Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт Mate 10 Pro

E има, ако сензора не го поддържа.
Цитирай
Аксесоари

(2018-04-01, 19:05:52)emzo написа:  E има, ако сензора не го поддържа.

Камерата на p20 не е ли същата.
Цитирай

Като мегапиксели - да, като сензори - само те си знаят.
Цитирай

Ще получим и slow motion, но с 8.1 не по рано от май месец ще е ъпдейта, така че спокойно камерата на п20 е същата като нашата, същите сензори всичко каквото го има като опции в п20 ще го има и в нашият модел. Това е доста добра новина според мен. Само този ъпдейт да не докара проблеми в батерията защото съм адски доволен от батерията на телефона.

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Съмнява ме да има слоумаоушън на 960... за такъв слоуу се иска сензор със собствена памет, като на xperia xz... иначе останалите екстри може и да ги получим, но заради хардуерните различия в сензорите не очаквайте да снима като п20-ката
Цитирай

(2018-04-02, 12:08:49)g1kata написа:  Съмнява ме да има слоумаоушън на 960... за такъв слоуу се иска сензор със собствена памет, като на xperia xz... иначе останалите екстри може и да ги получим, но заради хардуерните различия в сензорите не очаквайте да снима като п20-ката

Мен също, четох из нета и никъде не се споменава, че ще получим и 960fps, а само ъпдейт за AI софтуера.. Би било страхотно да го получим, но малко вероятно.
Цитирай

Цветният сензор го дават да е друг в П20
Черно-белият е същия
За какво ви е това 960ф. 
 Снимах един клип на 960  с С9 и нещо не схванах много каква е идеята.  освен че става трудно  и трябва обекта да се движи бързо и да го държиш добре на фокус
Беше и ограничено времето...
Цитирай

Аз моя го взех в неделя 1-ви април тази година и след стартиране си беше с 8.0.0.129 двусимов

Huawei Mate 10 pro Gray DS
Цитирай

Интересен факт в фф няма ъпдейт все още за Април, а за доста от телефоните на Huawei има секюрити пач за Април. Дали няма да ни дадът 8.1 още този месец? Според вас?

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Скоро трябва да се появи б138, а така очаквания от вас фейс ънлок го има в бетата на 140 за нашия регион.
Цитирай

На мен днес ми дойде ОТА 137 - на Виваком съм.

Sony Xperia Ray > LG G2  > Samsung Galaxy S6 Edge > Huawei Mate 10 Pro > Xiaomi 12T Pro
Цитирай

И при мен дойде,също съм на Виваком. Обаче не ми дава да изтегля пълен пакет, а само бърза актуализация.
Цитирай

На теленор няма нищо.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
Photo 

[attachment=20434 написа:boris.stz pid='1467948' dateline='1523880682']На теленор няма нищо.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Сега тъкмо прочетох и проверих, дошъл е при мен Теленор.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Lenovo Vibe X2-EU ; Huawei Mate 10 Pro ; Huawei Mate 20 Pro ; Samsung S23 ULTRA 512
Цитирай

Що не използвате firmware finder, с 137 съм от 20 дни сигурно.
Лесно и безпроблемно е.
Цитирай

Аз точно с FF ъпдейтнах до 131, но после не съм се занимавал. Интересно ми е защо след като на теленор също излиза, при мен защо го няма? Ще изчакам дали ще се появи.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

То и при п10 е така, ще се появи но след време.
2 броя п10 вчера единия се ъпдейтна, другия чака.
Цитирай

При мен прескочи .131
   

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

При мен дойде 137. На Теленор съм
Цитирай

Аз ъпнах през FF до 137 в момента чакам 140 ама няма нищичко още... И няма как да ти даде 131 при условие че е само кръпка в сигурността за месец февруари за какво ти е в момента. То даже много късно пуснаха ъпдейта за март... Нещо се забавиха март месец та чак април си пускат пачовете, а дано поне този месец да дадат на време пача с фейс ънлока

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

В хда някой каза, че имало на 140 фейсънлок. 140 било бета някаква още де.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

Аз пък немога да разбера, за чии чак толкова реват по всички форуми за security update, не бил април, най ми бил март? Какво толкова има по тия телефони, да му се незнае? Малко ми е като фейсбук и личните данни? Какви лични данни държат там, име и дата на раждане, и имейл?

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Фейс ънлока е готина екстра, ако обаче има raise to wake.
Aко е като при самсунгите да натискам power бутона - не, благодаря.
Цитирай

(2018-04-16, 19:12:43)emzo написа:  Фейс ънлока е готина екстра, ако обаче има raise to wake.
Aко е като при самсунгите да натискам power бутона - не, благодаря.
Ако е като ябълкаХ, мерси! Гледам жена ми пароли въвежда. На слаба светлина е много зле... Не мерси, фингърпринта е доста по бърз.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

И аз получих ъпдейта и ми направи впечатление, че след инсталацията ми се исвободиха около 2 гб пространство.

Изпратено от моят Huawei Mate 10 Pro BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)