Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 4/4X скенер
#1

Здравейте,

някой ползвал ли е вграденият скенер  Xiaomi Redmi Note 4X ? За мен приложението е неизползваемо.
Цитирай
Аксесоари
#2

Няколко пъти съм го ползвал за сканиране на баркодове - при мен си работи без проблем.

 
Цитирай
#3

За документи става на въпрос.
Цитирай
#4

Как работи това приложение. Сканира кода,дава ти цифрите и дотам. Трее да ги копираш,да отвориш браузъра и вече от там да търсиш инфо. Много усложнено. Не ми хареса
Цитирай
#5

Какво точно не ти харесва в приложението? Сканира документа, разпознава думите и препинателните знаци и ги записва в бележника. Не работи с кирилица.
Цитирай
#6

(2018-01-08, 14:24:33)valio12 написа:  Как работи това приложение. Сканира кода,дава ти цифрите и дотам. Трее да ги копираш,да отвориш браузъра и вече от там да търсиш инфо. Много усложнено. Не ми хареса

Ами и при мен това се случва и направо не виждам смисъл за обикновения потребител от това приложение а го има от зората на смартфоните ако не се лъжа. А и в почти всички случаи цифрите са ми написани под баркода, не разбирам защо ми ги изкарва, аз си ги виждам и от етикета на самата стока.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#7

(2018-01-08, 19:02:18)milstan написа:  Какво точно не ти харесва в приложението? Сканира документа, разпознава думите и препинателните знаци и ги записва в бележника. Не работи с кирилица.

При мен не хваща въобще страницата. Опитва се да я захапе, но или очертае половината или 1/3 или както му дойде. Иначе аз ползвам на другият телефон външни приложения, които се справят отлично.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)