Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос за водоустойчивост
#1

За много години! Въпроса ми е нещо проблем ли е, че телефона се е намокрил малко с безалкохолна напитка? Днеска сутринта видях, че телефона е намокрен малко с безалкохолна напитка както и силиконовия ми калъф. Телефона си работи нормално, но ме мъчи този въпрос.

LG G6 H870;
Galaxy S8 SM-G950F
Xiaomi Redmi 8A
Цитирай
Аксесоари
#2

В коя част?
Цитирай
#3

(2018-01-01, 22:16:43)AndroiOS написа:  За много години! Въпроса ми е нещо проблем ли е, че телефона се е намокрил малко с безалкохолна напитка? Днеска сутринта видях, че телефона е намокрен малко с безалкохолна напитка както и силиконовия ми калъф. Телефона си работи нормално, но ме мъчи този въпрос.
Моя го бях залял с бира. Изплакнах го под чешмата и толкова. Нали е сетрифициран все пак. Какво да му стане?

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай
#4

Ако не влезе я в порта я в жака няма ядове. Но те са изолирани и от такова количество надали ще му стане нещо.
Цитирай
#5

Съмнявам се да е влязло безалкохолно в жака. Само се беше намокрил отдолу. Колко време е стоял така нямам идея. Като видях, го взех и го извадих от калъфа и го изчистих.

LG G6 H870;
Galaxy S8 SM-G950F
Xiaomi Redmi 8A
Цитирай
#6

Абе такива терзания не са много за тема, особено ако няма проблем.

Телефонът е водоустойчив, едва ли безалкохолно би го повредило, дори алкохол. Виж, морска вода е друго.
Цитирай
#7

(2018-01-02, 11:00:58)fifth_root написа:  Телефонът е водоустойчив, едва ли безалкохолно би го повредило, дори алкохол. Виж, морска вода е друго.

Не съм го пробвал,но се надявам и аз на това : http://www.lg.com/uk/support/solutions/m...tance-ip68
А и всички сме гледали рекламите на телефона в тубата...целият в брашно,залят от чаша,измит на мивката...

SM-N9000 > SM-N960F/DS > SM-N975F/DS > SM-N986B > SM-N975U1>SM-S918B/DS
Цитирай
#8

Понеже кат съм трезвен, разумът не ми позволява да правя глупости та не го бях давил моя до преди седмица. Бях смотал сармите с малко бири и го накиснах в едно канче за около минута. Жив е, даже порта не ме предупреждаваше, че е мокър. Носят на вода, измислени са, но е хубаво ако имат контакт с течности различни от чистата вода, то да се измият с чиста такава от тях. Без престараване, едно изплакване само е достатъчно Smile

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай
#9

Телефонът работи перфектно след поредното "къпане" в басейна и до сега не е излезнал дефект! Даже няколко снимки си направих под водата  Big Grin Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)