Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за LG V20
#1

В тази тема ще коментираме актуализациите на софтуера. Аз в момента съм с 10g и телефона си работи страхотно.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
Аксесоари
#2

(2018-01-05, 15:22:28)ganchev написа:  В тази тема ще коментираме актуализациите на софтуера. Аз в момента съм с 10g и телефона си работи страхотно.
Аз, съм с версия V10i и телефона също се държи страхотно.

Отправлено с моего LG-H990 через Tapatalk
Цитирай
#3

Последната версия при мен е 18А.Никакви проблеми

Huawei P30 Pro Aurora Blue + LG V35 for music and concert record
 LG VS995-Verizon .LG G4
 ,SG N7000,SG S2,se k810
Цитирай
#4

aз съм с : V10g-AME-XX
чакам Орео края на този или февруари

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
#5

Ореото може би чак в края на март или април, но може да се проточи до май-юни според мен. Много се забавиха тази година и миналогодишните флагмани G6 и V30 все още не са получили Ореото. V30 започна да получава в Корея вече, но за другите региони все още няма.
Естествено, ако го получим по-рано ще е добре .

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#6

G6 имаше бета в Китай само. Предполагам до края на януари ще пуснат ъпдейта за него в Корея, а за V30 ще бъде разпространен и по други региони. До края на февруари ще пуснат и за G6 по другите региони, а до края на март се надявам и за V20. По принцип е плануван за края на Q1, но има и други LG-та от среден клас 2017, та нашия може и да се забави.
Не ми пука особено, от ъпдейта се надявам само на 2 неща - да подобрят малко камерата в автоматичен режим и да подобрят живота на батерията. Не този в стендбай, а по време на ръчкане и особено браузване. Имам чувството, че Chrome много батерия яде, дори и при четене на дълги теми, а друг браузър не искам да пробвам. Стендбая е железен бих казал, на Mate 9 беше по-зле, но при ръчкане е обратното, че там батерията е 4000 MAh и екрана само 1080p.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#7

(2018-01-05, 22:34:05)vargala81 написа:  G6 имаше бета в Китай само. Предполагам до края на януари ще пуснат ъпдейта за него в Корея, а за V30 ще бъде разпространен и по други региони. До края на февруари ще пуснат и за G6 по другите региони, а до края на март се надявам и за V20.  По принцип е плануван за края на Q1, но има и други LG-та от среден клас 2017, та нашия може и да се забави.
Не ми пука особено, от ъпдейта се надявам само на 2 неща - да подобрят малко камерата в автоматичен режим и да подобрят живота на батерията. Не този в стендбай, а по време на ръчкане и особено браузване. Имам чувството, че Chrome много батерия яде, дори и при четене на дълги теми, а друг браузър не искам да пробвам. Стендбая е железен бих казал, на Mate 9 беше по-зле, но при ръчкане е обратното, че там батерията е 4000 MAh и екрана само 1080p.
Защо не ми излизат настройките HI-FI QIAD DAC?-както е на снимката.
пп не съм със 3 омови слушалки на B&O a на сони?
Благодаря

има някаво обновление : https://www.phonearena.com/news/Verizon-...e_id101447


Прикачени файлове Миниатюри
   

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
#8

Снощи и аз се наканих да инсталирам новото обновлението на VERIZON ...19А.Бая големичко е:
[Изображение: 20185401_m.png]


Всичко си работи нормално,както преди това.

Huawei P30 Pro Aurora Blue + LG V35 for music and concert record
 LG VS995-Verizon .LG G4
 ,SG N7000,SG S2,se k810
Цитирай
#9

Ех колега, ти си добре, ние с 990ds нямаме никакви ъпдейти Facepalm1


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#10
Wink 

(2018-01-17, 09:15:29)vargala81 написа:  Ех колега, ти си добре, ние с 990ds нямаме никакви ъпдейти  Facepalm1

Ние с "хаАмериканската" версия сме така... Visslar
[Изображение: 20186655_m.png]

Huawei P30 Pro Aurora Blue + LG V35 for music and concert record
 LG VS995-Verizon .LG G4
 ,SG N7000,SG S2,se k810
Цитирай
#11

Повечето 990ds внасяни в България са за обединените арабски емирства, а там не се славят с редовни ъпдейти.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#12

Има вече актуализация за версията H910. Включва януарския пач. Ако случайно някой я притежава може да провери за ъпдейт.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#13

Здравейте,Новина от последните часове : https://www.phonearena.com/news/Sprint-B...s_id102134
АКО някой получи кръпката да каже Smile

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
#14

Някой друг рутвал ли си е телефона или всички сте сток.Моят е USC996 и е много скопен преди рут.Ако някой има интерес,ще споделя.
Цитирай
#15

Колега,какво имаш под предвид,че е "много скопен" ?


...между другото снощи получих едно "леко" упдейтче под номер 1АА
[Изображение: 20658268_m.png]

Huawei P30 Pro Aurora Blue + LG V35 for music and concert record
 LG VS995-Verizon .LG G4
 ,SG N7000,SG S2,se k810
Цитирай
#16

Ние с двусимовия вариант от септември не сме получавали ъпдейт. Явно при нея се бавят доста.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#17

(2018-02-20, 09:39:31)ganchev написа:  Ние с двусимовия вариант от септември не сме получавали ъпдейт. Явно при нея се бавят доста.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

ОРЕО след март направо ще има-според LG..............

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
#18

(2018-02-20, 09:36:23)schumisv написа:  Колега,какво имаш под предвид,че е "много скопен" ?


...между другото снощи получих едно "леко" упдейтче под номер 1АА
[Изображение: 20658268_m.png]
Ами например такива шаренийки :
https://imgur.com/a/HVd6H
Цитирай
#19

Шаренийките са за тези който си ги харесва.Няма лошо.
Аз стока си го харесва.Като реша да разнообразя си сменям темите или иконите и това ми стига.Другото по-важно за мен е да си бачка стабилно и да си получвам редовно ъпдейтите.VERIZON си подържат добре телефоните и не мога да се оплача поне за сега.

Huawei P30 Pro Aurora Blue + LG V35 for music and concert record
 LG VS995-Verizon .LG G4
 ,SG N7000,SG S2,se k810
Цитирай
#20

(2018-02-20, 11:55:28)schumisv написа:  Шаренийките са за тези който си ги харесва.Няма лошо.
Аз стока си го харесва.Като реша да разнообразя си сменям темите или иконите и това ми стига.Другото по-важно за мен е да си бачка стабилно и да си получвам редовно ъпдейтите.VERIZON си подържат добре телефоните  и не мога да се оплача поне за сега.

ЗАЩО ?  за НЕ VERIZON апарати няма такива кръпки? Не са ли от LG направо? луда работа

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
#21

Свят голям,вкусове разни.Ако не бяха шаренийките и възможността за персонализация,щях да съм с наръпана ябълка.
Цитирай
#22

(2018-02-20, 13:29:19)dudi4ek написа:  Свят голям,вкусове разни.Ако не бяха шаренийките и възможността за персонализация,щях да съм с наръпана ябълка.

ползвам от седмица такъв/iphone 7/и съм адски разочарован

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
#23

Сетих се и за саунда.Mixer-path-tasha изкарва звук,който не сте предполагали и от двата говорителя и от слушалките.
Цитирай
#24

На Мейт 9 звука беше стерео, като звук изкарваше и от слушалката, но не беше нищо особено. Музика на високоговорителите не слушам, а слушалките са ми 68 ома и се наслаждавам на пълния потенциал на дака. Е с по-качествени слушалки може и повече, но тези ме устройват напълно за цената си. Все пак не съм слушал до сега по-качествен звук от слушалки.
А двусимовите версии на LG като че ли винаги са им закъснявали ъпдейтите, а и самия регион Обединените арабски емирства не е сред най-бързите ъпдейти.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#25

(2018-02-20, 17:30:07)vargala81 написа:  На Мейт 9 звука беше стерео, като звук изкарваше и от слушалката, но не беше нищо особено. Музика на високоговорителите не слушам, а слушалките са ми 68 ома и се наслаждавам на пълния потенциал на дака. Е с по-качествени слушалки може и повече, но тези ме устройват напълно за цената си. Все пак не съм слушал до сега по-качествен звук от слушалки.
А двусимовите версии на LG като че ли винаги са им закъснявали ъпдейтите, а и самия регион Обединените арабски емирства не е сред най-бързите ъпдейти.

Много модификации има,но пробвай
https://forum.xda-developers.com/v20/the...e-t3637449
Рутнат тел и време за проба,дори и евтините слушалки стават за супер саунд.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)