Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт Mate 10 Pro

Нещо се омазаха нещата при мен. Реших най-накрая да сложа 137 през ff. Ъпдейта е одобрен, прокси и порт смених в настройките за apn, ама не излиза и тва е. Върти на чекинг и казва че няма ъпдейт. Което както се сещата е дразнещо и ме гложди отвътре. Чудя се един фабрични дали ще оправят замазването, ама после 2 часа акаунти и настройки не ми се настеойват. Някой има ли идеи?

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Утре сутрин към 09.40 ако си айляк и не работиш, да ти кажа къде да дойдеш да ти го флашна Smile
Цитирай

Мерси колега. явно FF беше забил, изчистих кеша и стана.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Чакаме фейс ънлока, уникално добре реализирана екстра. Ползвам я постоянно на п20, дано и тук да работи така добре.
https://youtu.be/VDPtJoHvWKc
Цитирай

Няма да я получим. Съдейки по досегашните ми наблюдения от всички телефони с Андроид които съм притежавал. Нищо съществено не се променя, освен ако не купиш по-нов модел.
За половин година, хуавея можеше доста благинки да включат или да подобрят в уж флагмана си, но няма да го направят.

 
Цитирай

Ще, ще. Най-малкото чрез кангвип ром Wink
Цитирай

(2018-04-19, 09:23:24)acronym написа:  Няма да я получим. Съдейки по досегашните ми наблюдения от всички телефони с Андроид които съм притежавал. Нищо съществено не се променя, освен ако не купиш по-нов модел.
За половин година, хуавея можеше доста благинки да включат или да подобрят в уж флагмана си, но няма да го направят.
Не мисля така. Няма как в lite версията да го има, а при нас да го няма. Въпрос на време е.

Изпратено от моят Huawei Mate 10 Pro BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

С 137-цата би трябвало да я има вече функцията, ако съдим по този пост!
https://www.facebook.com/groups/15245312...047620611/

По-интересното е това: https://www.gsmarena.com/android_p_test_...-30607.php

Sony Xperia Z Black Pearl 13W13 -> Sony Xperia Z5 Gold 15W41 -> Huawei Mate 10 Pro Titanium Grey BLA-L29
Цитирай

Ще дойде, ама със закъснение... Защо нямат един китайски и един глобален ром нз. Или нещо по компактно.а имат 20 модела и за всеки един регион да се нагласи стана мн сложно.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

Фейс ънлока са го получили на азиатския пазар с версия .137,за нас са го пуснали във априлския ъпдейт версия .141 Ще престигне при нас другия месец.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Гледам разни скриинове в хда, в които във FF има някаква странна версия 141 noxloader. При мен няма такива животно. При вас как е? Да не би и във FF да има региони?

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Моделите са по региони, така че нормално е и във ФФ да има различен фирм за различните региони
За нашият е С492..има С159 и още няколко други.
Аз пак продължавам да твърдя, че тоя фейс ънлок е едно няма нищо, ама докато не го получите ще му се радвате много. После не, даже няма и да го ползвате
Цитирай

То да го има като опция па кой иска да го ползва Smile

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

(2018-04-24, 15:26:05)rumo написа:  Моделите са по региони, така че нормално е и във ФФ да има различен фирм за различните региони
За нашият е С492..има С159 и още няколко други.
Аз пак продължавам да твърдя, че тоя фейс ънлок е едно няма нищо, ама докато не го получите ще му се радвате много. После не, даже няма и да го ползвате

Не е така, ползвам го нон стоп, работи перфектно и на пълен мрак.
Цитирай

То може и да работи перфектно при теб специално на П20 про, ама там май си има съвсем друг сензор за тая работа.
Но не това ме бърка, даже и на мейта да хваща, като на П20 и в тъмно, което ме съмнява.
Искам да си натисна бутона и да видя, дали има пропуснати съобщения, а ако има активиран фейс ънлок, то телефона се отключва.
А не това искам- искам да си стои заключен и просто да видя какво има или няма на дисплея.
После трябва да го заключвам и става 2 пъти работа.
Цитирай

Raise to wake, то реално това е готиното Smile
Предполагам, че ще е същото, чакаме ....
Цитирай

В FF се появи версия 142 , но не е approved при мен.

| hTC Sensation XE | Status: S-OFF | ROM: ViperS 5.2.1 | Kernel: 3.4.10 SebastianFM | Hboot: 1.27.1111 | RADIO: 11.24A.3504.31_M |
Цитирай

И при мен така.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз също ъпдейтнах днес до .137, чрез ff от телефона и чакам одобрение на новия .142 ъпдейт, за да ъпдейтна отново ота.

Siemens MC60>>Sony Ericsson Z530i>>Nokia N73 ME>>Nokia N8>>LG 4X HD>>Sony Xperia SP Black>>Samsung Galaxy S3 GT-I9300 16GB Blue Pebble>>Samsung Galaxy GT-I9305 Titanium Grey>>Sony Xperia Z2 Black>>LG G4 H815 Titanium Grey>>LG G5 H850 GREY>>Huawei Mate 10 Pro BLA-L09>>Samsung Galaxy S10+>>Samsung Galaxy Note 20 Ultra>>Samsung Galaxy S21 Ultra 5G Phantom Black>>Samsung Galaxy S22 Ultra Green>>Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black
Цитирай

В Change log-a на 142 има ли фейс ънлок?
Цитирай

(2018-05-07, 09:12:40)emzo написа:  В Change log-a на 142 има ли фейс ънлок?
Да, Има го.
Цитирай

Има го,но на мен вече по-интересно ми е за другия месец ъпдейта какъв ще е.Вече трябваше да се знае,а не намирам инфо.Дано да е нещо свързано с функциите от п20 про- като нощния режим или забавения каданс.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Нямам търпение да видя Master AI и режима за софтуерна стабилизация при заснемането на нощни снимки, които ще видим след 142.

Изпратено от моят Huawei Mate 10 Pro BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

(2018-05-07, 09:12:40)emzo написа:  В Change log-a на 142 има ли фейс ънлок?

По-интересното е, дали ще получим направо 142 от 137 или първо 131.

Иначе къде може да се погледнат версиите, които излизат?

Благодаря!
Цитирай

(2018-05-09, 15:07:14)Viiipeer написа:  По-интересното е, дали ще получим направо 142 от 137 или първо 131.

Иначе къде може да се погледнат версиите, които излизат?

Благодаря!

Привет, във Firmware Finder-a и ще получим направо 142 Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)