Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Колко часа показва Max Power save mode на S7?
#1

Здравейте,

Колко часа ви показва Max Power Save mode на S7-ците?

Моята на 100 % показва 45 часа, което ми се струва малко.
Телефона е на 1 година, със стоков РОМ, няколко дена след фактори ресет.
Дали не съм си съсипал батерията?

Поздрави,
Sa6
   
PS: деня го изкарвам без Power saving - на около 30-50%, ама жената (която си ръчка постоянно) се прибира с повече батерия и нейната s7-ца показва 100+ часа на Max power saving
Цитирай
Аксесоари
#2

Най-вероятно наистина се е износила батерията, което е напълно нормално за 1-годишен телефон. На моя 22-месечен S7 edge накрая на деня често ми остават 30-40%, като износването на батерията ми е 25% според AccuBattery. Жена ти от колко време е с този телефон?

P.S. Разгледай голямата тема за батерията. Писали сме доста неща за износването и за това колко е нормалният живот на батерията.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#3

Абе тя батерията си изкарва цял ден.
Но с още един човек проверих (телефона му е от първите).. и неговата показва 100+ часа на Максимален Power saving.
На жената телефона е на 1-2 месеца (от черния петък).

Иначе.. да си спирам wifi, gps, синхронизации и тн - няма смисъл - все пак не съм си взел нокия с фенерче.

Изкарвам си цял ден с моето потребление, просто жената не излиза от телефона и има винаги повече ток от мен и ми е интересно да разбера защо.
PS: на нея Андроид Систем не и яде толко много %
Цитирай
#4

При мен показва 124 часа на максимален Power saving. Само Wi-fi е включено и съм постоянно в полетен режим - не ползвам сим карта. Телефонът е ползван 8 месеца.
Цитирай
#5

Android System ако ти излиза повече от дисплея, значи нещо ти точи батерията. Преди време причинителят на този дрейн беше Google Backup, който като се спре от настройките, се оправяше. Честно казано не знам дали все още е някакъв фактор, защото не го ползвам, но може да пробваш да го спреш.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#6

Моя S7 е на 11 мес. - максимален Power saving - 169ч.
Цитирай
#7

И моята батерия се е износила леко. На 17 месеца е телефона и ми показва 100 часа и 51 минути.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#8

изкарах един ден на MAX power saving, и сега като заредя до 100% от 45 часа.. показва 70 часа Smile
Явно нещо си усреднява консумациите.
Цитирай
#9

Софтуер трудно може да каже точно. По скоро може да те обърка от колкото да помогне.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#10

При мен сега показва 90. Преди 124 . Някакви закръгреви стойности.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)