Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Лошо качество при правене на видео Note 8
#1
Shocked 

Привет на всички  Big Grin Днес преди работа се отбих във Media Markt и след много мислене и умуване се сдобих със новия модел на Samsung Note 8 и като цяло съм доволен на външен вид телефона е доста добър  Cool . След работа го включих и реших да разгледам камера , като цяло и заради нея го взех. Снимките са доста на ниво качеството е невероятно ,но останах доста замислен след като видях как прави 4к. видео на стайна светлина.Питането ми към вас е нормално ли е при правене на видео да се виждат вълнички на видеото. Качвам ви и клип към темата и се надявам да ми дадете някакво мнение преди да ходя да се занимавам със продавача от магазина. 

Благодаря за отделеното време на тия който ще прочетат темата!  Big Grin 
 

Цитирай
Аксесоари
#2

Хм, не виждам как може това да е нормално, но да не е нещо от крушката?С друг телефон пробва ли?

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#3

От вида на всетлината е. Излез навън на слънце и снимай и постни пак. Обърни телефона хоризонтално. Разгледай настройките отново...

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#4

Ако си с енергоспестяваща крушка - нормално е.
Цитирай
#5

Очевидно е, че е от светлинния спектър и неговата честота. В зоната около масата, видеото е нормално. Според мен не е проблем в апарата.

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Това е ефект от премигването на LED лампите при почти всички камери. Ако снимаш на друга скорост може и да не се получават вълни

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Цитирай
#7

Ммм,защо тогава на нашата лед лампа не се получават такива вълнички?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#8

Ако го насочиш към екрана на лаптопа ти с яркост под максимума пак ще подскача така. Като усилиш яркоста до край и изчезва. Нормални са тези работи но ако тръгне да подскача така на слънце отвън, е тогава си ма*ката...

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#9

На телевизори и на лаптопи е нормално, но на стената едва ли. Дано крушката е някаква странна и да е от нея.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#10

(2018-01-04, 10:07:40)Compare написа:  Ммм,защо тогава на нашата лед лампа не се получават такива вълнички?
Не всички LED са еднакви

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Цитирай
#11

Здравейте. Благодаря ви много че се отзовахте на помощ . Коментарите ви ми помогната много , проблема е наистина във крушката след като я смених вълните изчезнаха , явно крушката е нещо дефектна. Big Grin Big Grin Big Grin

Благодаря ви още веднъж , Админите ако преценят могат да изтрият темата!


Клип след смяна на крушката:
https://www.youtube.com/watch?v=vkKlo1oE...orgiIvanov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)