Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Google Pixel
#26

То от снимки изглежда ок,но ако имаш парите и желанието поръчай го и ще го тестваш.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#27

@Константинов, на тази цена, който си пада по лопатите, лично аз - не.

 
Цитирай
#28

Аз чакам 3-ката да повъртя,но засега е скъпа .

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#29

Хубаво чакаш, ама на Pixel 3, няма как съществено да му падне цената преди пускане в експлоатация на следващия модел.

 
Цитирай
#30

(2018-10-23, 20:35:23)NoMaD написа:  Хубаво чакаш, ама на Pixel 3, няма как съществено да му падне цената преди пускане в експлоатация на следващия модел.
В Германия след месец ще почнат втора ръка да се намират.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#31

Ами на мен от търг в ибей ми изпадна 2xl за 830лв чисто нов неразпечатан ... 64гб.

Така, че се намират. За 950-1000лв има бая нови.

LG G4, H-ROM v30 Port v2.2 (v29a) stock kernel.
Цитирай
#32

Здравейте собственик съм на Pixel XL и от два дни имам проблем.Телефона започва да се растартира без причина понякога при работа.Направих фабрични настройки но проблема продължи.Моля за помощ?
Цитирай
#33

Вероятно проблем с батерията.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#34

Здравейте
Използвам един Pixel
След хард ресет на телефона не ми разпознава външна памет.Изобщо не проявява признаци, че съм включил устройство.Формата си е FAT 32.Смених няколко флашки, рестартирах но не иска.Преди ресета си работеше супер.Моля ако някой има отговор или някакво предположение да пише.
Благодаря Ви предварително

Изпратено от моят Pixel с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S10/SM-G973F
Цитирай
#35

Колеги, на някой да се е налагало да връща дефектирал Pixel до Google Store, специално в Германия, какви са стъпките и как точно става?

 
Цитирай
#36

За съжаление не могат да ти пратят куриер в държава, в която телефона не се продава официално. Иначе казано, избираш си държава където го продават, пращаш го на приятел/роднина, когато е там заявяваш сервиз и от Гугъл пращат етикетите по мейл.
Предполагам, но не съм питал, може би има вариант, в който ти дават адрес и сам организираш логистиката до сервиза им.

iPhone 14 Pro
Цитирай
#37

(2019-08-10, 06:48:09)Константинов написа:  За съжаление не могат да ти пратят куриер в държава, в която телефона не се продава официално. Иначе казано, избираш си държава където го продават, пращаш го на приятел/роднина, когато е там заявяваш сервиз и от Гугъл пращат етикетите по мейл. Предполагам, но не съм питал, може би има вариант, в който ти дават адрес и сам организираш логистиката до сервиза им.
Това за куриера е ясно, приятел/роднина там нямам, Пиксела е взет оттук, от форума, от колегата snooky преди два месеца. Вторият вариант ме устройва, но как да стане това?

 
Цитирай
#38

Това което бих пробвал аз, е през Support менюто в Settings, да се свържа с екипа, да обясня какъв е проблемът, след като уточним, че апарата е закупен през Google store DE, но в момента се намирам в България, да попитам има ли възможност да ми предоставят адрес, до който лично да отганизирам доставката му.

Алтернатива - Съгласуваш с GGBG.BG да ти откарат апарата в техния склад в DE, с уговорката каква е ситуацията и че от Google ще пратят куриер там да вземе пратката. И съответно по каналния ред, след като телефона е в DE, действаш.

iPhone 14 Pro
Цитирай
#39

Екипът не отговаря, а и оттам за подмяна на дефектирал телефон се чакало до 2 месеца, с една дума - устройството си заминава по каналния ред в OLX, а ние просто пием една студена вода и това е.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)