Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт Mate 10 Pro

(2018-03-21, 16:01:56)Gosho223 написа:  Аз съм още с 129, а други вече получават 137 ужас
не си само ти

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай
Аксесоари

(2018-03-21, 16:24:18)djoni7o написа:  не си само ти

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
И аз съм със 129.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-03-21, 16:25:21)gabrieladinolova написа:  И аз съм със 129.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
+1 с 129, но ще дойде и новия, но не е ясно кой 131 или 137 Smile

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Аз 131 мога да го ъпна пре FF то ми е потвърден 137 не е все още

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

(2018-03-21, 16:30:01)Gosho223 написа:  Аз 131 мога да го ъпна пре FF то ми е потвърден 137 не е все още
Вече от няколко часа се опитвам да кача 131 през FF, но ми изписва грешка download failed. Следвам стъпките но безуспешно, некакув съвет? Правя го посл начин:

Download - update.zip
Proxy на WiFi
Във FF цъкам In proxy app
System update check
Намира че има нов но не се сваля.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Гледай дали ти е одобрен първо ако не е няма да ти даде да го свалиш. Правиш проверка през имей дали е одобрен ако ти каже че е одобрен се връзваш към VPN сървъра даваш сваляне на точно определеният ъпдейт който ти е одобрен след това влизаш в софтуената актуализация ще го намери и свали след това го инсталираш и си готов.

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

(2018-03-21, 16:54:13)Gosho223 написа:  Гледай дали ти е одобрен първо ако не е няма да ти даде да го свалиш. Правиш проверка през имей дали е одобрен ако ти каже че е одобрен се връзваш към VPN сървъра даваш сваляне на точно определеният ъпдейт който ти е одобрен след това влизаш в софтуената актуализация ще го намери и свали след това го инсталираш и си готов.
Donwload failed, каквото и да направа. Без нерви останах, ще го остава да си влезне сам као ОТА Smile

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

При мен си тръгва без проблеми и се сваля ама аз го спирам защото искам ота да ми дойде а не с раздувки и през приложение.

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

На какъв принцип влизат актуализациите, запознат ли е некой?

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

В какъв смисъл?

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Зависимост от оператора, от инсталираната версия или късмета..

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Зависи от региона след това когато дойде време за даден регион се праща на операторите след това те ги одобряват и пускат до потребителите.

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Както всички останали, значи.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

(2018-03-19, 15:20:58)Gosho223 написа:  

На кое ти смени ДНСа на мобилните данни или на wifi?

Явно и на мобилните данни ми е сменило днс-а   Bu


Прикачени файлове Миниатюри
   

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Влизаш е data, Access point name, цъкаш на "i" от десната страна и пеоверяваш прокси и днс.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

   
нямам графа днс в Acces point иначе имам на VPN това,но не мога да го изтрия

   

   

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Vpn-a се махна при мен като премахнах FF.
Относно днс-а пробвай да ресетнеш мрежовите настройки само, през Reset в Settings.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Надявам се чрез софтуерни актуализации да получим новите функции и интерфейс за камерите на P20 и P20 Pro. Все пак използваме същият процесор с изкуствен интелект. Просто трябва оптимизация за нашите камери. Ще чакаме и ще видим.

Изпратено от моят Huawei Mate 10 Pro BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Едва ли официално, но надеждата е в KangVip Smile
Цитирай

https://www.androidauthority.com/huawei-...ion-849807
Цитирай

Дано да е скоро... И фейс ънлок да има.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

Гледам във FF че днес е излязъл и 137
Цитирай

Довечера ще има ъпдейт Smile


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

Общо взето, нишо ново. Това с добавяне на бадж за пропуснати обаждания и съобщения не го рабирам.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай


(2018-03-24, 14:36:50)bobi_robi написа:  Vpn-a се махна при мен като премахнах FF.
Относно днс-а пробвай да ресетнеш мрежовите настройки само, през Reset в Settings.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Май се получи така,благодаря.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)