Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Време за зареждане с "бързо зарядно"
#1

Наскоро си купих зарядно с Fast Adaptive Charging технологията на Samsung. За разлика от зарядното в комплекта (5V/1A), това е 5V/2A. Ясно е, че P8 Lite не поддържа технологията за бързо зареждане и няма да зареди до 50% за 30 минути. Но се очаква пак да зарежда по-бързо. Нормално ли е да зарежда по-бавно от заводското?
Цитирай
Аксесоари
#2

Взе ми си обикновенно зарядно на 2 ампера, а не такова с технология на някоя фирма и пак 2 ампера.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#3

Аз мисля ,че каквото и зарядно да използваш с по висок ампераж то ще зарежда още по бавно от оригиналното за модела зарядно. Мисля ,че телефона ни се зарежда достатъчно бързо за близо 2 часа.

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Дъщеря ми е с Р8 лайт, аз съм с Р10 лайт и с моето зарядно нейния телефон се зарежда до 100% за 45 минути.
Цитирай
#5

P8 Lite НЕ ПОДДЪРЖА бързо зареждане!!! Няма смисъл да си давате парите за скъпи специални зарядни с тези екстри. Бързото зареждане е на хардуерна основа в самия телефон, а такова няма в P8 Lite.
Напълно достатъчно ви е едно 2А обикновено 5V захравнане.
Аз също имам P10Lite който има бързо зареждане на 9V, но когато включа P8 Lite в това захранване, то работи само на 5V, като съвсем обикновено и не използва екстрата от захранването за бързо зареждане.
Цитирай
#6

Кой е казал, че поддържа?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)