Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не върви гладко
#1

Здравейте ! От вчера съм с Huawei P8 Lite 2017  и ми прави впечатление , че не върви гладко като стария (пак Huawei P8 Liteсамо че 2015) . При скролване във фейсбук приложението лагва , когато пиша във месиндър буквите се изписват и изпращат с известно забавяне , което не ми се струва нормално. Като цяло няма поведението на нов телефон с такъв процесор . Имам чувството , че стария ми се представя доста по- добре както е на 2 години. Ще се радвам ако дадете мнение .
Цитирай
Аксесоари
#2

Има нещо такова. С оригиналния P8 Lite съм, от 2015-та. Държи си се сравнително добре, става и за разцъкване на някои по-тежки игрички. Превключва между страници и менюта бързо. На хартия новия трябва да е по-бърз, но на практика е дървен и лагва, дори чисто нов. Възможно е да е нещо софтуерно. Друг вариант е да си го затрупал с допълнителни клавиатури.
Цитирай
#3

Опитай с намаляне до 0,5х скалата на анимациите в Меню на Програмиста.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#4

Това със скалата на анимациите го направих , има малко подобрение но не знам дали не е субективно . Като цяло ми харесва телефона , но май съм имал големи очаквания . Попадна ми и един samsung j5 2017 и ги сравнявах кой ще отваря по- бързо приложения , в повечето случай п8-цата беше по- добра , така че донякъде се успокоих .
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)