Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт Mate 10 Pro

Ако нямаш известия ти отваря целия панел, а ако имаш само 1 ред + известията

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
Аксесоари

Завсички които като мен Aod дисплея не показва 24ч формат. проблема е в българския ром или по-точно когато телефона е на български часовника е до 12 а когато се промени на английски си е 24ч формат

Sony Ericsson Xperia™ X8 -> Xperia Neo V -> Huawei U9200 Ascend P1
Цитирай

(2019-02-16, 13:06:55)te40 написа:  Завсички  които като мен Aod дисплея не показва 24ч формат. проблема е в българския ром или по-точно когато телефона е  на български часовника е до 12 а когато се промени на английски си е 24ч формат

Чудесна логика от  Huawei,  когато трябва да е точно обратното!

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
[-] 2 потребители изказват благодарност на Viiipeer за това мнение:
  • Chany, doktorra
Цитирай

10 пъти е коментирано това в предишните страници...

Pixel 7 Pro Hazel 
[-] 1 потребител изказва благодарност на nanobanano за това мнение:
  • Chany
Цитирай

Някой намерил ли е решение тапетите да сменят през определено време, ако, си задал Magazine unlock, както беше при Орео?

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

На заключен екран плъзни от най-долу нагоре и цъкни на катинарчето


Прикачени файлове Миниатюри
   

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

В смисъл трябва да е отключен или заключен?

Мерси за включването!

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

(2019-02-16, 17:59:14)gurcayy написа:  В смисъл трябва да е отключен или заключен?

Мерси за включването!

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Отключен и сменя всеки път картинката
Цитирай

Да, но ми сменя картинката само на заключен екран. Преди ми се сменяше и тапета на отключен. Странна работа.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Това за тапета го забрави, спряха го.

S22 ULTRA кофти зелен. 
Цитирай

Аз даже не знаех, че го е имало - откакто съм с телефона от както е пуснат на пазара. А и не виждам много смисъл да се сменят динамично на работния екран.

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
Цитирай

Абе беше приятно за окото, даже първоначално малко се нервирах ама сега ми е все тая.

S22 ULTRA кофти зелен. 
Цитирай

Аз съм много претенциозен към началния екран и обичам всички икони да са ясно различими на фона на началния! Не виждам как постоянно сменящите се тапети бих ги изтраял...... Има такива шарении, където като ми светнат и 2 мин се кокоря да търся дадено приложение! Особенно ако са близки по цвят с фона на тапета....

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Ъпдейт . 197
   

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

И при мен дойде, с приложение wallet, което неработи, и което неможе ни да се деинсталира или замрази.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Чейнджлог[Изображение: ba7d853e4cc628fea25c45c62cdb4598.jpg]

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

И при мен дойде Smile, свалям......Smile)))

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Ъпдейтнах го. За момента мога да кажа, че телефонът работи по-бързо и жестовете работят доста по-добре поне при мен, станалоне всичко по-плавно
[-] 1 потребител изказва благодарност на Mityp за това мнение:
  • doktorra
Цитирай

Здравейте колеги.
След исталиране на 9-ката забелязах, че при актуализиране на приложения от Google Play, има забавяне във времето на инсталацията към телефона след изтеглянето му. Преди на 8-цата след като се изтегли примерно актуализация на приложение около 40 Mb , инсталацията ставаше за около 5 до 10 секунди. Сега отива м/у 20-30 секунди. Някой забелязал ли е такава промяна при него? 9-ката е имам от 1 седмица с версия 197.

Huawei mate 10 pro ------------> Xiaomi 13 pro 
Цитирай

При мен се случва почти веднага. Даже и 5 секунди ми се струват много (както за 8, така и за 9).

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Само да споделя, че от както се върнах от 9 на 8 телефона работи перфектно без забиване и зацикляне. Няма един рестарт вече над месец. То и преди се ресетваше само при ъпдейти. [Изображение: 4ef042b7d4b89d36d532e7e87a0a91ef.jpg]
Цитирай

някой след ъпдейта до 197 може ли да ползва Портмонето на Хуавей ? или само аз имам този проблем[Изображение: c49d8949fe642f8fbeeb0c38f812c258.jpg]

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай

При мен изписва същото.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Пробвахте ли да влезлите в профила си и да регистрирате вашата карта?

П. П. В дясно (пише- АЗ).

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

С този на хуавей не се ли плаща само за в приложенията на хуавей? Или има друго портмоне?

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)