Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт Mate 10 Pro

Ще пише, ама няма да е в раздела на Huawei Big Grin Като гледам как е тръгнало доста народ ще излезе от тук. В олх над 50 п30 про са пуснати в продажба...
Цитирай
Аксесоари

Уговорката беше друга завинаги напуска един от 2мата форума

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Аз лично не бих си сменил телефона на този етап. Работи бързо и е надежден. Дори да не получим следващия андроид пак ще остана с него. Господин Тръмп да си гледа работата.
[-] 3 потребители изказват благодарност на Змея за това мнение:
  • doktorra, eksoldier, Viiipeer
Цитирай

(2019-06-18, 12:42:18)Gosho223 написа:  Уговорката беше друга завинаги напуска един от 2мата форума

Това го напомни на колегата, аз знам какъв беше залога!
Ще те помоля лично да ме уведомиш на ЛС, когато това стане!
Цитирай

(2019-06-18, 16:30:28)Viiipeer написа:  Това го напомни на колегата, аз знам какъв беше залога!
Ще те помоля лично да ме уведомиш на ЛС, когато това стане!
Спокойно следя под лупа случая!!!

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P 40 Pro    Angel
[-] 1 потребител изказва благодарност на doktorra за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай

(2019-06-18, 00:41:56)nanobanano написа:  Държа си на думата, а и на мнението, че ще получим 10ката.Даже сега е по-сигурно от преди Smile

Изненадааа https://www.gsmarena.com/huawei_working_...-37682.php
Цитирай

И Mate 9 го нямаше в предварителния списък за Android Pie, но го получи. Ако нямаше санкции и нещата бяха нормални със сигурност Mate 10 Pro щеше да види Android Q.

Изпратено от моят Huawei Mate 10 Pro BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

https://www.huaweicentral.com/heres-the-...q-updated/

 Samsung Galaxy S24 Ultra 1TB Titanium Black
Цитирай

Huawei mate 10 pro може и да получи андроид Q. Това са моделите, за които Huawei може да използва обновената версия Android Q:

P30 Pro
P30
Mate 20
Mate 20 Pro
Porsche Design Mate 20 RS
P30 lite
P smart 2019
P smart+ 2019
P smart Z
Mate 20 X
Mate 20 X (5G)
P20 Pro
P20
Mate 10 Pro
Porsche Design Mate 10
Mate 10
В този списък липсва сгъваемият Mate X. Но той най-вероятно ще старита направо с Q версията, вместо да получава ъпдейт за нея или с операционната система Ark OS на Huawei.
Цитирай

https://mobilebulgaria.com/news/huawei-o...-smartfona

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Предлагам никой да не напуска форума. Big Grin
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • doktorra
Цитирай

От 3 седмици карам без протектор на екрана и под светлина забелязвам микро драскотини. Телефонът винаги го нося на ръка, никога не го слагам в джоб с други неща в него или с екрана надолу. Уникално калпаво покритие на екрана. Горила, на к. ра ми Янко.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Е защо караш без... Моят нилкин е без драскотина вече година.
Не знам къде пише, че горила стъклата не се драскат. Тва за мен е малко маркетинг като пастата за зъби или шампоана. Всяка година по-добри, а са същите химии... За това предпазното стъкло си е задължително!
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • doktorra
Цитирай

Бях с оригиналното фолио, но се надраска и докато си избера нов...

Само на пряка светлина и под определен ъгъл се виждат, но ги има. Този телефон не е с Горила - сигурен съм.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

С горила 5 е. Има го в сайта на горила. Драска се! Прави се да е здрава на удари, на твърди прашинки няма как да устои. Виж видеата на оня Джери дето корми телефоните. Почти всички флагмани се драскат при еднакви условия с 6-7 номер на шилото. Samsung S10 се драска на същия номер, а е с горила 6...
https://youtu.be/cvI-7VgON14
Цитирай

https://www.kaldata.com/%D1%82%D0%B5%D0%...9.html?amp

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Вече официално ще има Q за Mate 10 серията.

https://m.gsmarena.com/huawei_claims_201...-37811.php
Цитирай

Край с бана, ще имаме Android Q и EMUI 9.1 Сега с нетърпение очаквам Mate 30 Pro.

Изпратено от моят Huawei Mate 10 Pro BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на vladols за това мнение:
  • doktorra
Цитирай

Не е по темата, но като видях снимки уж на силиконовия калъф на м30про, се разочарова доста, всички камери са събрани в кръг, не в квадрат както досега. Аз не го чакам с нетърпение, ако наистина е така.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

(2019-06-30, 21:19:57)boris.stz написа:  Не е по темата, но като видях снимки уж на силиконовия калъф на м30про, се разочарова доста, всички камери са събрани в кръг, не в квадрат както досега. Аз не го чакам с нетърпение, ако наистина е така.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Че какво лошо има да са в кръг?
Цитирай

Не знам защо собствениците на Mate 10 Pro, сме толкова пренебрегнати от Huawei. Колега, който ползва P Smart от 2017 година, вече е с EMUI 9.1.

Изпратено от моят Huawei Mate 10 Pro Midnight Blue с помощта на Tapatalk
Цитирай

Може би се тестват повече ъпдейтите на другите модели и след това се пускат за mate за възможно най-малко бъгове като за най-висок клас. По едно време така ми се струваше че е и със s моделите и note на самсунг, s първо получаваха. Само предполагам.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Напълно е вазможно да е така. Но ако ще получаваме 9.1 през юли, дали ще могат да съберат достатъчно обратна връзка за толкова малко време?!

Изпратено от моят Huawei Mate 10 Pro Midnight Blue с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ще съберат може би, но и те самите 100 процента си тестват.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Вече има софтуер за Мейт 10 Про с ЕМУИ 9.1. Може да го видите във ФФ. Предполагам до 1-2 месеца ще бъде официално пуснат като ОТА.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)