Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт Mate 10 Pro

Програмата ми смени ДНС-а и сега някои сайтове не се зареждат.Не знам как е бил стария днс.Еднакво е на мобилни данни и wi-fi

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
Аксесоари

(2018-03-12, 18:34:44)nanobanano написа:  Програмата ми смени ДНС-а и сега някои сайтове не се зареждат.Не знам как е бил стария днс.Еднакво е на мобилни данни и wi-fi
А дали не трябва да се прави factory reset след ъпдейт-а? Това със сигурност ще оправи нещата, но е много крайна мярка, а и занимавка след това...

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

(2018-03-12, 18:34:44)nanobanano написа:  Програмата ми смени ДНС-а и сега някои сайтове не се зареждат.Не знам как е бил стария днс.Еднакво е на мобилни данни и wi-fi

Аз използвам само прокси варианта и нямам никакъв проблем с днс ъпдейт не съм пробвал,на wifi не става преди да видиш ъпдейта на 4г.

POCO F3 NIGHT BLACK
Цитирай

Става и на wifi. Аз така го инсталирах. И там слагаш прокси и порт.

Xperia 1 V
ОТ ОГЪНЯ НА ЧУЖДАТА ОМРАЗА ОСТАНА САМО ПЕПЕЛТА. НАШАТА ЛЮБОВ Е ВЕЧНА,ВИНАГИ ЩЕ ИМА ЦСКА!
Цитирай

(2018-03-17, 14:14:48)geopit написа:  Става и на wifi. Аз така го инсталирах. И там слагаш прокси и порт.

Къде точно е менюто за прокси и порт на wifi че не го намирам?

POCO F3 NIGHT BLACK
Цитирай

Задържаш на мрежата към която си свързан, избираш промяна на мрежа, чекваш показване на разширени опции и там се променя проксито... Wink

| hTC Sensation XE | Status: S-OFF | ROM: ViperS 5.2.1 | Kernel: 3.4.10 SebastianFM | Hboot: 1.27.1111 | RADIO: 11.24A.3504.31_M |
Цитирай

(2018-03-12, 18:34:44)nanobanano написа:  Програмата ми смени ДНС-а и сега някои сайтове не се зареждат.Не знам как е бил стария днс.Еднакво е на мобилни данни и wi-fi

Някой знае ли как да го оправя?

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Не знам защо не чакате ъпдейтите, а си раздрънквате устройствата!? Аз съм с 129 и ще чакам ъпдейта. Телефона си работи повече от добре! Само мога да ви поздравя, за избора на телефон.

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай

Само проверих,така и не изтеглих новата версия Smile

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

(2018-03-12, 18:40:15)boris.stz написа:  А дали не трябва да се прави factory reset след ъпдейт-а? Това със сигурност ще оправи нещата, но е много крайна мярка, а и занимавка след това...

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Не е толкова крайна мярка колега! Принципно дори след всеки голям ъпдейт е добре да се прави faktory reset, за да няма зацикляне някъде из ОС на апарата. Така че, споко. Познавам хора, които всеки месец си правят заводски настройки а за качването на приложенията не е хич трудно. Има доста облаци,  а които можеш винаги да си качиш информацията и след ресета да си възстановиш всичко, дори и последните повиквания и SMS-и.

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай

Някой да му е дошъл ъпдейта без намеса на външни програми и смяна на проксита и портове или всички ъпдейтнахте през FF?

(2018-03-18, 00:10:00)nanobanano написа:  Някой знае ли как да го оправя?

На кое ти смени ДНСа на мобилните данни или на wifi?

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

на wi-fi забелязах,на мобилни май си внушавам Smile

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

(2018-03-17, 14:40:48)plet написа:  Къде точно е менюто за прокси и порт на wifi че не го намирам?

В наличните мрежи натискаш и задържаш на мрежата, към която си свързан, промяна на мрежа, показване на разширени опции.

Xperia 1 V
ОТ ОГЪНЯ НА ЧУЖДАТА ОМРАЗА ОСТАНА САМО ПЕПЕЛТА. НАШАТА ЛЮБОВ Е ВЕЧНА,ВИНАГИ ЩЕ ИМА ЦСКА!
Цитирай

(2018-03-19, 16:57:17)nanobanano написа:  на wi-fi забелязах,на мобилни май си внушавам Smile

Влизаш в настройки след това wifi от там задържаш на мрежата която ти е проблемна цъкаш на modify network даваш тикче на advanced options на прокси даваш none на IP settings даваш DHCP и си готов

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Чета в руския форум, че в новия ъпдейт за мейт 10 е добавена и функцията за лицево отключване. Скоро може и за про-то да го пуснат.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Настройките са си така...

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

нещо ново в 131 ?

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай

Това лицево разпознаване зависи как е реализирано.
В повечето случаи пада едно поднасяне на телефона нагоре и взиране в него- S9, сваляне на шапки и очила – Iphone X. Къде е сега слънцето, ама сянката- почти на всички.
Най-добре досега съм го виждал да работи при Xiaomi. Хваща светкавично при това и под такъв ъгъл на телефона, че даже и не мога да си обясня как и от къде ме вижда. Което пак не ми харесва щото се отключва дори и когато не искам. Махнал съм го. Ползвам 2 тап, за да видя има ли съобщения и ако да го отключвам с пръстовият.
Ползвйте си пръстовият отпечатък, че хваща 99 от 100
Цитирай

(2018-03-20, 21:02:58)djoni7o написа:  нещо ново в 131 ?

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
За 24 часа без да съм ползвал телефона-нищо. Батерията още немога да преценя дали е по-добре или не. Ще трябват няколко дни. Някой колега дето го е ползвал повече да каже.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-03-20, 21:36:45)boris.stz написа:  За 24 часа без да съм ползвал телефона-нищо. Батерията още немога да преценя дали е по-добре или не. Ще трябват няколко дни. Някой колега дето го е ползвал повече да каже.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
исках да кажа някоя нова екстра или приложение или нещо друго

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай

В FF е излязла нова версия 137 не мога да искарам промените ако някой може да ги постне.

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

При мен е not approved.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

И при мен.Може би защото сме още с 128,а не 131

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

    .Това е отпреди няколко дни
Цитирай

Аз съм още с 129, а други вече получават 137 ужас

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)