Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт Mate 10 Pro

Току що ъпнах до 137 през FF
Цитирай
Аксесоари

Привет, някой знае ли какво е това:
[Изображение: 34e46eo.jpg]

[Изображение: 2d1mn9c.jpg]
активира се когато цъкнещ няколко пъти на версията на андроида.

Благодаря
Цитирай

Вярно и на мен излиза тази идиотия.

Samsung Galaxy Note10+Aura Glow
Цитирай

Това го има и при старите андроиди,но с други анимацийки.Както има и скрити игри.

Принципно винаги носят някаква символика.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Това е easter egg-a на Орео Big Grin
Цитирай

(2018-03-29, 17:58:32)gstavrev написа:  Току що ъпнах до 137 през FF

Аз също,  на пръв поглед не виждам нищо ново.
Цитирай

И аз съм с 137 нищо ново

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Тия китайци май си правят бъзик с нас!Smile Нищо ново вече втори ъпдейт!

Xperia 1 V
ОТ ОГЪНЯ НА ЧУЖДАТА ОМРАЗА ОСТАНА САМО ПЕПЕЛТА. НАШАТА ЛЮБОВ Е ВЕЧНА,ВИНАГИ ЩЕ ИМА ЦСКА!
Цитирай

Секюрити пачове за съответните месеци са ъпдейтите. Ти какво очакваш? Ще има и по сериозни ъодейти, ама ще почакаме. Аз чесно казано съм доволен от начина на работа от сегашния софт.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-03-30, 20:49:02)boris.stz написа:  Секюрити пачове за съответните месеци са ъпдейтите. Ти какво очакваш? Ще има и по сериозни ъодейти, ама ще почакаме. Аз чесно казано съм доволен от начина на работа от сегашния софт.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Нищо не очаквам. Телефонът си е пушка. Лека ирония! Поздрави!

Xperia 1 V
ОТ ОГЪНЯ НА ЧУЖДАТА ОМРАЗА ОСТАНА САМО ПЕПЕЛТА. НАШАТА ЛЮБОВ Е ВЕЧНА,ВИНАГИ ЩЕ ИМА ЦСКА!
Цитирай

Някой към Мтел да е получил ъпдейта?

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Не вярвам и да го получите защото вече мина март месец, а той е със секюрити пач за март месец пп добре си ги качвайте чрез фф бързо, лесно и без чакане

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

И моят е мтелски (взех го днес) и си е със 129.
Предният ми беше вивакомски и още тогава преди 30 дена се ъпна до 131.
Тия явно яко се бавят.
( Между 2-та извъртях една С9 на самсунг, но не е снищо по-различна от С8 - не си струваше ъпгрейта и съответно реших да се върна на Мейт 10 про, който пък според мен си е комплексно най-добрият телефон към момента )

Довечера ще го видя през фф какво ще ми даде, че имам и платената версия
Макар, че нищо не ми липсва. Единствено, ако добавят на аод дисплея да излизат и от 3-ти приложения икони, както е при самсунг.
Това му е и единственото по-хубаво нещо на С8/ С9
А и 2 тап липсва много...
Цитирай

В 4пда има алтернативно аод приложение
Цитирай

Е давай линкове де,
Стига ни мъчи ;(
Цитирай

https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=757968
Цитирай

Колеги, я кажете как е батерията със 137. Чета в xda, че била по зле от 131.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

emzo@ мерси.
то било пълно в гплея с такива приложения за аод. дано само не харчи много ток и не скапе дисплея.
А и евентулано ще трябва да се плаща за друг шрифт, че дефолтният много грозен.

Снощи ъпнах през ФФ с VPN метода от 129 до 137. Малко бавно се сваля и от 2-ят път стана
Цитирай

Ами пробвай и виж, до 1% е ок.
На ноута май там нямъде дърпаше.
Цитирай

Момчета, може ли някой да ме ориентира за 137, във FF има два рома, единия 300 и нещо мб а другия отива към 2гб, с кой да ъпдейтна сегажсъм на 129, и също не ми е ясно, като дам примерно на по-малкия ми излизат 4-5 файка на които трябва да слагам отметки, всички ли трябва да избера или само някой?
Цитирай

Единият, малкият е ОТА, големите се воят full ota. Сваляш голям/ пъле ъпдейт към - 2,3гб беше.
Слагаш отметка само на този, който отговаря на името на телефона ти, щото единият е за едносимовата версия.
Нашите са L29. даваш му да сваля BLA L29...137 ( C432)
Пак си виж системните, пък да не си с някой друг.
Първо има стъпка да ти го провери, дали е подходящ и одобрен този ъпдейт за твоят телефон. Ако не е хич не го сваляй. И да го свали на 100% след проверка телефонът ти ще го отхвърли

Аз го флашнах с метода за VPN мрежа и смяна на dns -а - ще ти развали настройките...но след това се оправят
Цитирай

Май месец се очаква да има ъпдейт до 8.1 четох го някъде, но не си спомням къде и отделно ивътрешен човек в компанията сподели за същото нещо. Така че очакваме в най скоро време всички опции от п20 плюс и за нас.

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

То различните опции в п20 про ( не е плюс) сигурно ще са са свързани най-вече с камерата.
Пък тя хардуерно съвсем друга, та не знам какво точно от него ще получим.

Пс: ако имаш впредвид чистият п20, то да там нещата са почти 1;1 с мейт 10
Цитирай

Камерата и подобрен изкуствен интелект не е малко.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

Според мен няма хардуерна и софтуерна пречка да получим slow motion на 960 fps.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)