12)gstavrev написа:  Батерията е пълен чук. Точно стенд бай-я ме кефи най-вече. Модерен смартфон с всичко пуснато да прави такъв стенд бай е много добре
Мен пък точно stand by ме притеснява. 12% за една нощ много ми се струва. [Изображение: 7edae316ff0e337970d4987bddbe30c3.jpg]

Изпратено от моят Huawei Mate 10 pro BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#28

Пробвай само на мобилна мрежа без да пускаш wifi как се държи
Цитирай
#29

Съдейки по диаграмата - зле, освен ако не се прилага самолетен режим.

 
Цитирай
#30

Нещо го тормози през ноща. Виж на подробностите в проценти Хардуер/Софтуер.
Моя ако не е пусна wifi може и да не падне и с процент за 8 часа вечер. Ако пусна wifi до 3% максимум.

 
Цитирай
#31

При мен падна с 11% за цяла нощ на wifi все още не съм го пробвал на мобилен нет с колко ще падне не уцелвам такъв момент

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#32

Здравейте колеги. От около 10 дена съм с телефона, но четейки навсякъде за прекрасното представяне на батерията започвам да се чудя дали при мен всичко е наред. Само веднъж успях да стигна до 5 часа SoT. Ето например в момента съм точно на 2 часа SoT при 57% батерия. Не че това са лоши резултати, дори напротив - по-скоро ми е интересно вие редовно ли успявате да стигнете над 5 часа? При мен обичайното е 4-5, което е по-скоро среден отколкото впечатляващ резултат.
Ясно е, че потреблението играе роля и начина на използване, но едва ли е нещо толкова необичайно при мен.
Цитирай
#33

Странно е. Аз редовно вадя около 6 часа при макс включено.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#34

6 часа СОТ дори за 2 дни са много малко според мен за тази батерия и Амолед екран. Резолюцията на екрана не е много по-голяма от на Mate 9, а чипа би трябвало да е с 50% по енергоефективен според Huawei. Аз без игри, редовно правих по 2 дни с минимум 8 чада СОТ.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#35

Нзм,нямам обхват в района и при мен са 2 карти с обхват, който играе постоянно. Надявам се, че на добър обхват ще е по-добре.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#36

О да, за тези с 2 SIM карти може и да е нормално 6 часа СОТ. Особено и със слаб обхват.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#37
Music 

Ето и с шот. Баш към 4 часа и нещо ще бъде и днес.

http://picbg.net/img.php?file=cdf199d6ef05f565.png
Цитирай
#38

Ето например 3 последователни теста на интернет скороста на мтел Smile
   

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#39

Ако има много игри и то онлайн може и да пада бързо батерията.
Когато ми остане повече свободно време и имам настроение за игри
онлайн ще тествам но няма да е скоро.
Предполагам, че ако заиграя табла сериозно, за 1 ден може и да го източа....

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
#40

Направих си теста батерията за цяла нощ на мобилни данни падна с 2%, а миналия път на wifi падна с 11% за цяла нощ, защо на wifi батерията пада толкова много?

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#41

Възможно е да има приложение което е настроено да ползва само WiFi.
Изкарай една нощ, без каквато и да е връзка с мрежата, да видим.

 
Цитирай
#42

Утре ще пробвам и това и ще кажа как е

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#43

(2018-01-17, 08:49:57)Gosho223 написа:  Направих си теста батерията за цяла нощ на мобилни данни падна с 2%, а миналия път на wifi падна с 11% за цяла нощ, защо на wifi батерията пада толкова много?

Предполагам, че както и на други телефони, през нощта докато не се ползва телефона си прави бекъп и синхронизации, когато е на WiFi. Обикновено тези синхронизации стават само през WiFi и за това, когато е изключено ги пропуска и батерията не мърда.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#44

При мен обновяванията всеки път ги прави веднага като го вкара м на зарядното

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#45

Не успявам нещо да схвана логиката на батерията. След като писах за сравнително длбите резултати, ето днес вече съм на 7 часаSoT, при положение че в сравнение с преди седмица в момента натоварвам повече телефона. Ъпдейт не е идеал за този период, така че се надявам този тренд да се запази.
http://picbg.net/img.php?file=a1322205c9c2455d.png
Цитирай
#46

(2018-01-21, 14:40:57)PeacheZ написа:  Не успявам нещо да схвана логиката на батерията. След като писах за сравнително длбите резултати, ето днес вече съм на 7 часаSoT, при положение че в сравнение с преди седмица в момента натоварвам повече телефона. Ъпдейт не е идеал за този период, така че се надявам този тренд да се запази.
http://picbg.net/img.php?file=a1322205c9c2455d.png

Горе виждам, че си бил на 4G, тук на WIFI. И аз с Мейт 9 правих по 7-8 часа смесено за 2 дни, но вкъщи на WIFI за ден правих по над 10 до близо 12 часа дисплей. А защо държиш NFC постоянно включен?


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#47

снощи батерията беше на 35%,изключих wifi и мобилни данни в 4 часа и като станах в 11часа беше паднала с 12%.Това май не е нормално?[Изображение: 352f305db5fdf58ba37578dc752f10eb.jpg]

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай
#48

На втората SIM карта имаш много слаб обхват, може от това да е. Не е нормално и то с изключен WIFI. Дори с включен WIFI, не би трябвало да падне с повече от 2-4 процента.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#49

колеги направих още един тест,този път изключих часовника на заключен екран и затворих всички приложения.....от 12 часа снощи до 10 часа сутринта не е мръднала батерията даже и с 1 %

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай
#50

Някой правил ли е тест на издръжливост дали има разлика и каква е тя между резолюциите  HD+ и FHD+
Разгледах се, но нещо не намирам някой да е споделил..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)