Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт Mate 10 Pro

nastykb ти на кой оператор си?Ако ползваш Теленор имаш ли volte?

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
Аксесоари

(2018-10-20, 07:58:01)boboe написа:  nastykb ти на кой оператор си?Ако ползваш Теленор имаш ли volte?
Теленор съм да, но не нямам го, а съм го пуснал. Май, че е обикновен мейт и от региона го нямам, ама не ми се сменя с на приятел картата или моята в на приятел телефона с волте - така май щеше да се активира вече. Дразни ме иконката - и без това съм си скрил иконата на оператора.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

При мен пък изчезна Volte-то след ъпдейт, не помня кой номер точно. Преди това работеше. Но не ми липса.
Цитирай

При мен си стои ама половината с които говоря са с айфони и няма файда от него.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

При мен се появи 157(c432)FULL.

Samsung Galaxy Note 3
Huawei mate 10 pro
Цитирай

Нещо интересно в него ?

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

Поредния security update.
Цитирай

И при мен се появи преди няколко часа, ама още не съм ги свалил. А защо се вофи full и е 3.2 гб не мога си обясня?

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Инсталирах, секюрити пач си е, не виждам никакви разлики никъде.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Айде, дано да е истина!

https://www.gizchina.com/2018/11/01/emui...vember-10/

На 10-ти Ноември ще сме с Android 9.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Viiipeer за това мнение:
  • doktorra, gabrieladinolova
Цитирай

Няма да сме за съжаление - това е само за Китай. Smile Написано е накрая в линкът, който си дал, а се вижда и от този пасаж, ние нямаме такова нещо:

Цитат: For the upgrade path, go to “Member Service” App – “Service” – “Upgrade Early Adoption”.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

(2018-11-02, 11:39:00)stenlius написа:  Няма да сме за съжаление - това е само за Китай. Smile Написано е накрая в линкът, който си дал, а се вижда и от този пасаж, ние нямаме такова нещо:

В HiCare трябва да се влезне до колкото разбрах.
Цитирай

За Китай си е, ние изобщо нямаме такава услуга, не е HiCare. Така беше и при ъпдейта към 8.1, при нас няма.
[Изображение: huaweicentral.com_mate10emui8.1updatelog.jpg]

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Ем, дори и така да е, факт е че се пуска вече официално, пък било и за Китай. Значи скоро ще е при нас също.
Цитирай

Аз нямам все още ъпдейт

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Пробвай с проверка за изтегляне на пълния пакет.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Пусната е пробрах и тяка пак нищо

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Teзи секюрити са прах в очите, по-важни са ъпдейтите които носят новости по firmware.
Цитирай

В най-добрия случай ще видим андроид 9 към средата на декември.

Изпратено от моят Huawei Mate 10 Pro BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Там някъде. Официалния отговор за Сърбия е 14.12.2018.
Цитирай

Току що инсталирах и аз 157. Като че ли се позабърза малко телефончето или
аз си въобръзявам! Smile

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Няма как да се позабърза, като е security update.
Цитирай

Излезна най-сетне това VOLTE на Виваком след 157 ,не че ще се полва реално Smile

Huawei P30pro EU
Цитирай

Забелязвам, че след ъпдейта ми излизат нотификации на всички приложения, които съм задал а досега не беше така.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Аз volte го имам от сигурно вече половин година и си работи без проблем вие чак сега ли го получавате

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)