Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за телефона
#51

Ще дупнем една дупка с дрелката Smile - аз предната я ползвам само за лицево отключване Big Grin
Цитирай
Аксесоари
#52

След като си купих 4 кейса за телефона, най-накрая пристигна оригиналния кейс. Горещо го препоръчвам. Страхотно пасва, бутоните се усещат много добре, за разлика от другите кейсове. Има страхотен грип, дори малко дразни, вади ми хастара на джоба на дънките, като изваждам телефона. 
https://goo.gl/Mv77ZK - това е кейса. 

Choosing...
Цитирай
#53

Нещо линкът не ми се отваря. Не разбрах само какво му е оригиналното. За мен оригиналния е този, който идва в комплект с телефона
Цитирай
#54

https://****/2GQHEwk - ето това е кейса.
Произведен е от сиоми за този телефон.
Това, което идва в комплекта е някаква пародия.

Choosing...
Цитирай
#55

Аз поръчах този, като дойде ще споделя как е.
https://www.aliexpress.com/item/100-Orig...0.0.1nRDoH


Xiaomi mi note 3 6/64    

Oneplus 8T 8/128 Silver
Цитирай
#56

(2018-03-22, 17:52:04)Sloona написа:  https://****/2GQHEwk - ето това е кейса.
Произведен е от сиоми за този телефон.
Това, което идва в комплекта е някаква пародия.

Това е хард кейс, който не покрива долната част. Което ще донесе до много драскотини по алуминия
Цитирай
#57

И аз опитах вече няколко кейса различни модели, марки. Дори си взех от прехвалените силиконови Nillkin. Всичко е въпрос на вкус - на един човек му харесва едно, на друг друго. За Nillkin-а - прилепва добре, почти незабележим , тънък , но много отпечатъци от пръстите остават- не ми харесва , и то 7-8$ за кейс малко много ми се вижда. От всички които имам най- ми допада този , прави съвсем малко по дебел телефона , но като го обърнеш с екрана надолу, не се подпира на екрана , а на кейса. По този начин допълнително предпазва екрана. На мен ми е най-удобен , не ми се плъзга в ръката и ми харесва как изглежда. Бутоните са покрити , но се натискат много лесно- рядко има такива , обикновено се натискат много трудно. Твърдите кейсове не ги харесвам , най вече защото не покриват целия телефон. Както каза колегата suffer , тези незащитени места може да  се надраскат. А пък и 20$ цена , за мен е малко множко. А и  после ако не ми хареса да го захвърля..... Иначе този кейс на колегата Sloona , е от умните и за калъф тип тефтер /на който би му бил удобен такъв калъф/ е много добър. Имах такъв оригинален за Redmi Note 3-ката ми.

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай
#58

Здравейте, мисля че ще имам проблем с намирането на протектор за екрана, понеже китаеца ми написа, че го праща без протектор. Някой във форума да има в повече Smile естествено с наложен платеж от моя страна.
Цитирай
#59

ако си от пловдив мога да ти дам да си избереш от моите (за съжаление знаеш че не съм ги харесал, така че вероятно и ти няма да ги харесаш, но поне ще имаш нещо на първо време.)
Телефонът има горила глас защита и първия месец го ползвах без никакви стъкла и протектори - няма и драскотина.
Днес ще тествам нилкина, да видим за какво ги налях тези 9$ Smile
ако и той не става - оставам по фабрично стъкло отново
Цитирай
#60

Съфър, ако имаш под ръка (най-евтиния) стъклен протектор мога да ти го купя (за съжаление съм от София), понеже така се случаха нещата, че ми пуснаха телефона по DHL и го чакам тези дни да дойде, а пък Нилкина ще се позабави със сигурност още поне 2 седмици, a ако трябва да съм честен не искам да го оставям без защита въпреки, че е с Горила Глас. Ще съм благодарен.
Цитирай
#61

Не мога да ги продавам. Просто не струват толкова.
Цитирай
#62

Аз си карам по стъкло.Смених 2 и не стеват единия много дебел другия много тънак.вече се чудя кои да поръчам гледам стъклото държи от януари до сега няма драскотина.
Цитирай
#63

Нилкина заспа, но пак е по-тесен... Ще видим колко ще го издържа
Цитирай
#64

На база опита, кой протектор най-добре пасва, за да поръчаме от него. Към всички колеги с протектори.

п.п. наскоро гледах клип за сравнение screen glas и протектор, учудих се че почти няма разлика.
Цитирай
#65

Днес пристигна този калъф. Доволен съм, като купих телефона го поръчах с калъф нилкин, но хич не ми хареса, а и за 3 месеца се изпочупи без да е падал. Китаеца прати горния калъф с подарък филм за стъклото. 

Относно протекторите за стъкла в момента съм със стъкло с черни кантове. Не се залепва директно за стъклото ами тези черни кантове имат двойнозалепящо тиксо. Резултата не е много много добър. След време по страниците в резултат на разлепване на тиксото влиза прах. Не съм му слагал протектор изцяло прозрачен, и не знам как стои.

Ericsson T10 -> Siemens M55 -> Sony Ericsson K510 -> Nokia 5800 -> Google Nexus S -> Samsung Galaxy 3 mini -> Asus Zenfone 2 ZE551ML 2GB\16GB -> Xiaomi Mi Note 3 -> Poco X3 NFC
Цитирай
#66

като купих телефона го поръчах с калъф нилкин, но хич не ми хареса, а и за 1 месец се изпочупи без да е падал: и аз така, мислех че проблема е в мен явно си е смотана пласмасата до сега какво ли не смених вече спирам да поръчвам че ми омръзна нещо Smile))
Цитирай
#67
Wink 

Дойде този смарт калъф Цък , може да приемаш и отхвърляш разговори през калъфа , гърба е от някъква здрава гума.
Лично за мене си заслужава парите Smile


Xiaomi mi note 3 6/64    

Oneplus 8T 8/128 Silver
Цитирай
#68

И аз да се похваля с една нова джаджичка. Поръчах си и пристигна това! Учудващо добре работи , като се има предвид цената. Може би силата на звука е с около 20% по ниска отколкото , ако се включат слушалките директно в телефона , ама за 3$ и половина си е супер! Иначе баси , маси всичко е като при директно включване. Тествах го и при провеждане на разговори , също работи перфектно.

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай
#69

@vi4444o линка не работи.
Цитирай
#70

При мен работи.

Xiaomi mi note 3 6/64>Redmi note 7> nova 5t>>samsung s 23 ultra 8/256 black.
Цитирай
#71

Вече работи.

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай
#72

А аз с това се сдобих. Много съм доволен:

https://m.gearbest.com/headphone-accesso...tml?wid=21
Цитирай
#73

Оригиналния еквалайзер активен ли е с този БТ ?
Цитирай
#74

Не. Това беше отвори първото, което проверих
Цитирай
#75

По препоръка на колеги от друг форум си поръчах този калъф https://www.aliexpress.com/item/Silicone...04113.html
Евтин е, но го хвалят.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)