Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Промена на яркостта в точен час?
#1

здравейте и за много години! 
Искам предварително да се извиня, ако запитването ми е в неподходящата категория.
Въпроса ми е следния, има ли някакво приложение, което да може предварително да му се зададе от колко до колко часа екрана на телефона да е с по-ниска яркост и след изтичане на това време отново да е със стандартната си яркост и така да мога да си наглася телефона от 00:00 часа да ми е с ниска яркост и на сутринта да си е отново с яркост на макс
Цитирай
Аксесоари
#2

MyProfiles

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

търсиш в настройки live display

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
Цитирай
#4

Пробвай това https://play.google.com/store/apps/detai...e_schedule мисля,че ще ти свърши работа.

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Цитирай
#5

При мен на моя Huawei Honor 7X си го има оригинално това и аз съм си го настроил от 00.00 до 07.00.
Намира се в Настройки - Дисплей - Комфорт за очите.
Не всеки телефон го има зависи от телефона и от модела, май по-новите модели я имат тази опция, старият ми телефон LG G3 я няма тази опция.

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


Цитирай
#6

(2018-02-28, 04:53:36)the_brave написа:  При мен на моя Huawei Honor 7X си го има оригинално това и аз съм си го настроил от 00.00 до 07.00.
Намира се в Настройки - Дисплей - Комфорт за очите.
Не всеки телефон го има зависи от телефона и от модела, май по-новите модели я имат тази опция, старият ми телефон LG G3 я няма тази опция.

Да и аз така си мисля защото съм с xperia z 1 с къстъм андроид 5.1 и я нямам тази функция, освен да пробвам да сложа по-нов андроид
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)