Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт Mate 10 Pro

И аз така........ Вече съм в период на оглеждане
въпреки, че на мейта му няма нищо но 3 години
с един апарат няма да мога да издържа.............
А кога ще дойде 10 ката за нас?

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
Аксесоари

Месец май, евентуално.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на boris.stz за това мнение:
  • doktorra
Цитирай

Колеги, какво Ви е мнението - бихте ли си взели отново от марката Huawei?
Това ми е първия "баш" Китайски телефон, преди това бях върл фен на Самсунг и LG.

Но като гледам как вървят нещата, колкото и добър хардуер да предлагат - цените им скачат в космоса а и са без поддръжка, май ще е първи и последен за мен от марката Huawei...

Ще ми е интересно да споделите Вашето мнение.

Поздрави!
Цитирай

Аз да и 100% ще купя p40 pro premium

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
[-] 1 потребител изказва благодарност на Gosho223 за това мнение:
  • doktorra
Цитирай

Аз ако паднат ограниченията от Google, бих си взел на секундата...... Но да дам 2к и да се ровя всеки ден за да краквам нещо не ми се влиза в приключение май....... Дилемата е голяма а и с този корона вирус и многото неизвестни за в бъдеще...... По скоро ще заложа на някой нов китаец с последен процесор и 8-12 рам ми се струва и с яка батерия. И на цена 1500 макс. Каквато броих за сегашния. А и служебно ще го взема може би но вече ми се промени мисленето и 2К+ за телефон не ми се дават..... Но след две седмици може да се случат 1000 неща.... Да сме живи и здрави най-вече пък другото само ще се нареди, както и до сега......

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
[Изображение: 042fa4714150407171bfa22ad8ea8cc4.jpg]

Huawei P 40 Pro    Angel
[-] 1 потребител изказва благодарност на doktorra за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай

Оппо реалме са добри алтернативи. Че хуавей вече не са толкова напред във всичко за цена под самунг. С малко отпред за същата цена м идват.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
[-] 2 потребители изказват благодарност на nastykb за това мнение:
  • doktorra, Viiipeer
Цитирай

P40 Pro гледах leaked снимки, ако са верни - е поредния "gimmick"

https://www.gsmarena.com/check_out_these...-42170.php

Имам предвид 10X...

Иначе дам, за мен Samsung е "бита" карта, та май ще е Китаец, но няма да е от Huawei.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Viiipeer за това мнение:
  • doktorra
Цитирай

След като днес представиха новите П40-ки, при предварително очакване да са с по-ниски цени спрямо миналата година, 999 евро за Прото и 1,4К за про+. Еми не благодаря Big Grin .
[-] 1 потребител изказва благодарност на nalu_nalu за това мнение:
  • doktorra
Цитирай

Не разбрах,какво общо имат последните няколко коментара с темата за актуализация на Mate 10 pro?Има раздели,където можете да се раздавате на воля.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

(2020-03-23, 20:11:49)doktorra написа:  Аз ако паднат ограниченията от Google, бих си взел на секундата...... Но да дам 2к и да се ровя всеки ден за да краквам нещо не ми се влиза в приключение май....... Дилемата е голяма а и с този корона вирус и многото неизвестни за в бъдеще...... По скоро ще заложа на някой нов китаец с последен процесор и 8-12 рам ми се струва и с яка батерия. И на цена 1500 макс. Каквато броих за сегашния. А и служебно ще го взема може би но вече ми се промени мисленето и 2К+ за телефон не ми се дават..... Но след две седмици може да се случат 1000 неща.... Да сме живи и здрави най-вече пък другото само ще се нареди, както и до сега......

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
[Изображение: 042fa4714150407171bfa22ad8ea8cc4.jpg]
Аз точно заради това положение на нещата се отказах за сега да взимам нов телефон.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marto.g за това мнение:
  • doktorra
Цитирай

(2020-03-26, 20:13:57)buci59 написа:  Не разбрах,какво общо имат последните няколко коментара с темата за актуализация на Mate 10 pro?Има раздели,където можете да се раздавате на воля.
Ами явно само ти не си разбрал! И твоят спам е излишен и безсмислен но няма да те докладвам спокойно..... Пишем си каквото ни е драго и ако не те кефи подминаваш и така.... Явно си веган?.....
В 00.00 на 55% батерия и доволно ръчкане.... Мъка ми е за новите S20 - ки...... Ама може пък със следващ ъпдейт и да се оправят.....?
Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

(2019-12-10, 22:09:52)Viiipeer написа:  Здравейте колеги,

Май сме прецакани с EMUI 10 - няма да имаме цветен AOD....Почва се с номерата.

А имах големи очаквания от марката и сега особено с тоя бан, HUAWEI ми е първия и последен телефон на марката.

Както го казах тогава - малко хора ми повярваха, ама ето че ни прецакват с нещо което трябваше първоначално да е в EMUI 10 , но в последствие се изтарикатиха.... https://www.notebookcheck.net/Huawei-Mat...834.0.html
Цитирай

Еми за мен не голяма болка за умиране. Все пак са телефони на по 3 години. То
и тях ги прецакаха яко и явно имат други приоритети сега............

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

(2020-04-04, 20:46:57)doktorra написа:  Еми за мен не голяма болка за умиране. Все пак са телефони на по 3 години. То
и тях ги прецакаха яко и явно имат други приоритети сега............

Чакай малко, това че забавят умишленоп ъпдейта, който трябваше още края на декември да се получи със функцията която умишлено извадиха в последствие, която "уж" трябвало да се тества и ще дойде като ъпдейт към EMUI 10, а самия Project, mroject там каквото беше..... за бързи ъпдейти, който фейлна....... така че бяха до тук... А сега като им праснаха банана, хептен ако ще и целия гръб в камери да ги правят..
[-] 1 потребител изказва благодарност на Viiipeer за това мнение:
  • doktorra
Цитирай

Аз не искам ъпдейт който тепърва да му чистят бъговете както беше и девятката... В момента телефонът ми работи перфектно и няма какво повече да желая. Липсва широка леща и оптичен зум. Всичко друго му е идеално. Няма забиване, лагване, рестартиране, яка батерия след близо две години средно 6 часа дисплей на ден...
Гледах s20+ заради по-добрия дисплей и стереото, но снимките на p30 pro са с по-реалистични цветове, за това по-скоро се спирам на него. Отелно х5 зума е по-ясен от на p40 pro. В крайна сметка съм винаги с tws слушалки и стереото вече не ми е толкова належащо. А мейта ще си оставя резерва, че подарих G4-ката...
Цитирай

Аз вероятно ще се откажа от марката. На първо място, заради слабата поддръжка и на второ, заради гугъл. Това, че излъгаха, че март месец ще имаме 10-ката беше върха.
Цитирай

То всички сме на кантар. Лошото е, лично за мен, че няма нищо свясно като дизайн на пазара. С камери са като.... Не ме грабва абсолютно нищо. Чаках 1+ 8,ама там нещо не е добре работата, много надуха и те.
А иначе за ъпдейта до 10, усещам че ще няма да се сдушат добре с телефона, ще има кусури.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Поръчах си нов гръб на нилкин и хич не ми е зор. Много ще е яко ако се навия да не набутвам хиледарки за нов.
Цитирай

(2020-04-19, 21:17:24)eksoldier написа:  Поръчах си нов гръб на нилкин и хич не ми е зор. Много ще е яко ако се навия да не набутвам хиледарки за нов.
Сподели кой модел и от къде, че тоя силикон с който съм в момента е адски твърд и трудно се включва телефона, когато е на стойката в колата?

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Оо, нилкина е с изрязана лайсна и пряк достъп до бутона. Рингке и той щрака без проблем по принцип. Много е удобен, ама омръзва, и гладката пластмаса се дере и има яко отпечатъци... За тва реших матиран гръб. Ползвах същия на други телефони и бях много доволен. Проблем е, че горната и долната лайсна са открити. Гледам, че за новите модели вече покриват всичко...
От ибей го взех, че беше най евтин, а не ми се набиват много пари за две годишен телефон. За кейсове дадох вече 60-70 лв. от както го имам.
https://www.ebay.com/itm/152796737036
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • doktorra
Цитирай

(2020-04-22, 12:32:27)eksoldier написа:  Оо, нилкина е с изрязана лайсна и пряк достъп до бутона. Рингке и той щрака без проблем по принцип. Много е удобен, ама омръзва, и гладката пластмаса се дере и има яко отпечатъци... За тва реших матиран гръб. Ползвах същия на други телефони и бях много доволен. Проблем е, че горната и долната лайсна са открити. Гледам, че за новите модели вече покриват всичко...
От ибей го взех, че беше най евтин, а не ми се набиват много пари за две годишен телефон. За кейсове дадох вече 60-70 лв. от както го имам.
https://www.ebay.com/itm/152796737036
Супер е, гледах ги и в една друга тема и съм си ги набелязал за покупка.....
Да ти кажа честно аз сигурно към 100 - 150 съм дал за кейсове и ако се върна назад 
и си спомня колко отидоха направо в коша ми се реве.....Smile
В момента ми е влезнал в мозъка 1+ 7T Pro McLaren Edition и ако до два три месеца
ми падне случай ще го лапна ако ли не ще взема пак някой хуавей..................

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Смених мейта с P30 и не е истина колко е по-добър новият във всичко без стереото. Та ако някой се чуди, да не се чуди...
Айде и отпечатъкът под дисплея е по-бавен, но пък лицевото е по-бързо.

Sent from my P30

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 1 потребител изказва благодарност на stenlius за това мнение:
  • doktorra
Цитирай

Точно заради стереото не си давам голям зор. Ако май месец има неразпечатани бройки на версията с 256гб ще взема сигурно. И mi 10 pro е възможен, аа и той бая голям...
Оспамихме малко темата, амс останахме малко народ дето пишем за това прекрасно телефонче. Любим ми стана и няма да го продавам. Остава резерва. Както писах по горе, нямам никакви забележки от мейта...
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • doktorra
Цитирай

И аз не мисля да сменям скоро. Доволен съм от всичко и не съжалявам нито за миг за избора. Пък и на фона на несигурността в следващите месеци, хич не ми се набиват пари в скъп апарат, дори и да е на изплащане.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
[-] 2 потребители изказват благодарност на valkov2 за това мнение:
  • doktorra, eksoldier
Цитирай

Вярно я оспамихме, но и без друго активността в раздела е ниска. Мой приятел смени по мой съвет с Mate 20 чист - ми и той е много по-добър, особено батерията е убийствена направо сравнено с 10-ката. Там си има и стерео и всичко. Та ако все пак се чудите за смяна да си знаете Smile Доплащането за Mate 20 с остатъчна гаранция е порядък 20-50 лв. За P30 доплатих 300 лв, в ОЛХ излизат убийствени оферти последният месец следствие на замяната на бързи кредити с покупки на лизингови апарати с кредитни карти и продажба за кеш Big Grin.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 1 потребител изказва благодарност на stenlius за това мнение:
  • doktorra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)