Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт Mate 10 Pro

(2020-01-22, 14:52:37)eksoldier написа:  И на мен ми харесва, но камерата е под нивото на п/м30 про.
Нормално да е под нивото, на мен си ми харесва че нашия е с монохромния сензор, докато при новите вече го няма.
Цитирай
Аксесоари

Да, и има по-голям детайл благодарение на чб сензор. И стерео си имаме... Без грозни вежди.
Вчера гледам новия acer swift 5 1600 кинта с i5, 8/512 nvme памет... Чудя се дали изобщо да набивам пари в нов телефон. Старият ми Асус дето го взех за 1700 лв преди 8 години работи перфектно, е с малко ъпгрей с ssd и още една осмичка памет, но... Мисля, че си заслужава повече от колкото нов телефон, който няма да прави нищо по-различно от сегашния ми, освен широкоъгълни снимки и по-качествен зум.
Възниква въпросът, че макар и един от най-леките 14" лаптопи не може да се пъхне в джоба и е досадно винаги да носиш чанта, макар и луксозна, но ще мисля още.
Цитирай

(2020-01-22, 14:49:53)nanobanano написа:  От излезлите до момента модели бих го сменил само с Oneplus 7 Pro. Тоя телефон ме грабва от всякъде. Но все пак ще карам още поне година с мейта, макар че вече и гаранцията ми изтече.Преди месец ми смениха гаранционно дисплея, батерията и дори алуминиевата рамка, така че на практика е като нов
Давай да ти давам моят oneplus 7 pro

Изпратено от моят moto g(7) power с помощта на Tapatalk
Цитирай

Казваш и ги разменяме Smile

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

(2020-02-04, 01:01:12)nanobanano написа:  Казваш и ги разменяме Smile
Защо си сменил батерията, проблем ли имаше?

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Смениха ми дисплея декември месец,а тя е залепена за него и официалния сервиз сменя и двете,също и алуминиевата рамка върви в комплект с дисплея

Pixel 7 Pro Hazel 
[-] 1 потребител изказва благодарност на nanobanano за това мнение:
  • doktorra
Цитирай

В десятката ще има ли функцията двойно почукване за събуждане?

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Едва ли. Аз не устройство на марката с тази ф-ция.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Mate 30 Pro има функцията
Цитирай

(2020-02-15, 15:56:04)Tsvetozar Parvanov написа:  Mate 30 Pro има функцията
P30 Pro също.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2020-02-15, 16:04:11)alexbg67 написа:  P30 Pro също.
А от кое меню се активира? Да проверя за всеки случай...

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Достъпност/преки пътища и жестове/събуждане на екрана. Преводът е приблизителен, менюто ми е на английски.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • doktorra
Цитирай

Изпаднахме от ъпдейтите : https://www.huaweicentral.com/huawei-mat...y-updates/

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

И нито един ъпдейт да не получа повече, въобще няма да страдам. Телефона си работи безупречно!
[-] 2 потребители изказват благодарност на nalu_nalu за това мнение:
  • doktorra, eksoldier
Цитирай

Нещо се отпускат с ъпдейтите като цяло. Само за флагманите едва ли не месечни. 10тката да получим другото вече не е толкова важно. И без това месечните се получаваха поне с месец закъснение. В xda един човек е писал на хуавей - казали са му, че сме минали като другите - на 3месечие ли е там както е точния превод нз и андройд 10 март месец.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

10-ката ще се забави месец - два https://www.huaweicentral.com/huawei-p20...il-or-may/
Цитирай

Даже, май ни отсвирят мисля

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

Не, че имам голям зор за 10. А и като помня кви проблеми имаше в началото с 9... Ъпдейтнах след няколко месеца когато бяха изчистени всички бъгове. Сега наистина нямам какво повече да желая от телефона. Да имаше само широк обектив и по-добър зум, нямаше да го сменя още две години сигурно, а и като гледам, ще си ми остане за резерва, че подарих G4-ката...
Цитирай

Като за последен ъпдейт, ще си почакаме. Ако го получим през месец май, ще е добре.

Изпратено от моят Huawei Mate 10 Pro Midnight Blue с помощта на Tapatalk
Цитирай

Е батерията почва да не държи както преди, това също наклонява везните за нов тел. Че както си свикнал да караш ден и малко, да зареждаш често ти е бич . Но май ще се чака мейт 40.току в задаващата се криза изкарат готини нововъведения за да купуваме.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

И аз бих изчакал за Mate 40. Любопитен съм какво ново ще предложи. Имам големи очаквания и от P40 Pro.

Изпратено от моят Huawei Mate 10 Pro Midnight Blue с помощта на Tapatalk
Цитирай

Без гугъл не очаквам нищо... Да не говорим колко грозни станаха всички. Тея задни панели станаха на решето и без никаква симетрия са ужасни. Единствено 1+ 7 pro ми хваща очите всичко друго е нямам думи. Лично мнение. Да не говорим и космическите цени дето измислиха...
Цитирай

Е точно кризата, може да ги стимулира да свалят цени и да пуснат нещо лал в новите серии.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

(2020-03-20, 13:15:26)nastykb написа:  Е точно кризата, може да ги стимулира да свалят цени и да пуснат нещо лал в новите серии.

Huawei Mate 10
Да пуснат телефон с 8 камери, дето стърчат 1 сантиметър на гърба и да не можеш спокойно да си оставиш телефона на масата. Квото и да направят андроид без гугъл приложенията ще си е мъка.Колкото и да съм фен на марката ще си карам с мейта докато държи и после друга марка.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nalu_nalu за това мнение:
  • doktorra
Цитирай

Май май и аз така ще направя...
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • doktorra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)