Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с известията в Messenger
#1

Здравейте! От миналата седмица съм горд собственик на телефона след ъп от Note 4. С инсталирането на по-необходимите ми приложения установих, че Messenger-а към Facebook не показва всички известия. Всичко по настройките е включено/нагласено и пак се показват само някои известия, а не всички. Пробвах да преинсталирам приложението, да му дам всички необходими разрешения в настройките... и нищо. Някакви идеи? Четох по други форуми, че не са малко хората с подобни проблеми. Благодаря ви предварително!

П.П. Имах и проблем с музикалните плейъри, но се справих с него (когато си свалях песните от дропбокс, не се появяваха в плейърите... след преместване в друга папка всичко се оправяше).

Samsung S3 / Note 4 / Note 8
Huawei P30 Pro
Цитирай
Аксесоари
#2

Проблем на месинджъра е, пробвай с Lite версията.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#3

Сякаш през последните седмици проблемът изчезна.

Samsung S3 / Note 4 / Note 8
Huawei P30 Pro
Цитирай
#4

Шшшш, прав си, но по-тихо, за да не чуе Месинджъра Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

Така е иначе. Даже, бих казал, че в последните 1-2 месеца нямам проблем с известията. Дано и така си остане.
Също така забелязвам, че последните ъпдейти на приложението са доста по-малки като размер от преди. В порядъка на 40-50мб, което ме накланя към мисълта, че са "олекотили" приложението и сега работи по-добре.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)