Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помогнете да прехвърля Notes на Samsung s8 plus
#1

Здравейте колеги И за много годиниВече съм горд собственик на Samsung s8 plus който се убеждавам,че е страхотна машина.Сега по въпроса ми.Понеже години наред си ползвах Note 3 и имам апликация NOTES в която съм си записвал доста неща като важна за мен информация, та бих желал да си прехвърля тези текстови документи на новия телефон но колкото и да се рових да търся вариант не успях да намеря ,та затова ако мога да помоля някой който се е сблъсквал  с подобен проблем да сподели едно мнение как мога да си прехвърля тези неща.Има някакви приложения но те са за контакти, снимки, клипове и музика...за тези текстови файлове няма.Прилагам и снимка към приложението да видите за кое точно става въпрос..Става въпрос за жълтата икона NOTES .
Благодаря предварително


Прикачени файлове
.png Screenshot_2018-01-06-22-20-16~01.png Размер: 93.64 KB  Сваляния: 52
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей колега,
Опита ли да направиш бекъп на бележките от Ноута със Smart Switch и след това да ги възстановиш на S8?
Цитирай
#3

Това не е вграденото приложение за бележки, така че няма да стане със Samsung Cloud или Smart Switch.

https://play.google.com/store/apps/detai...task.notes
В описанието пише, че има синхронизация с Google Tasks. Разгледай настройките на приложението и си го синхронизирай.

P.S. Препоръчвам да минеш на нещо по-добро и поддържано, защото това приложение последно е ъпдейтнато през 2015. Препоръчвам Google Keep.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#4

Мини на Evernote, поддържа се от всички устройства и платформи.
Цитирай
#5

+1 за Evernote, много добра.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#6

Вградената програма SNote си е достатъчно добра. Пробвал съм и Evernote , но щом една програма първата и работа е да ти иска мейла - не ми я хвали.
Цитирай
#7

Всеки апп, който се синхронизира в облака, трябва да ти поиска идентификация. S Note не ти иска имейла, защото си го въвел за Samsung Cloud при първото пускане на телефона.  Facepalm1

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#8

(2018-01-07, 17:10:54)BisVal написа:  Вградената програма SNote си е достатъчно добра. Пробвал съм и Evernote , но щом една програма първата и работа е да ти иска мейла - не ми я хвали.
За Samsung Notes ли става въпрос ?Тази червена икона с папка на нея?
Цитирай
#9

Да , това е .
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)