Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт Mate 10 Pro
#76

Аз пък чакам ъпдейт, с който да е оправен бъга с комуникацията между Хуавей и Гармин смарт-аксесоарите. Оказа се устройства, които общо струват над 2 бона (Mate 10 Pro и Fenix 3 HR), не могат да се синхронизират помежду си, хаха...Добре, че имам други чупаци (смартфони имам в предвид), дето ще свършат тая работа...

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#77

И при мен дойде най-сетне...

Защо след изтегляне на ъпдейта ми казва че не е одобрен и няма да може да се ъпдейтне и че ще се изтрие?


Прикачени файлове Миниатюри
       

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#78

И при мен дойде. На Теленор съм.
Цитирай
#79

Да пак ми дойде 699мб

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#80

(2018-02-01, 01:23:27)Gosho223 написа:  И при мен дойде най-сетне...

Защо след изтегляне на ъпдейта ми казва че не е одобрен и няма да може да се ъпдейтне и че ще се изтрие?

Това, което забелязвам, че при теб е 2.87GB, а при мен бе 699MB...

[Изображение: Screenshot_20180129_165628.png]

Lenovo Vibe X2-EU ; Huawei Mate 10 Pro ; Huawei Mate 20 Pro ; Samsung S23 ULTRA 512
Цитирай
#81

(2018-02-01, 11:56:33)OKTOPOD написа:  Това, което забелязвам, че при теб е 2.87GB, а при мен бе 699MB...

[Изображение: Screenshot_20180129_165628.png]

Най вероятно колегата е свалил версията от FF която е Full OTA и е била approved без имей и за това е 2.87гб и дава грешка при инсталирането.

POCO F3 NIGHT BLACK
Цитирай
#82

Ясно да свалям си сега нормалната 699мб преди малко ми я показа

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#83

И при мен се появи .129, тегля го в момента. Телефона е мтелски
Цитирай
#84

Нищо ново, само сигурност и оптимизация. Sad

 
Цитирай
#85

Батерията като че ли по-бързо пада?
Цитирай
#86

И аз днес ъпдейтнах и съм със същите впечатления.

Sony Xperia Ray > LG G2  > Samsung Galaxy S6 Edge > Huawei Mate 10 Pro > Xiaomi 12T Pro
Цитирай
#87

Значи да не се тегли, ако пада батерията по-бързо.
Цитирай
#88

Дойде и при мен. Инсталирах и заредих на 100% и довечера ще кажа какво е положението.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#89

Ето сега и аз я тегля.

(2018-02-01, 15:24:20)shikera написа:  Батерията като че ли по-бързо пада?

След инсталацията изчисти кеша и пробвай тогава пак, дано само така да ти се струва


Прикачени файлове Миниатюри
   

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай
#90

И при мен се появи преди час. Избрах от падащото меню да се изтегли пълната версия от 2,87GB  и инсталацията си мина успешно.

| hTC Sensation XE | Status: S-OFF | ROM: ViperS 5.2.1 | Kernel: 3.4.10 SebastianFM | Hboot: 1.27.1111 | RADIO: 11.24A.3504.31_M |
Цитирай
#91

Ще чакам още отзиви, няма да бързам да ъпдейтвам.
Цитирай
#92

1ч10м дисплей вече съм на 80%. За сега добре.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#93

Ъъъъ тъп въпрос, аз поради незнание изтеглих малката версия, прекарал ли съм се и ако да какво да направя по въпроса?

S22 ULTRA кофти зелен. 
Цитирай
#94

На мен не се появи нотификация, но като проверих ръчно излезе. Свалих 699MB. Но зададох да се инсталира когато аз реша. Искам да изчакам отзиви, да не би да е по-зле ъпдейта.

P.S. Също така каква е разликата между "малката" версия и "голямата" 2,8GB?
Голямата прави wipe-?

Благодаря!
Цитирай
#95

Батерията си е ОК, теглете не се притеснявайте!
Никакви подобрения не забелязвам.
И преди и сега всичко ми е перфектно!

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
#96

@emilkolev85 Какъв кеш имаш предвид?
Цитирай
#97

(2018-02-01, 21:29:34)shikera написа:  @emilkolev85 Какъв кеш имаш предвид?

Изключваш телефона и след това натискаш и задържаш едновременно копчето за включване на телефона и копчето за усилване на звука докато извибрира и се появи логото на huawei. След това местиш със стрелките там където пише wipe Cache и натискаш копчето за включване и си готов! Дано съм бил полезен.

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай
#98

Батерията се държи доста добре засега!

[Изображение: GECeAb9l.jpg]

Sony Xperia Z Black Pearl 13W13 -> Sony Xperia Z5 Gold 15W41 -> Huawei Mate 10 Pro Titanium Grey BLA-L29
Цитирай
#99

Това с кеша наложително ли е?
Цитирай

Винаги след ъпдейт е добре да се чисти кеша. А и поне веднъж в месеца също не е за пренебрегване.

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)